Woah het klinkt als al die audiofielen met hun flacjesquote:Op maandag 20 april 2009 16:50 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Net zoals sommige beweren dat een LP beter is dan een cd.
Dat verschil is dan ook zo klein dat je het 90% van de tijd niet eens opvalt en als je dan een keuze moet maken tussen 8-11GB en 30-50GB weet ik het wel hoor.quote:Op maandag 20 april 2009 15:25 schreef ach het volgende:
[..]
Je lijkt wel zo'n FTD-miep, die beweren dat je geen verschil ziet tussen een 8GB Bluray rip en de originele Bluray disc(wel dus)
Mensen die huillie doen omdat iemand iets jat wat al gejat is.quote:Op maandag 20 april 2009 15:40 schreef NoBody122 het volgende:
Ik hoop maar dat die lamlul opgepakt is. Het enige wat hij doet is DVDR's downloaden uit de scene en die misbruiken om er zijn eigen XviDs van te maken (jatten van source dus), ondanks het feit dat er een dag eerder al een nette DVDRip-XviD is gereleased door bijvoorbeeld DiAMOND, die -wel- gewoon aan de sceneregels voldoet en ook prima is.
En al die torrent/usenet-schapen maar kwijlend zijn shit downloaden en het daadwerkelijk populair maken, erg jammer...aXXo
Wat was niet duidelijk aan het zinnetje dan?quote:Op maandag 20 april 2009 15:12 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ik doelde eigenlijk meer op het stukje "die er trouwens qua kwaliteit niet minder uitzien".
En hoezo moet blu-ray eerst goedkoper worden als je het toch download?
Die is er al; deze.quote:
Ik zit niet in de scene.quote:Op maandag 20 april 2009 16:49 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Kijk mij eens stoer zijn want ik zit in de scene
Faalhaasje
Zeer beperkt? Die regels bestaan juist om de kwaliteit goed te houden en de data efficiënt te gebruiken.quote:Op maandag 20 april 2009 21:18 schreef miodzio het volgende:
[..]
Mensen die huillie doen omdat iemand iets jat wat al gejat is.
Suffe scene die materiaal rippen en het zeer beperkt uitbrengen 'voor de sport'.Waarom zou je het doen als het toch niet de bedoeling is dat iemand het download?
Mensen die het publiekelijk maken via torrents/usenet.
PRECIES!quote:Op maandag 20 april 2009 13:49 schreef PDOA het volgende:
BREIN weet waar jullie huis woont, vieze criminelen!
quote:Op dinsdag 21 april 2009 09:52 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Die is er al; deze.
[..]
Ik zit niet in de scene.
Doei
[..]
Zeer beperkt? Die regels bestaan juist om de kwaliteit goed te houden en de data efficiënt te gebruiken.
Overigens weten die mensen in de scene heel goed dat datgene wat zij produceren verder gaat dan alleen maar andere scenegroepen. Als ze dat niet wilden dan hadden ze immers al jaren geleden kunnen stoppen met het plaatsen op dezelfde kanalen.
Wat aXXo doet is hetzelfde nogmaals doen (naar XviD encoden, ondanks dat er dan al een XviD is, die dan ook al lang op P2P staat), zonder ook maar iemand credits voor zijn bronnen te geven, want stel dat mensen zouden weten dat hij zelf niet zo liet is
Credits pakken voor andermans werk dus. Als jij met moeite en alle bijbehorende risico's DVD's zou regelen voordat deze in de winkels liggen en hij gaat vervolgens met alle eer strijken bij het grote publiek, zou jij dat ook kut vinden.
Dat het onzin is wat je zegt. een DVDrip kan nooit (bijna) dezelfde kwaliteit hebben als een HDrip.quote:Op maandag 20 april 2009 21:22 schreef Sk00p het volgende:
[..]
Wat was niet duidelijk aan het zinnetje dan?
ik kijk ook vaak genoeg axxo'squote:Op zondag 19 april 2009 17:28 schreef C.Mongler het volgende:
[..]
Ik hoop srsly dat het een troll isAnders, sterkte
Kan zijn, ik vind het hypocriet dat mensen gaan huilen omdat zij niet als bron worden vermeld terwijl ze zelf de makers van de film ook niet als bron vermelden/bedanken.quote:Op dinsdag 21 april 2009 09:52 schreef NoBody122 het volgende:
Zeer beperkt? Die regels bestaan juist om de kwaliteit goed te houden en de data efficiënt te gebruiken.
Overigens weten die mensen in de scene heel goed dat datgene wat zij produceren verder gaat dan alleen maar andere scenegroepen. Als ze dat niet wilden dan hadden ze immers al jaren geleden kunnen stoppen met het plaatsen op dezelfde kanalen.
Wat aXXo doet is hetzelfde nogmaals doen (naar XviD encoden, ondanks dat er dan al een XviD is, die dan ook al lang op P2P staat), zonder ook maar iemand credits voor zijn bronnen te geven, want stel dat mensen zouden weten dat hij zelf niet zo liet is
Credits pakken voor andermans werk dus. Als jij met moeite en alle bijbehorende risico's DVD's zou regelen voordat deze in de winkels liggen en hij gaat vervolgens met alle eer strijken bij het grote publiek, zou jij dat ook kut vinden.
FXG? DIAMOND?quote:Op dinsdag 21 april 2009 11:41 schreef Qwea het volgende:
Axxo
Er is nog 1.
MM? Doet me eens helpen. Axxo of .... moet ik altijd hebben van je.
Je moet wel heel erg naïef zijn als je denkt dat een releasegroep zelf de film heeft gemaakt en produceert. Dat hoeven ze dus echt niet apart te vermeldenquote:Op dinsdag 21 april 2009 11:27 schreef miodzio het volgende:
[..]
Kan zijn, ik vind het hypocriet dat mensen gaan huilen omdat zij niet als bron worden vermeld terwijl ze zelf de makers van de film ook niet als bron vermelden/bedanken.
Precies; je moet het dus maar net weten, van hem zelf zal je het niet te weten komen in ieder geval.quote:Wat maakt het nu écht uit dat hij andermans werk gebruikt, veel downloaders weten dat hij uit de scene lekt en prijzen hem daarvoor en het feit dat hij goeie kwaliteit verspreidt onder één naam.
Kan, maar daar zijn nu juist die regels voor. Zulke rips worden genuked (afgekeurd) en dan komt er, meestal binnen een uur of 2, een 'PROPER'-versie uit, waar die problemen niet in zitten.quote:Wel handig, je komt nog vaak genoeg films tegen ook onder 'grote' namen met een slechte kwaliteit video (overbelicht) of mono-audio o.i.d.
Neenquote:
Ze ruiken iig wel beterquote:Op maandag 20 april 2009 16:50 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Net zoals sommige beweren dat een LP beter is dan een cd.
hear hearquote:Op dinsdag 21 april 2009 12:12 schreef MikeyMo het volgende:
Wat een nerd topic eigenlijk. Wat maakt het nou uit of een film online uitkomt op 14:18 of 15:17... alsof het een fucking dienstregeling is
Ik kijk gewoon elke week welke dvd's er deze week in Amerika uitgebracht worden. Weet je gelijk dat er dan ook goede DVD-rips te vinden zijn.
En ach, als je zo geilt op kwaliteit kun je net zo goed de Bluray in de winkel kopen. Ik doen geen Tc's, R5's en Cam's, maar zodra der DVD-rip achter staat vind ik de kwaliteit vaak prima genoeg.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:36 schreef boskameel het volgende:
Hahaha ga maar lekker divx rips kijken. Ik kijk alleen 720p of hoger, daaronder is echt bagger. Zelfs DVD. Waarom heb ik anders een full hd tv.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:39 schreef boskameel het volgende:
Komop zeg, een dvd rip kijken op een dikke lcd? Alsof je een postzegel naar a4 uitvergroot.
Wel met je zinsopbouw...quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:38 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik moet toch nog nooit moeite gehad met dvd rips
DVD kwaliteit en alles daaronder (dus ook die DVD rips) zijn sowieso bagger op een LCD TV. Op een ouderwetse beeldbuis is het dan weer stukken mooier, maar dan nog.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:36 schreef boskameel het volgende:
Hahaha ga maar lekker divx rips kijken. Ik kijk alleen 720p of hoger, daaronder is echt bagger. Zelfs DVD. Waarom heb ik anders een full hd tv.
DVD's zijn zelf ook zo groot dus dan ben je dus verplicht blu-ray of idd een hd download te doen...quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:43 schreef boskameel het volgende:
Het is wel zo. Stel een dvd rip is 720 pixels breed. Een full hdtv is 1920 pixels breed. Mits scaling uitstaat wordt het bijna 3x uitvergroot.
is gewoon qwertyquote:
En dat is dus waarom ze op tweakers zo fel zijn op dit soort topicsquote:Op dinsdag 21 april 2009 16:33 schreef L-IS het volgende:
bhaha ik ben door dit topic weer films gaan downloaden![]()
Ja ok, maar als ik het op mijn 22 inch monitortje kijk is het natuurlijk niet echt nodig.quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:43 schreef boskameel het volgende:
Het is wel zo. Stel een dvd rip is 720 pixels breed. Een full hdtv is 1920 pixels breed. Mits scaling uitstaat wordt het bijna 3x uitvergroot.
Fail....quote:Op zondag 19 april 2009 11:26 schreef CantFazeMe het volgende:
aXXo? Wat is dat, meer een verkrachting van Axe zeker.
R5 slechter vinden dan dvd ripsquote:Op dinsdag 21 april 2009 12:12 schreef MikeyMo het volgende:
Ik doen geen Tc's, R5's en Cam's, maar zodra der DVD-rip achter staat vind ik de kwaliteit vaak prima genoeg.
bedankt voor je bijdragequote:Op woensdag 22 april 2009 09:17 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
axxo met zijn kutkwaliteit rips
bedankt voor je bedankjequote:
Geen dank. Doe het graag voor je.quote:Op woensdag 22 april 2009 10:13 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
[..]
bedankt voor je bedankje
Is het toch ook?quote:Op woensdag 22 april 2009 09:18 schreef UnderTheWingsOfLove het volgende:
[..]
R5 slechter vinden dan dvd rips
Is het niet zo dat deze hele topic nu is veranderd in: of de kwaliteit van een DVD-rip wel net zo geweldig is als een HD-rip.quote:Op dinsdag 21 april 2009 11:04 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dat het onzin is wat je zegt. een DVDrip kan nooit (bijna) dezelfde kwaliteit hebben als een HDrip.
hehehehequote:Op woensdag 22 april 2009 11:06 schreef HostiMeister het volgende:
Wat een stelletje janksmoelen in dit topic zeg, ik kan er niet over uit
"Ik doe het niet voor minder dan 720p hoor"
![]()
Hoezo? Ik haal gewoon het beste uit mijn tv op die manier. En het verschil tussen sd en hdtv is wel erg groot vind ik. Daar is het toch voor?quote:Op woensdag 22 april 2009 12:03 schreef Cruise.Elroy het volgende:
Wat moet het kut zijn om zo anaal door het leven te gaan boskameel.
swidt
Exactquote:Op woensdag 22 april 2009 12:54 schreef miodzio het volgende:
Als je de mogelijkheden hebt om HD te kijken ben je gek als je het niet doet! Er is alleen niets mis met mensen die om wat voor reden dan ook genoegen nemen met een divxje.
Blijf jij maar triest geilen op dat internetsletje op jouw avatar.quote:Op zondag 19 april 2009 12:44 schreef de_boswachter het volgende:
Mensen die zich drukmaken om een of andere internetmongool.
Royal Sadness
Het is idd niet supermooi. Kheb zelf een HD tv hier staan, en het verschil tussen een normale DVD en een HD-DVD is er dan ook wel.quote:Op maandag 20 april 2009 12:55 schreef T_Fuff het volgende:
[..]
Als je een full HD scherm hebt, is een 700MB film echt niet leuk om te kijken, dat doe ik dan wel op mijn laptop.
Voor de rest ben ik het met je eens.
Axxo
Kijk bijna vrijwel nooit naar tvzenders. En series download ik sowieso, omdat die na een paar uur na uitzending in de VS al beschikbaar zijn, en nog in hd ook. Ideaal. In NL komen ze pas een halfjaar later op tv ofzoquote:Op woensdag 22 april 2009 15:11 schreef devl1nsect het volgende:
Voor degene die graag een HD film willen hebben, omdat Axxo rips kut zijn:
Kijken jullie alle TV kanalen ook in Full HD?
Zo nee, wordt je dan verdrietig als het niet in Full HD is? Zet je de TV dan uit en download je dan de serie toch HD?
Dus je kijkt geen tv zenders. Alleen maar HD series downloaden.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:35 schreef boskameel het volgende:
[..]
Kijk bijna vrijwel nooit naar tvzenders. En series download ik sowieso, omdat die na een paar uur na uitzending in de VS al beschikbaar zijn, en nog in hd ook. Ideaal. In NL komen ze pas een halfjaar later op tv ofzo.
Jij mist het punt een beetje volgens mij; het gaat erom dat als je de keuze hebt tussen HD en niet-HD, of je dan kiest voor HD of niet..quote:Op woensdag 22 april 2009 15:38 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Dus je kijkt geen tv zenders. Alleen maar HD series downloaden.![]()
Wat zullen je ogen dan bloeden als je geen HD uitzending ziet. Je ogen zijn er al helemaal gewend aan geraakt.
Inderdaad. Gewone tv is inferieurquote:Op woensdag 22 april 2009 15:38 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Dus je kijkt geen tv zenders. Alleen maar HD series downloaden.![]()
Wat zullen je ogen dan bloeden als je geen HD uitzending ziet. Je ogen zijn er al helemaal gewend aan geraakt.
ja, hoe wil jij films dan downloadenquote:
quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:20 schreef zoekjewat het volgende:
[..]
ja, hoe wil jij films dan downloaden
geef maar n goede link
Betalen om te downloadenquote:Op woensdag 6 mei 2009 10:24 schreef boskameel het volgende:
[..]![]()
Nieuwsgroepen, honderden films/ series in 720 of 1080p.
link?quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:24 schreef boskameel het volgende:
[..]![]()
Nieuwsgroepen, honderden films/ series in 720 of 1080p.
usenet toegang is in veel gevallen gratis via je provider.quote:
FTDquote:
lang niet alle providers hebben usenet servers hoor. met name de goedkopere adsl providers niet.quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:34 schreef wise het volgende:
[..]
usenet toegang is in veel gevallen gratis via je provider.
[..]
FTD
gratis?quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:34 schreef wise het volgende:
[..]
usenet toegang is in veel gevallen gratis via je provider.
[..]
FTD
Door google te gebruikenquote:Op woensdag 6 mei 2009 10:40 schreef zoekjewat het volgende:
[..]
gratis?
ik ging net naar usened daar stond : 2week trial
daarna moest je betalen met je creditcard.
Hoe kan ik het gratis laten doen dan (via de provider?)?
quote:Op zondag 19 april 2009 12:04 schreef LockonStratos het volgende:
Mijn aXXo wat doe je
Tevens, torrent
Vroeger had je er ook altijd van die josti's tussen zitten die even kwamen melden wat voor leete private ftp's ze wel niet haddenquote:Op woensdag 6 mei 2009 12:44 schreef Nikmans het volgende:
Mensen die ruzieën over welke manier van films downloaden stoerder is
quote:Op woensdag 6 mei 2009 13:09 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Vroeger had je er ook altijd van die josti's tussen zitten die even kwamen melden wat voor leete private ftp's ze wel niet hadden
Of van die fanboys van IRCquote:Op woensdag 6 mei 2009 13:09 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Vroeger had je er ook altijd van die josti's tussen zitten die even kwamen melden wat voor leete private ftp's ze wel niet hadden
quote:Op zondag 19 april 2009 13:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
?
Ik maak me niet belachelijk zielig druk om een of andere klapjostie die wat filmpjes of het net zet en ineens verdwenen is. Boehoehoehoe.
Hoe snel gaat dat downloaden per Torrent eigenlijk?quote:
bob ross seizoen 2, ruim 2 jaar terug ge-upt met 10 seeders. 20u, had ik hem binnen.quote:Op woensdag 6 mei 2009 18:50 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Hoe snel gaat dat downloaden per Torrent eigenlijk?
En dan vooral ook minder populaire torrents van een maand of 4 terug?
Je haalt ze door elkaar gast.quote:Op woensdag 6 mei 2009 18:50 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Hoe snel gaat dat downloaden per Torrent eigenlijk?
En dan vooral ook minder populaire torrents van een maand of 4 terug?
Ligt totaal aan de torrent. Maar ik heb wel films uit de jaren 50-60 gedownload binnen de 5-6 uur, geen probleem dus als je je pc gewoon ff aan laat staan.quote:Op woensdag 6 mei 2009 18:50 schreef RobertVH het volgende:
[..]
Hoe snel gaat dat downloaden per Torrent eigenlijk?
En dan vooral ook minder populaire torrents van een maand of 4 terug?
Allang, heb net de axxo "The haunting in Conneticut" binnen (komt vrijdag in de bios oid?)quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |