Ik vind het prima hoor.quote:Op woensdag 22 april 2009 13:57 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Dan kunnen we alsnog wel genoeg man krijgen, jij doet ook maar lekker mee![]()
En waar was je dit weekend?
Na de Hollandia!quote:Op woensdag 22 april 2009 14:31 schreef Orionis het volgende:
[..]
Zaterdagavond bitterballen in Amsterdam ergens?
Ik heb nog nooit een snoek geslagen. En zet mij maar op stuurboord boeg, kan ik het minste kwaad doenquote:Op woensdag 22 april 2009 14:28 schreef seekfaM het volgende:
[..]
Iets met geen snoeken willen slaan met tempi 37 - 40 enzo
Nee, zaterdagavond! Zondag ben ik alweer terug naar het schone en nijvere Twente.quote:
Ik dacht dat jij al een vriendin had.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:32 schreef Dark_Angelus het volgende:
Nou vanavond maar eens kijken wat voor nieuw vleesch er in de Okeanos kuip komt.
Jij bent gekrompenquote:Op woensdag 22 april 2009 16:34 schreef Bellah het volgende:
Kijken mag toch?Ik ben overigens inmiddels onvrijwillig Tritonees-loos.
Enneuh Maurits, ik was denk ik niet groter dan jij.. Maar dan ben jij gewoon langer dan 1.77, of ik ben gekrompen
Is het uit ja?!quote:Op woensdag 22 april 2009 16:34 schreef Bellah het volgende:
Kijken mag toch?Ik ben overigens inmiddels onvrijwillig Tritonees-loos.
Enneuh Maurits, ik was denk ik niet groter dan jij.. Maar dan ben jij gewoon langer dan 1.77, of ik ben gekrompen
Noooooooeeeeeeeequote:Op woensdag 22 april 2009 17:05 schreef De_Brok het volgende:
wedstrijdroeiers only lijkt me wel praktisch ja. Zal sowieso wel een kansloze vertoning worden zonder ooit te trainen, maar als je ook nog mensen uittraining gaat meenemen kun je beter op de Orcaslot wat bij elkaar zetten.
Vorig jaar was het NCN-feestje niet heel bijzonder..quote:Op woensdag 22 april 2009 17:05 schreef De_Brok het volgende:
wedstrijdroeiers only lijkt me wel praktisch ja. Zal sowieso wel een kansloze vertoning worden zonder ooit te trainen, maar als je ook nog mensen uittraining gaat meenemen kun je beter op de Orcaslot wat bij elkaar zetten.
Zaterdagavond van de Hollandia gaan wij denk ik naar Nereus aftanken. Daar is de NCN aan de gang en dat schijnt altijd wel een leuk feestje te zijn. Eerst uit eten met Licht '07 (blikherinneringen ophalen) en dan bij Nereus doorpilzen! yeah! (H)
Starten vanaf de starttoren is dan misschien nog een optie, heb wel weer lang genoeg in zo'n boot gezeten.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:04 schreef De_Ananas het volgende:
Misschien dat Pullup ons kan coachen en jw3 ook wil starten.
NSRF 2007, maar toen waren ze ook al te zielig om een fatsoenlijke actie uit te voeren om hun vlag terug te krijgen. History repeats itself....quote:Op woensdag 22 april 2009 19:32 schreef Pikhoofd het volgende:
hadden jullie nou vorig jaar ook hun vlag gejat?
We zitten bij elkaar zie ik.. Ik start alleen zaterdag..quote:Op donderdag 23 april 2009 23:30 schreef Dodona het volgende:
En de loting is online
hihihi!quote:Op vrijdag 24 april 2009 00:01 schreef Bellah het volgende:
Ga jij 'ns gauw slapen... Zelfs comporoeiers zijn nu moe!
Probeer je nou andere verenigingen af te zeiken? Misschien eerst maar even afwachten wat die skollachten doen komend weekend?quote:Op vrijdag 24 april 2009 02:02 schreef De_Ananas het volgende:
Euros
Proteus
No offence
Mogen wij z'n schoenen niet zien?
Lafquote:Op vrijdag 24 april 2009 00:09 schreef Orionis het volgende:
Proteus blijkt toch iets minder een kanoclub dan gedacht. Het verhaal: tjidens de Head is de Proteusvlag veiliggesteld door Euroïden, aangezien deze onbewaakt...
Niet bepaald, zo zijn de regels. Maar ik ben blij om te horen dat je je vooral corporaal wil voelen omdat je toevallig bij een knsrb-club zit maar van het hele corporale gebeuren verder weinig verstand hebt.quote:
quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:15 schreef Kluupkluup het volgende:
Ah, wat lief.. Knorretjes die van elkaar jatten..
Proteus is nog geen halve eeuw oud, heeft die vlag enige waarde?
Neu, ik wil alleen mensen laten happenquote:Op vrijdag 24 april 2009 10:15 schreef De_Brok het volgende:
[..]
Probeer je nou andere verenigingen af te zeiken? Misschien eerst maar even afwachten wat die skollachten doen komend weekend?
Niet een beetje gevaarlijk? Je roeit er zo tegenaan namelijk als je even niet oplet.quote:Op vrijdag 24 april 2009 01:41 schreef cryforhelp het volgende:
Touwtje eraan, en midden in de bosbaan dumpen, en daar mogen ze blij mee zijn
En je eigen vlag niet ophangenquote:Op vrijdag 24 april 2009 10:56 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Niet bepaald, zo zijn de regels. Maar ik ben blij om te horen dat je je vooral corporaal wil voelen omdat je toevallig bij een knsrb-club zit maar van het hele corporale gebeuren verder weinig verstand hebt.
Ik zie je wel langskomen dit weekend, hopelijk heeft je roeien meer inhoud dan je geblaat
De regels.. Regels schrijf je op, dus laat maar zien dan..quote:Op vrijdag 24 april 2009 10:56 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Niet bepaald, zo zijn de regels. Maar ik ben blij om te horen dat je je vooral corporaal wil voelen omdat je toevallig bij een knsrb-club zit maar van het hele corporale gebeuren verder weinig verstand hebt.
Ik zie je wel langskomen dit weekend, hopelijk heeft je roeien meer inhoud dan je geblaat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |