Verweggistanquote:Op woensdag 29 juli 2009 13:09 schreef liefie_ het volgende:
In welk buitenland woont je lief?
Ff nieuwsgierigen
die van mij heet lekker dingquote:Op woensdag 29 juli 2009 13:35 schreef liefie_ het volgende:daar zit die van mij nu ook!
Oho je bent toch niet zijn andere vriendin of wel?
Die van mij heet vriendje, en die van jou?
Dat is lang, nog tot kerstquote:Op woensdag 29 juli 2009 14:25 schreef IrCute het volgende:
Ben nu voor 2.5 maand bij mijn vriendje in Amerika, nog maar 3 weken en dan weer naar huisEn dan zie ik hem waarschijnlijk niet tot de kerst
Dat is inderdaad erg lang, ben nu weer terug in NLquote:Op dinsdag 4 augustus 2009 02:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is lang, nog tot kerst![]()
Wel leuk dat je nu zo lang bij hem kan zijnHeb je zo lang vakantie? Of werk/studeer je daar gewoon een tijdje?
cutequote:Op zondag 30 augustus 2009 18:03 schreef Kefmania het volgende:
Vroegah, was er toch een topic waar je foto's van jou en je vriend/vriendin kon posten. Kan deze niet vinden.....
Daarom :
[ [url=[ link | afbeelding ]]afbeelding[/url] ]
Is natuurlijk wel normaal! dat is liefde toch? Gelukkig zien wij elkaar om de 2 weekenden en als het even kan vaker en vooral langer. Ze trekt komend jaar in bij mij en mijn moeder. Moeders en meissie kunnen het uitstekend vinden. Ze praat naast Frans, Spaans en Engels ook al wat Nederlands. Ik moet nog wel even aan miijn Frans werken om beter te kunnen communicaren met haar ouders en familie. Mar dat komt goed. Ben al blij genoeg dat zo'n speciale dame voor mij wilt emigreren!quote:Op zondag 30 augustus 2009 18:38 schreef heaven7 het volgende:
Leuk stelLotgenoten! Is het normaal om je ellendig en eenzaam te voelen?
Moet me niet zo aanstellen enzo maar het voelt echt ff flink klote!
Dit zijn wij:
[ afbeelding ]
Wat een leuke foto!quote:Op zondag 30 augustus 2009 18:38 schreef heaven7 het volgende:
Leuk stelLotgenoten! Is het normaal om je ellendig en eenzaam te voelen?
Moet me niet zo aanstellen enzo maar het voelt echt ff flink klote!
Dit zijn wij:
[ afbeelding ]
Ik begin ook morgen weer en ben juist heel erg gemotiveerd om nu zo snel mogelijk m'n studie af te maken daardoor. Je studie opgeven moet je echt niet doen hoorquote:Op zondag 30 augustus 2009 19:37 schreef heaven7 het volgende:
Dankje
Ebt het nog weg dat gevoel? Want ik begin morgen met mijn studie maar heb bar weinig motivatie en heb zin om de boel af te blazen en hem achterna te reizen
Oei dat is nog wel lang ja.. Ik zou in dat geval ook wel de neiging hebben om hem achterna te gaan (en dan daar een studie gaan doen).quote:Op zondag 30 augustus 2009 20:40 schreef heaven7 het volgende:
Ik begin morgen pas ja! 4 jaar!En het gekke is, ik heb helemaal geen motivatie hoor, ik moet van mezelf omdat ik weet dat ik het aankan qua intelligentie maar niet omdat ik het nou zo leuk vindt..Ik heb alleen wat te bewijzen tegenover mezelf en de rest van de wereld. Maar dat is een ander verhaal.
Ik ben zelf ook zo gek hoor als ik verliefd benquote:Op zondag 30 augustus 2009 21:46 schreef heaven7 het volgende:
Ja dat wordt lastig want de opleidingen die ik leuk vindt zijn in het zweedsZo goed is mijn zweeds niet dus das lastig. Bovendien gaat hij vanaf januari afstuderen in Nederland dus wil ik gewoon met hem mee verhuizen natuurlijk. Dilemma's!! Ik hou mezelf maar voor dat ik het gewoon ga aankijken en anders alsnog hem achterna ga, hoe stom romantisch he
quote:Op zondag 30 augustus 2009 22:48 schreef heaven7 het volgende:
Gelukkig ben ik niet de enigeToch wel heerlijk he
Haar hier laten studeren is zowiezo niet echt goedkoop (600 euro in de maand alleen aan studiegeld als ze niet Europees is, en dat neem ik aan met Zuid Oost Azie).quote:Op maandag 31 augustus 2009 12:48 schreef EZdoc het volgende:
Hallo mensen,
Ik zit met een klein dilemma...![]()
Ik heb tijdens mijn stage in zuidoost azie mijn vriendin ontmoet en sindsdien gaat het heel goed. Na een maand heb ik haar voor 6 maanden moeten missen. Toen is ze voor een maand naar NL gekomen. Daarna is ze weer 3 maanden teruggegaan.
Overmorgen zal ze aankomen in NL om hier voor 2 jaar te gaan studeren.
Nu komt mijn dilemma, ik ben 21 en zij is 23. Zij wilt zo snel mogelijk met mij trouwen, dat wil zeggen na haar 2 jaar hier. Omdat ze dan terugmoet. Ze heeft me verteld dat als ik niet met haar trouw dat haar moeder wel iemand vind daar die wel met haar gaat trouwen. Ik vroeg , hoe ze met iemand kon trouwen die ze niet eens kende waarop zij antwoordde: dat het heel moeilijk zal zijn om over mij heen te komen maar dat ze kan leren van iemand anders opnieuw te houden.
Ik vind mijzelf nog te jong om op mijn 23e te gaan trouwen, ( mijn familie keuren het ook af omdat ik nog te jong ben) maar ik wil haar aan de andere kant niet kwijt...
Ik hebben zitten denken om haar aan het lijntje te houden door haal langer te laten blijven door bijv. een PhD studie te nemen ofzo zodat ze 4 jaar langer blijft. Hopen dat ze misschien toch voor mij kiest en op mij wacht.
Nog iemand andere suggesties???
ik weet het allemaal niet zo
Ik ga naar haar toe na mijn afstuderen (voor de herfstvakantie volgens mijn docenten) en hoop meteen wat sollicitatiegesprekken mee te pikken in Istanbul!quote:Op maandag 7 september 2009 15:11 schreef heaven7 het volgende:
Zuigt heMijn vriend is alweer een ruime week weg. Achteraf is het snel gegaan maar als ik naar de komende 3.5 maand kijk zakt de moed me in de schoenen
Geen idee in principe kan ik tot 3 maanden blijven en als ik daar werk vind (heb al twee sollicitaties de deur uit gedaan) dan wil ik daar wel blijven. Afhankelijk van hoe of wat wil ik dan wel vanuit NL wat spullen zoals TV etc. daar mee naar toe verkassen... Dus wel ff op en neer wat ik plan voor eind November aangezien mijn groot ouders dan 60 jaar getrouwd zijn.quote:Op maandag 7 september 2009 15:18 schreef heaven7 het volgende:Hoelang blijf je daar dan?
Ik zieover 2 weken een paar dagen omdat we dan alweer een jaar samen zijn!
Zuidoost azie zeg je? Ik heb hier ervaring mee dus als je hulp nodig hebt stuur maar een pmquote:Op maandag 31 augustus 2009 12:48 schreef EZdoc het volgende:
Hallo mensen,
Ik zit met een klein dilemma...![]()
Ik heb tijdens mijn stage in zuidoost azie mijn vriendin ontmoet en sindsdien gaat het heel goed. Na een maand heb ik haar voor 6 maanden moeten missen. Toen is ze voor een maand naar NL gekomen. Daarna is ze weer 3 maanden teruggegaan.
Overmorgen zal ze aankomen in NL om hier voor 2 jaar te gaan studeren.
Nu komt mijn dilemma, ik ben 21 en zij is 23. Zij wilt zo snel mogelijk met mij trouwen, dat wil zeggen na haar 2 jaar hier. Omdat ze dan terugmoet. Ze heeft me verteld dat als ik niet met haar trouw dat haar moeder wel iemand vind daar die wel met haar gaat trouwen. Ik vroeg , hoe ze met iemand kon trouwen die ze niet eens kende waarop zij antwoordde: dat het heel moeilijk zal zijn om over mij heen te komen maar dat ze kan leren van iemand anders opnieuw te houden.
Ik vind mijzelf nog te jong om op mijn 23e te gaan trouwen, ( mijn familie keuren het ook af omdat ik nog te jong ben) maar ik wil haar aan de andere kant niet kwijt...
Ik hebben zitten denken om haar aan het lijntje te houden door haal langer te laten blijven door bijv. een PhD studie te nemen ofzo zodat ze 4 jaar langer blijft. Hopen dat ze misschien toch voor mij kiest en op mij wacht.
Nog iemand andere suggesties???
ik weet het allemaal niet zo
Ik hoorde van weer iemand anders dat het slechts 1365 euro of iets dergelijks was en die heeft al heel lang een thaise bij hem inwonen (en verdient meer dan dat) en getrouwd. Misschien dat dat iets uitmaakt.quote:Op maandag 7 september 2009 15:06 schreef nils7 het volgende:
[..]
Haar hier laten studeren is zowiezo niet echt goedkoop (600 euro in de maand alleen aan studiegeld als ze niet Europees is, en dat neem ik aan met Zuid Oost Azie).
Als zij een verblijfsvergunning krijgt voor het studeren kan je deze om laten zetten (uiteindelijk) in verblijf bij partner of verblijf bij echtgenoot (wat ze mij vorige week vertelden bij de IND). Ze hoeft dan geen inburgeringsexamen te volgen... wel moet JIJ meer dan 1500euro bruto in de maand verdienen en een contract van langer dan een jaar.
Dus trouwen hoeft op zich niet!
Ik neem aan dat ze nu hier al is... woon gewoon samen tijdens haar studie en laat jouw familie haar leren kennen en visa versa. En als je dan alsnog wil trouwen (als is het maar om van je "schoonmoeder" af te zijn dan kan je dat doen) want ik neem aan dat je toch wel voor haar wilt kiezen op het moment dat je samen wilt zijn.
Overigens heb ik mijn vriendin net weggebracht naar Schipholna dik 2,5 maand in NL weer samen te zijn geweest
.
Als je gisteren P&W hebt gezien is die maatregel pas sinds de tijd van Verdonk dus ik weet niet wat "al heel lang" is.quote:Op dinsdag 8 september 2009 12:37 schreef Flammie het volgende:
[..]
Ik hoorde van weer iemand anders dat het slechts 1365 euro of iets dergelijks was en die heeft al heel lang een thaise bij hem inwonen (en verdient meer dan dat) en getrouwd. Misschien dat dat iets uitmaakt.
Ik vind het allemaal niet zo een big deal iig
1500 is ook geen probleem overigens lijkt me.. voor de meeste mensen.. als je geen kamper bent ofzoquote:Op dinsdag 8 september 2009 13:02 schreef nils7 het volgende:
[..]
Als je gisteren P&W hebt gezien is die maatregel pas sinds de tijd van Verdonk dus ik weet niet wat "al heel lang" is.
Dit staat overigens ook gewoon op de website van de IND
Herkenbaarquote:Op zondag 13 september 2009 11:53 schreef monikanyc het volgende:
Ja die 10 dagen zijn het dan ook wel waard!,een jaar samen! , toch best goed toch!, tot nu toe , wil ik niks anders dan tegen hem aan kruipen
nou, omdat Mozambique wel heeeel erg ver van Nederland afligtquote:Op zondag 13 september 2009 13:22 schreef heaven7 het volgende:
[..]
HerkenbaarWaarom kun je je lief tussendoor niet eventjes zien? Zit ie zover weg?
@Geppie, jullie zijn er toch bijna!! 9 maanden al, damn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |