abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_68076606
Welkom bij het 1503e topic van de Algemene Kennis Quiz


Opzet

De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveel mogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten van een paar delen.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

[ afbeelding ]

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie Topic

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop topic 1501:
    LaStrange 13
    ASroma 4
    Majo 4
    kraaksandaal 4
    Susi 4
    Ofyles2 3
    Robbiev85 3
    Siniti 3
    tomtomaat 3
    lubje25 2
    BasOne 2
    Carolyne1575 2
    ElizabethR 2
    Clesar03 2
    starla 1
    Etcetera 1
    slaveloos 1
    Kali-Mist 1


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic

    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz deel 750
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    Algemene Kennis Quiz Deel 1250
    Algemene kennis quiz, deel 1300
    Algemene Kennis Quiz Deel 1400
    Algemene Kennis Quiz 1410
    AKQ # 1420 - Met Frans & Alice
    Algemene Kennis Quiz Deel 1430
    AKQ 1440: Dubbele puntjes!!!
    Algemene Kennis Quiz deel 1450 'waar het nooit Lupus is'
    Algemene Kennis Quiz deel 1460
    AKQ 1470 - Een Zomers Quizje
    Algemene Kennis Quiz Deel 1490
    Algemene Kennis Quiz 1491 Volgende keer volg ik tongs advies
    Algemene Kennis Quiz Deel 1492 Weer ik.....
    Algemene Kennis Quiz Deel 1493
    Algemene Kennis Quiz Deel 1494
    AKQ 1495 Waar BasOne heerst
    AKQ 1496: Nieuwe vraag?
    AKQ 1497: We gaan gestaag door!
    AKQ 1499 Waar Tong gediskwalificeerd is tot de reset!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    AKQ 1501 De grote reset!
    AKQ 1502: Mede mogelijk gemaakt door Ofyles2

    Voor de pauze werd de volgende vraag gesteld:
    Van welk nummer uit 1980 zijn The Vapors bekend?

    [ Bericht 2% gewijzigd door LaStrange op 16-04-2009 16:42:21 ]
  • pi_68076646
    Turning Japanese
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 16:40:43 #3
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68077005
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68077026
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 16:32 schreef Siniti het volgende:
    Turning Japanese
    Kenner!

    Stand #1503
    Siniti 1
    pi_68077063
    Nu een moeilijk vraagje dan

    Film + Naam linker acteur + Naam band-album waar het varken naar verwijst+Naam van de fabriek
    pi_68077080
    OP zo goed?
      donderdag 16 april 2009 @ 16:46:52 #7
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68077232
    tvp, ik ken de film niet
    pi_68077306
    Clive Owen / Pink Floyd
    de naam van de fabriek is vlgs my Battersea station?
    pi_68077325
    het album is Animals
    pi_68077326
    Geen idee (Tevens VP )
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 16:49:42 #11
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68077339
    Battersea Power station
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68077375
    de film.. iets met International?
    pi_68077421
    redunzl heeft alles goed, alleen de film nog

    International dus fout
    pi_68077497

    is een film uit 2006 onder regie van Alfonso Cuarón. Het verhaal is gebaseerd op het gelijknamige boek van P.D. James. De productie won zeventien filmprijzen - waaronder twee BAFTAs en twee bekroningen op het Filmfestival Venetië - en werd genomineerd voor drie Oscars.
    pi_68077651
    ik heb 'm zelfs gezien ... kan er niet op komen
      donderdag 16 april 2009 @ 17:03:52 #16
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68077942
    La Ciudad Júarez?
    pi_68077983


    Ik geef et punt aan redunzl. De film was Children of Men

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    pi_68078043
    dat was een oh ja


    Hoe komt het Finse Nokia aan z'n naam?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:07:35 #19
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68078061
    Is dat Fins voor 'hallo'?
    pi_68078081
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:07 schreef Ofyles2 het volgende:
    Is dat Fins voor 'hallo'?
    nope
    pi_68078180
    Naam oprcither?
    pi_68078201
    Naar het stadje nokia
      donderdag 16 april 2009 @ 17:12:15 #23
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68078216
    de plaats heet zo
      donderdag 16 april 2009 @ 17:12:44 #24
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68078235
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:07 schreef Ofyles2 het volgende:
    Is dat Fins voor 'hallo'?
    Nee
    pi_68078422
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:11 schreef LaStrange het volgende:
    Naar het stadje nokia
    ik reken 'm goed

    het stadje is naar de rivier Nokia genoemd

    op de nokia site zelf staat het volgende:

    How did Nokia get its name?
    The company is named after the Nokia River in southern Finland, next to which the original Nokia pulp mill was located.


    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    pi_68078469
    Nieuwe categorie: "Guess the Butt"

    Wie?


      donderdag 16 april 2009 @ 17:19:43 #27
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68078489
    Charlize Theron?
    pi_68078589
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:19 schreef Ofyles2 het volgende:
    Charlize Theron?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:23:29 #29
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68078613
    Nee joh die heeft mooier haar

    Het is heel fout, maar ik denk Sophie
    pi_68078686
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:23 schreef Susi het volgende:
    Nee joh die heeft mooier haar

    Het is heel fout, maar ik denk Sophie
    pi_68078819
    Kom op mensuh, dit is toch een makkie?

    Het is een Amerikaanse actrice
    pi_68078838
    Hayden Panetierre?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:29:48 #33
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68078842
    Jennifer Aniston?
    pi_68078888
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:29 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jennifer Aniston?
    Een liefhebber! Eindelijk!


    Stand #1503

    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 1
    pi_68078904
    ik moet weg, suc6 allemaal
    pi_68078936
    Ik vond haar een beetje klein voor jennifer aniston
      donderdag 16 april 2009 @ 17:33:33 #37
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68078965
    Uit welke regio is de paella afkomstig?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:36:19 #38
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079084
    Valencia , Spanje ?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:37:51 #39
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68079132
    Si!

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 1
    Susi 1
      donderdag 16 april 2009 @ 17:40:06 #40
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079229
    Wat is ?

    In Indische gerechten wordt de meestal pisang genoemd, dit is het Maleisische woord voor de vrucht.
      donderdag 16 april 2009 @ 17:40:23 #41
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68079240
    Banaan
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 17:43:17 #42
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68079343
    Banaan?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 17:44:27 #43
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079388
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:40 schreef Ofyles2 het volgende:
    Banaan
    Yo

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 2
    Susi 1
    pi_68079405
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:43 schreef Cobra4 het volgende:
    Banaan?
    verkapte banaanvraag
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      donderdag 16 april 2009 @ 17:48:19 #45
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68079557
    is een Latijnse uitdrukking, letterlijk vertaald "mijn schuld", of "mijn eigen schuld". Om deze zin kracht bij te zetten kan het woord "maxima" worden toegevoegd, wat resulteert in " maxima ," vertaalbaar als "mijn grote schuld".

    Wat is ?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:50:52 #46
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079658
    culpa ?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:51:04 #47
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079667
    / Mea culpa
      donderdag 16 april 2009 @ 17:51:26 #48
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68079694
    Mea culpa inderdaad.

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 2
    Susi 2
    pi_68079697
    mea culpa
      donderdag 16 april 2009 @ 17:52:43 #50
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079734
    Wat is

    is een serie van Animal Planet die gaat over het leven van een familie stokstaartjes in de Kalahariwoestijn in het zuiden van Afrika
      donderdag 16 april 2009 @ 17:53:58 #51
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_68079778
    Geweldige serie maar kan niet op de naam komen
      donderdag 16 april 2009 @ 17:54:01 #52
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68079780
    Wildlife S.O.S.?
      donderdag 16 april 2009 @ 17:55:59 #53
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68079847
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 17:54 schreef Ofyles2 het volgende:
    Wildlife S.O.S.?
    Nee, die serie is met zo een man die een dierenhulpdienstenbedrijf runt
      donderdag 16 april 2009 @ 18:03:52 #54
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68080107
    De titel bestaat uit twee woorden, waarvan de eerste letters allitereren
    pi_68080297
    Meerkat manor?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:11:47 #56
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68080325
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:10 schreef ScottTracy het volgende:
    Meerkat manor?
    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 2
    Susi 2
    ScottTracy 1
    pi_68080382
    Weleens langsgezapt, en onthouden omdat ik het zo leuk vind dat ze 'meerkat' in het Engels gebruiken
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:17:02 #58
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68080493
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:13 schreef ScottTracy het volgende:
    Weleens langsgezapt, en onthouden omdat ik het zo leuk vind dat ze 'meerkat' in het Engels gebruiken
    Is ook leuk ja. Ook de verteller, Bill Nighy
    pi_68080603
    Logo waarvan?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:20:32 #60
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68080632
    Burger King
    pi_68080713
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:20 schreef Ofyles2 het volgende:
    Burger King
    Ofyles +1

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 3
    Susi 2
    ScottTracy 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:24:40 #62
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68080795
    Welke animatiereeks wordt bijna altijd ontsierd door knuffeldiertjes die gruwelijke doden sterven?
    pi_68080834
    Happy tree friends
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:26:32 #64
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68080867
    Paradoxale titel vind ik.

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 3
    Susi 2
    ScottTracy 2
    pi_68080885
    Heel die serie is nogal paradoxaal En suïcidaal, niet te vergeten
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68081020
    Waarvan is dit de vlag?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:31:04 #67
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081030
    Cyprus ?
      donderdag 16 april 2009 @ 18:31:37 #68
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081047
    Turkmenistan?
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68081060
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:31 schreef Susi het volgende:
    Cyprus ?
    Niet goed
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68081070
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:31 schreef Clesar03 het volgende:
    Turkmenistan?
    Niet in de eigenschappen kijken
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 18:33:01 #71
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68081100
    Armenie?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 18:34:11 #72
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081139
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:32 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Niet in de eigenschappen kijken


    Wel ergens daar in de buurt volgens mij...

    Oezbekistan?
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68081142
    Die wist ik zelfs zonder eigenschappen, maar je moet die plaatjes ook op tinypic uploaden.
      donderdag 16 april 2009 @ 18:35:20 #74
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081186
    ow wacht, is het niet dat Turkse deel van Cyprus?
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68081209
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:34 schreef Siniti het volgende:
    Die wist ik zelfs zonder eigenschappen, maar je moet die plaatjes ook op tinypic uploaden.
    Knap dat je het al wist, maar Turkmenistan is niet goed. Heb dat ingevuld om jullie te misleiden

    Verder nog geen goed antwoord langsgekomen, al was er wel iemand heel close
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:36:21 #76
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081225
    ow, Cyprus was al geweest zie ik
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68081255
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:36 schreef Clesar03 het volgende:
    ow, Cyprus was al geweest zie ik
    Klopt, maar ik zocht het Turkse deel van Cyprus of Noord-Cyprus, want Cyprus zelf heeft een heel andere vlag. Puntje voor jou dus

    Clesar03 +1

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 3
    Susi 2
    ScottTracy 2
    Clesar03 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68081268
    Oh het is hem dus niet _!

    Dacht echt dat et turkmenistan was zonder in de eigenschappen te kijken
      donderdag 16 april 2009 @ 18:38:11 #79
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081301
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:37 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Klopt, maar ik zocht het Turkse deel van Cyprus of Noord-Cyprus, want Cyprus zelf heeft een heel andere vlag. Puntje voor jou dus

    Clesar03 +1
    Zeg maar dankjewel
    pi_68081315
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:38 schreef Susi het volgende:

    [..]

    Zeg maar dankjewel
    Waarom kopte je 'em zelf niet binnen? Dacht dat die wel een hint was dat je dichtbij zat
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:39:46 #81
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081348
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:38 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Waarom kopte je 'em zelf niet binnen? Dacht dat die wel een hint was dat je dichtbij zat
    Niet logisch nagedacht, 't kwartje viel toen ik Clesar's post zag, van a-dohh
    pi_68081367
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:39 schreef Susi het volgende:

    [..]

    Niet logisch nagedacht, 't kwartje viel toen ik Clesar's post zag, van a-dohh
    Achja, volgende keer beter
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:40:59 #83
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081388
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:38 schreef Susi het volgende:

    [..]

    Zeg maar dankjewel
    dankjewel
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
      donderdag 16 april 2009 @ 18:41:37 #84
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081405
    ik blijf nog even bij vlaggen en logo's

    Van welke voetbalclub is dit het logo?

    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
      donderdag 16 april 2009 @ 18:42:12 #85
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68081429
    Borussia Mönchengladbach
    pi_68081449
    Benfica?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68081458
    Nee Besiktas?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 18:43:04 #88
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081460
    Het is geen mooi logo, dus het zal wel Belgisch zijn. Cercle Brugge ?
      donderdag 16 april 2009 @ 18:43:14 #89
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081466
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 18:42 schreef Ofyles2 het volgende:
    Borussia Mönchengladbach

    was ie zo makkelijk?

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 4
    Susi 2
    ScottTracy 2
    Clesar03 1
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68081472
    Knap hoor
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 18:43:40 #91
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68081475
    Benfica?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 18:47:28 #92
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68081602
    HTML:

    Wat is qua functionaliteit het tegenovergestelde van een RadioButton?
      donderdag 16 april 2009 @ 18:48:17 #93
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081634
    Autolock ?
      donderdag 16 april 2009 @ 18:48:53 #94
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
      donderdag 16 april 2009 @ 18:50:50 #95
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68081717
    geen idee, ben ff eten
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 18:51:12 #96
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68081729
    Mute?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 18:52:44 #97
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68081786
    Verdere toelichting:

    Met RadioButtons kun je uit een lijst maar één keuze selecteren, met de door mij gezochte knoppen kun je zelfs meerdere keuzes maken.

    Edit: Het is ook geen mute.
    pi_68081864
    tvp
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 18:55:14 #99
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081881
    Control A ?
      donderdag 16 april 2009 @ 18:56:28 #100
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68081929
    De beginletter is wel goed.

    Denk aan aanvinken.
      donderdag 16 april 2009 @ 18:58:04 #101
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68081987
    Clicking The Bird ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:05:24 #102
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082183
    Programmeurs korten dit veldje ook af tot cb.

    Het eerste deel van het woord zegt al waar de knop toe dient.
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 19:06:34 #103
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68082226
    ?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68082386
    Checking?
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 19:12:35 #105
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68082420
    checkbox
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      donderdag 16 april 2009 @ 19:13:46 #106
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082459
    Nu kunnen we weer verder.

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 4
    Susi 2
    ScottTracy 2
    Clesar03 1
    Etcetera 1
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 19:16:33 #107
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68082544
    quote:
    De is een parodie op de Nobelprijs en wordt ieder jaar in de herfst, een week voor de bekendmaking van de echte Nobelprijswinnaars, uitgereikt voor tien onderzoeken waar je eerst om moet lachen maar die dan aan het denken zetten.
    Wat is ?
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      donderdag 16 april 2009 @ 19:17:05 #108
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082573
    Ig-Nobelprijs?
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 19:17:48 #109
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68082602
    Tikkie terug

    Ofyles +1

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 5
    Susi 2
    ScottTracy 2
    Clesar03 1
    Etcetera 1
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      donderdag 16 april 2009 @ 19:21:01 #110
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082695
    Wat volgt na:
    Tokio - Seoul - Mexico City - Delhi - ...
    pi_68082746
    New York?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:22:47 #112
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68082755
    Buenos Aires=
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68082787
    Mumbai?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:24:02 #114
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082804
    De grootste metropolen ter wereld.

    Stand #1503
    Siniti 1
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 5
    Susi 2
    ScottTracy 3
    Clesar03 1
    Etcetera 1
    pi_68082809
    Cairo
    pi_68082855
    Ah mooi, was een gok, dat soort lijstjes zijn altijd een beetje arbitrair.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68082868
    Stomme new york staat 4e met 400k achterstand op mumbai
      donderdag 16 april 2009 @ 19:27:04 #118
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68082906
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:26 schreef Siniti het volgende:
    Stomme new york staat 4e met 400k achterstand op mumbai
    Zesde.
    pi_68082924
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:27 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Zesde.
    Woops bedoel ik ja
    pi_68083159
    Een lamp wordt aangesloten op een netspanning van 230 V. Volgens een ampèremeter bedraagt de stroom in de lamp nu 0,1 A. Hoe groot is het vermogen van de lamp?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 19:34:50 #121
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68083185
    Ik heb zo'n hekel aan dat soort vragen
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      donderdag 16 april 2009 @ 19:35:44 #122
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68083210
    natuurkunde
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68083218
    23 V?
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 19:36:51 #124
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68083245
    2,3 watt?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 19:37:18 #125
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68083259
    2,3 kW?
    pi_68083292
    Ja, nu nog het goede antwoord met de goede eenheid.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 19:39:35 #127
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68083333
    2,3 v
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68083357
    23 watt?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:41:21 #129
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68083389
    2,3 Ohm
    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      donderdag 16 april 2009 @ 19:41:35 #130
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68083397
    23 W
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68083405
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:40 schreef Siniti het volgende:
    23 watt?
    Ja, vermogen wordt natuurlijk uitgedrukt in Watt
    P = U * I = 230 * 0,1 = 23 W

    Siniti +1

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 5
    Susi 2
    ScottTracy 3
    Clesar03 1
    Etcetera 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:42:03 #132
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68083412
    weet ik ook veel eigenlijk
    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 16 april 2009 @ 19:42:19 #133
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_68083429
    P = U x I, dus P = 230 x 0,1 = 23 Watt

    Edit: meh, te laat
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_68083441
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    P = U x I, dus P = 230 x 0,1 = 23 Watt
    Met uitleg erbij Helaas net te laat
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:43:15 #135
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68083458
    Weer die formule met een ander verwisseld.

    Stom van me.
      Trouwste user 2022 donderdag 16 april 2009 @ 19:44:27 #136
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_68083498
    Goeiemorgen

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_68083596
    dat 230x0,1 had ik wel goed gegokt
    pi_68083693
    I've been drivin' all night, .......................................................
    ...................................................................
    My baby call said I need you here.
    It's half past four and I'm shifting gears.

    Wat staat er op de puntjes?
    pi_68083717
    Ik weet welk nummer het is, maar zo goed ken ik het niet... Alleen de eerste regel weet ik eigenlijk
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:52:20 #140
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68083756
    my head is over heels ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:52:25 #141
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68083760
    My hands wet on the wheel
    ---------------------------------
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68083781
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:52 schreef Morendo het volgende:
    My hands wet on the wheel
    ---------------------------------
    Dies goed
      donderdag 16 april 2009 @ 19:53:19 #143
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68083796
    my head is head over heels
    .. .and a voice in my head ... ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:53:53 #144
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68083823
    .. keeps shifting dreels ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:54:27 #145
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68083834
    my hands are wet on the wheel.
    There is a voice in my head that drives my heel.

    (Radar Love)
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68083836
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:53 schreef Susi het volgende:
    my head is head over heels
    .. .and a voice in my head ... ?
    Beetje puzzelen voor 2e zin nu nog
    pi_68083849
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:54 schreef Clesar03 het volgende:
    my hands are wet on the wheel.
    There is a voice in my head that drives my heel.

    (Radar Love)

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 5
    Susi 2
    ScottTracy 3
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    pi_68083891
    Knap hoor
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:56:32 #149
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68083893
    Welke stad?

    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68083931
    Nijmegen?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 19:57:26 #151
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68083933
    Nijmegen ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:57:39 #152
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68083939
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 19:57:43 #153
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68083942
    Nijmegen?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 19:57:50 #154
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68083946
    Nijmegen?
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68083955
    Oss?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 19:58:12 #156
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68083961
    Oh, Oss dan?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 19:58:35 #157
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68083977
    Arnhem ?
      donderdag 16 april 2009 @ 19:59:21 #158
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68084004
    Den Bosch?
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 19:59:24 #159
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_68084005
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 19:58 schreef ScottTracy het volgende:
    Oss?


    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 5
    Susi 2
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_68084173
    Logo waarvan?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:05:30 #161
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084185
    Pathé?
    pi_68084186
    pathe bioscoop
    HO2I Ca2O
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 20:05:59 #163
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68084199
    Zwarte kip Advocaat?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_68084205
    Pathé ja.
    pi_68084216
    Pathé ! zelfs
    pi_68084244
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:05 schreef Ofyles2 het volgende:
    Pathé?
    Ofyles2 +1



    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 6
    Susi 2
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:08:37 #167
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084289
    Welk sterrenbeeld heb je als je vandaag jarig bent?
      donderdag 16 april 2009 @ 20:08:57 #168
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68084302
    ram
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68084354
    Stier?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:11:36 #170
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084424
    Nog geen stieren jarig, Scott.
    Morendo krijgt een punt.

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 6
    Susi 2
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 20:11:36 #171
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68084425
    vissen?
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_68084445
    Ach, ik ben niet zo van de astrologie
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:12:24 #173
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084456
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:11 schreef Etcetera het volgende:
    vissen?
    Die kunnen volgend jaar weer hun verjaardagen vieren.

    Valt me wel tegen. Over het algemeen was mijn vraag erg vrouwvriendelijk.
      donderdag 16 april 2009 @ 20:13:12 #174
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68084484
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:12 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Die kunnen volgend jaar weer hun verjaardagen vieren.

    Valt me wel tegen. Over het algemeen was mijn vraag erg vrouwvriendelijk.
    moet ik dat persoonlijk opvatten?
    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      donderdag 16 april 2009 @ 20:13:43 #175
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084505
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:13 schreef Carolyne1575 het volgende:

    [..]

    moet ik dat persoonlijk opvatten?
    Hoeft niet.
      donderdag 16 april 2009 @ 20:13:44 #176
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68084506
    Hoe heet de huidige Prins van Wales?
    Die Lebenslust bringt dich um.
      Redactie Frontpage donderdag 16 april 2009 @ 20:14:06 #177
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_68084522
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:12 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Die kunnen volgend jaar weer hun verjaardagen vieren.

    Valt me wel tegen. Over het algemeen was mijn vraag erg vrouwvriendelijk.
    Ik ken alleen de horoscopen van m'n directe familie en m'n vriend En die laatste is hetzelfde als ik ben
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      donderdag 16 april 2009 @ 20:14:11 #178
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68084527
    Charles
      donderdag 16 april 2009 @ 20:15:34 #179
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68084578
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:14 schreef Susi het volgende:
    Charles
    Dat kan ik goed rekenen

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 6
    Susi 3
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 20:17:44 #180
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68084667


    Wie is dit
      donderdag 16 april 2009 @ 20:18:32 #181
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68084699
    susan sarandon
    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      donderdag 16 april 2009 @ 20:18:34 #182
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084700
    Susan Sarandon
      donderdag 16 april 2009 @ 20:20:57 #183
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68084793
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:18 schreef Carolyne1575 het volgende:
    susan sarandon


    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 6
    Susi 3
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
      donderdag 16 april 2009 @ 20:21:49 #184
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68084821
    Wie is dit?

    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      donderdag 16 april 2009 @ 20:22:39 #185
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68084843
    Katy Perry?
      Eindredactie Frontpage / Forummod donderdag 16 april 2009 @ 20:23:03 #186
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_68084858
    KT Tunstall?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      donderdag 16 april 2009 @ 20:23:44 #187
    168752 Carolyne1575
    Rookworst zonder R is ookworst
    pi_68084875
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:22 schreef Ofyles2 het volgende:
    Katy Perry?
    moest even een makkelijke zijn, want ik ben er weg van

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 3
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    Creationists eagerly seek a gap in present-day knowledge or understanding. If an apparent gap is found, it is assumed that God, by default, must fill it
      donderdag 16 april 2009 @ 20:34:18 #188
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68085259
    Wat is Fat Man?
      donderdag 16 april 2009 @ 20:34:53 #189
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68085278
    Een personage uit de filmreeks van Austin Powers ?
      donderdag 16 april 2009 @ 20:39:02 #190
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68085434
    Eigenlijk een vreemde vraag, want Fat Man is ook de benaming van een atoombom die Nagasaki trof.
    Ik geef toch een punt, omdat 'Fat Bastard' als pop 'Fat Man' heet.

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 4
    ScottTracy 4
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    pi_68085585
    En Fat Man is de naam van een wapen in Fallout 3
    pi_68085688
    Vergeet niet Jake & The Fatman

    http://en.wikipedia.org/wiki/Jake_and_the_Fatman
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 20:46:55 #193
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68085755
    Oh hij was goed. Ik klikte weg en ik dacht ; oh dat is Fat Bastard.

    Moment
      donderdag 16 april 2009 @ 20:48:41 #194
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68085814
    Wanneer werd het eerste Eurovisie Songfestival gehouden ?
    pi_68085838
    1950?
    I feel kinda Locrian today
    pi_68085874
    1956?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:50:44 #197
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68085904
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:49 schreef ScottTracy het volgende:
    1956?
    Jups

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 4
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    pi_68085937
    No homo, ik heb dat toevallig vanmiddag nog opgezocht voor een muziekquiz.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 20:53:20 #199
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68086002
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:51 schreef ScottTracy het volgende:
    No homo, ik heb dat toevallig vanmiddag nog opgezocht voor een muziekquiz.
    We geloven het.
    pi_68086030
    Wie is dit?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68086124
    eagle eye cherry
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 20:57:04 #202
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68086131
    Eagle Eye Cherry
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 20:57:25 #203
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68086145
    Eagle Eye Cherry ?
    pi_68086176
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 20:56 schreef starla het volgende:
    eagle eye cherry
    starla +1

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 4
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68086499
    Wat is een ander woord voor beugeltandarts?
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 21:07:32 #206
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68086519
    Orthodontist
    pi_68086842
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:07 schreef Susi het volgende:
    Orthodontist
    +1

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 5
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 1
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 21:19:42 #208
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68086974
    Op welk Nederlands waddeneiland werd Liesbeth List op haar zevende gedumpt ?
    pi_68087059
    schiermonnikoog?
    I feel kinda Locrian today
    pi_68087095
    Terschelling?
      donderdag 16 april 2009 @ 21:25:04 #211
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68087146
    Beiden niet
    pi_68087152
    vlieland?
    I feel kinda Locrian today
    pi_68087246
    Texel?
      donderdag 16 april 2009 @ 21:28:35 #214
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68087255
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:25 schreef starla het volgende:
    vlieland?
    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 7
    Susi 5
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
      donderdag 16 april 2009 @ 21:29:29 #215
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68087286
    Jammer dat het geen Ameland was
    pi_68087526
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:29 schreef Susi het volgende:
    Jammer dat het geen Ameland was
    Want dan had Boudewijn de Groot een nummer over Liesbeth List gezongen?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 21:36:59 #217
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68087577
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:35 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Want dan had Boudewijn de Groot een nummer over Liesbeth List gezongen?
    (Naast Rottumerplaat) was dat nog het enige waddeneiland dat niet geraden was

    /Schitterend lied trouwens
    pi_68087594
    De vlag van welk land bestaat uit egaal groen?
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 21:41:53 #219
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68087786
    Libië?
    pi_68087843
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:41 schreef Ofyles2 het volgende:
    Libië?
    +1

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 8
    Susi 5
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 16 april 2009 @ 21:47:15 #221
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68087964
    Welke band debuteerde met de hitsingle 'Walking on a Dream'?
      donderdag 16 april 2009 @ 21:53:55 #222
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68088233
    White Lies
      donderdag 16 april 2009 @ 21:54:59 #223
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68088273
    Oh neeeeee Empire of the Sun zeker

    he bah
      donderdag 16 april 2009 @ 21:55:30 #224
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68088293
    Empire of the Sun

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 1
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
      donderdag 16 april 2009 @ 21:58:12 #225
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68088415
    Oh dus toch, ik raakte in de war van mezelf. Luister je daar zo veel 3FM voor

    Noem drie voetbalprofclubs uit Rotterdam ?
    pi_68088422
    Excelsior Sparta Feyenoord
      donderdag 16 april 2009 @ 22:00:38 #227
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68088520
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 21:58 schreef LaStrange het volgende:
    Excelsior Sparta Feyenoord
    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 2
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    pi_68088545
    Welke serie?
    pi_68088874
    hint:

    Only ... and ...

      donderdag 16 april 2009 @ 22:08:43 #230
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68088884
    Last of the summer wine?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      donderdag 16 april 2009 @ 22:09:13 #231
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68088902
    only fools and horses
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68088946
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:09 schreef BasOne het volgende:
    only fools and horses

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 2
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 1
      donderdag 16 april 2009 @ 22:12:36 #233
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089046
    Welke regering werd van 1861 tot 1865 gevormd door 11 staten van Amerika
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089066
    Confederation?
      donderdag 16 april 2009 @ 22:13:50 #235
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089091
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:13 schreef LaStrange het volgende:
    Confederation?
    Yups

    The Confederate States of America

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 3
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 1
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089219
    Van welk merk is deze klassieker
      donderdag 16 april 2009 @ 22:16:59 #237
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089238
    Colt peacemaker
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089259
    Colt?
      donderdag 16 april 2009 @ 22:17:22 #239
    202348 Susi
    Temple of Love
    pi_68089260
    Smith ?
    pi_68089313
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:16 schreef BasOne het volgende:
    Colt peacemaker
    netjes hoor!

    Stand #1503

    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 3
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
      donderdag 16 april 2009 @ 22:19:30 #241
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089356
    The Gun that won the west
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089363
    Of zoals Amerikanen plegen te zeggen:

    "God made man, Colt made them equal"
      donderdag 16 april 2009 @ 22:22:15 #243
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089471
    Van wie was deze auto?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089479
    Bonnie & Clyde?
    pi_68089485
    Al Capone?
    pi_68089530
    Bonnie & Clyde?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68089541
    Spuit elf
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 22:24:41 #248
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089550
    pfff netjes Strange one

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 4
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 5
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089603
    Welke regisseur maakte in 1980 een film over deze man?
    pi_68089666
    David Lynch
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 22:28:14 #251
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_68089688
    The Elephant man, met Cher.. regiseur... pffff
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_68089755
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:27 schreef ScottTracy het volgende:
    David Lynch
    Idd, de film is "The Elephant Man"


    Stand #1503

    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 4
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 6
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
    pi_68089781
    Natuurlijk, prachtige film van een uitzonderlijk regisseur.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68089802
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:31 schreef ScottTracy het volgende:
    Natuurlijk, prachtige film van een uitzonderlijk regisseur.
    word
    pi_68089900
    Welke vier vloeistoffen komen volgens Hippocrates in het menselijk lichaam voor?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68089929
    geen idee
    pi_68089965
    Is er een dokter in de zaal?
    pi_68090005
    starla?
    pi_68090009
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:36 schreef LaStrange het volgende:
    Is er een dokter in de zaal?
    Hm, misschien komt starla nog langs, maar had toch gehoopt dat jullie dit ook wel wisten
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090014
    bloed, urine, speeksel en oorsmeer
    pi_68090056
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:37 schreef LaStrange het volgende:
    bloed, urine, speeksel en oorsmeer
    Dat is alvast 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090103
    w0000t

    Verder heb ik echt geen idee
      donderdag 16 april 2009 @ 22:39:30 #263
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090104
    Was iets met gal toch?

    Gele gal, zwarte gal, water en bloed?
    Weisst
    pi_68090142
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:39 schreef erkel het volgende:
    Was iets met gal toch?

    Gele gal, zwarte gal, water en bloed?
    Heel goed!! Ik mis er nog maar 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090185
    hint?
    pi_68090215
    Hm, moeilijk. Vaak wordt in hedendaagse boeken gesproken van 'slijm', maar Hippocrates noemde het anders. Als niemand dat woord binnen 5 minuten zegt krijgt erkel de punten.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 22:42:56 #267
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090221
    uuhm bruine gal?
    Weisst
    pi_68090292
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:42 schreef erkel het volgende:
    uuhm bruine gal?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090322
    fluim?
    pi_68090349
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:45 schreef LaStrange het volgende:
    fluim?
    Nou, wel de eerste twee letters goed
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090367
    fluor?

    ok nu kap ik met kansloos gokken
    pi_68090410
    Het was flegma.
    quote:
    Hij was ervan overtuigd dat gezondheid bij de mens afhing van de balans tussen lichaamssappen; onbalans zou ziekte veroorzaken. Dit wordt de leer der humores genoemd. Het menselijk lichaam zou bestaan uit vier soorten lichaamssappen: slijm (flegma), bloed, gele gal en zwarte gal (χóλоς). De fysieke en mentale toestand (het temperament) en ziekteverschijnselen werden verklaard uit het bestaande gehalte aan de verschillende sappen. Een teveel aan slijm (flegma) zou een flegmatisch of kalm temperament tot gevolg hebben; een teveel aan bloed een sanguïnisch of optimistisch, gepassioneerd temperament; een teveel aan gele gal een cholerisch of prikkelbaar, opvliegend temperament; en een teveel aan zwarte gal een melancholisch, depressief temperament. Een onbalans zou behandeld moeten worden met een dieet.
    erkel +1

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 4
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 6
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
    erkel 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 22:48:44 #273
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090421
    Ik zou het ook echt niet meer weten.
    Weisst
    pi_68090461
    En dat is dan de vader van de medische wetenschap? Wat een prutser!
      donderdag 16 april 2009 @ 22:51:48 #275
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090520
    gaat over de relatie tussen de mens en de leef- of werkomgeving en is gericht op harmonie tussen natuurlijke en gecreëerde vormen. Alles wat de mens maakt is in wezen niet natuurlijk, maar kan wel met die natuur in harmonie gebracht worden.

    Het doel van is om onze leef- of werkomgeving zo aan te passen dat een harmonieuze stroming van Qi (levenskracht) gestimuleerd wordt. In de Chinese filosofie draait alles om harmonie en evenwicht tussen complementaire krachten Yin en Yang (陰陽), zoals mannelijk en vrouwelijk.


    Wat is

    Correcte spelling is een pré.
    Weisst
    pi_68090535
    feng chue
    pi_68090542
    Zen?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090544
    of fung chu
    pi_68090570
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:52 schreef LaStrange het volgende:
    feng chue
    Oooh ja dat Ik weet wel hoe het goed wordt gespeld, maar dat is ook weer zoiets nu
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 22:53:17 #280
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68090576
    Een pré of een absoluut vereiste?
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68090585
    blijft een transliteratieprobleem
      donderdag 16 april 2009 @ 22:53:48 #282
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68090598
    Feng Shui
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 22:56:08 #283
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090692
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:53 schreef Morendo het volgende:
    Feng Shui
    Geen vereiste, maar wel een pré. Dus punt voor jou, Morendo +1

    En je hebt deels gelijk LaStrange, alleen als ik jouw spelling gebruik dan kom ik niet bij de juiste uitspraak.

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 4
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 6
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 1
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
    erkel 1
    Morendo 1
    Weisst
    pi_68090715
    scheids!
      donderdag 16 april 2009 @ 22:57:41 #285
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68090764
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:56 schreef LaStrange het volgende:
    scheids!
    Dat ben ik
    Weisst
    pi_68090792
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:57 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Dat ben ik
      donderdag 16 april 2009 @ 22:58:19 #287
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68090794
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:56 schreef LaStrange het volgende:
    scheids!
    Netjes houden, anders krijg je een gele kaart!
    pi_68090839
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:58 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Netjes houden, anders krijg je een gele kaart!
    Ohjee, daar heb je onze politieagent weer
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 23:00:01 #289
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68090872
    Waar zijn onderstaande lieden begraven?
    quote:
    Robert Adam
    Clement Attlee
    Robert Browning
    Geoffrey Chaucer
    Charles Darwin
    Charles Dickens
    John Dryden
    William Ewart Gladstone
    Georg Friedrich Händel
    Dr Samuel Johnson
    Ben Jonson
    Lord Kelvin
    Rudyard Kipling
    David Livingstone
    Isaac Newton
    Laurence Olivier
    William Pitt de Jongere
    William Pitt de Oudere, 1e graaf van Chatham
    Henry Purcell
    Ernest Rutherford
    Edmund Spenser
    Alfred Lord Tennyson
    Ralph Vaughan Williams
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68090885
    Pere la Chaise?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 16 april 2009 @ 23:00:24 #291
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68090887
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 22:59 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ohjee, daar heb je onze politieagent weer
    Ik ben agent zonder strepen en functie.
    pi_68090907
    Hm, nee, denk niet dat mijn antwoord goed is nu ik naar de namen kijk
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_68090919
    St. Paul's
      donderdag 16 april 2009 @ 23:04:03 #294
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68091002
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 23:01 schreef LaStrange het volgende:
    St. Paul's
    Nee, hoewel je warm bent.
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 23:05:15 #295
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_68091052
    St. James?
    pi_68091074
    Westminster Abbey dan?
      donderdag 16 april 2009 @ 23:06:30 #297
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68091089
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 23:05 schreef Ofyles2 het volgende:
    St. James?
    Het voetbalstadion van Newcastle Utd? Nee, daar liggen ze niet begraven.
    Die Lebenslust bringt dich um.
      donderdag 16 april 2009 @ 23:07:22 #298
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68091128
    quote:
    Op donderdag 16 april 2009 23:05 schreef LaStrange het volgende:
    Westminster Abbey dan?
    Helemaal goed.

    Stand #1503
    Siniti 2
    redunzl 1
    LaStrange 5
    Ofyles2 8
    Susi 6
    ScottTracy 6
    Clesar03 2
    Etcetera 1
    Morendo 2
    Carolyne1575 1
    starla 2
    BasOne 2
    erkel 1
    Die Lebenslust bringt dich um.
    pi_68091294
    Welke "Grote Nederlander" is vandaag 380 jaar geleden geboren?
      donderdag 16 april 2009 @ 23:13:45 #300
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_68091341
    Erasmus?
    Weisst
      donderdag 16 april 2009 @ 23:14:56 #301
    198365 Morendo
    The Real Deal
    pi_68091372
    Johannes Vermeer?
    Die Lebenslust bringt dich um.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')