Wat is dit? Ik denk dat ik voor Stella best zou willen overstappen op zoietsquote:Op donderdag 16 april 2009 18:02 schreef owlet het volgende:
Een doek, en als je voor het makkelijk wilt gaan een SSC
als je wilt mag je de mijne lenen
Da's zo'n soort ding:
[ afbeelding ]
Babybjorn bedoel je, babyborn is een popquote:Op vrijdag 17 april 2009 09:08 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Wat is dit? Ik denk dat ik voor Stella best zou willen overstappen op zoiets. En zijn de kenners daar tevreden over of is dat net zoiets als de babyborn (of wat is daar de naam eigenlijk van?)?
het zal wel zwaarder tillen dan een doek of niet? Omdat je de banden niet kunt spreiden?
quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:34 schreef Estrys het volgende:
[..]
Babybjorn bedoel je, babyborn is een pop
kan je dan niet gewoon bijvoorbeeld een leuke dekbedovertrek ofzo uit elkaar tornen? ik dacht ergens gelezen te hebben dat voor een 'normale' doek vrijwel alle stof (mits stevig genoeg) waarbij ze als voorbeeld een laken en tafellaken noemden.quote:Op donderdag 16 april 2009 23:01 schreef Maneki.Neko het volgende:
probeer eens bijna 5 meter stof te krijgen voor een redelijke prijs Zweefvliegje? Zulke zware stof kost zomaar 15 euro per meter, dan moet je de naden nog omzomen. Nee hoor, dan kun je beter een (2e hands) kant en klare doek kopen
SSC staat voor soft structured carrier. Het lijkt qua uiterlijk misschien wat op een BabyBjorn, maar qua dragen niet hoor. Een SSC is - in tegenstelling tot een Babyjorn - zo gevormd dat je kindje er op een ergonomisch juiste manier in zit. Mooi met de knietjes hoger dan de billen, in de voor een kindje meest natuurlijke houding.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:08 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Wat is dit? Ik denk dat ik voor Stella best zou willen overstappen op zoiets. En zijn de kenners daar tevreden over of is dat net zoiets als de babyborn (of wat is daar de naam eigenlijk van?)?
het zal wel zwaarder tillen dan een doek of niet? Omdat je de banden niet kunt spreiden?
Je hebt ook de Yamo.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:48 schreef Guuzewuus het volgende:
Dankjewel Webkim. En voldoet de ERGObaby dan ook? Klinkt wel goed toch, - ERGO-.
Dat is eigenlijk de enige die ik kan vinden op internet.
Wie dan? Gevonden, maar wat ik zo zag verkoopt ze geen ERGObaby en die vind ik er steviger uitzien dan een Yamo. Misschien vergis ik me hoor, maar ik denk dat ik gevonden heb wat ik wel wil.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:53 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
Je hebt ook de Yamo.
Een van de dames hier verkoopt verschillende SSC's.
Wellicht dat je op haar site inspiratie op kan doen.
Reinhilde, actiepics?
is het een didy wellen?
Kan, en als je voldoende oog houdt op zwakke plekken dan zal het ook best goed gaan.quote:Op vrijdag 17 april 2009 09:43 schreef simmu het volgende:
[..]
kan je dan niet gewoon bijvoorbeeld een leuke dekbedovertrek ofzo uit elkaar tornen? ik dacht ergens gelezen te hebben dat voor een 'normale' doek vrijwel alle stof (mits stevig genoeg) waarbij ze als voorbeeld een laken en tafellaken noemden.
Maar met een doek lijkt me wel anders dan met zo'n band van zo'n voorgevprmde drager of niet?quote:Op vrijdag 17 april 2009 10:28 schreef owlet het volgende:
Guuzewuus, ik heb tot het eind van de zwangerschap gedragen en zolang je je lichaam goed in de gaten houdt en je verloskundige er ook geen bezwaar tegen heeft kan het geen kwaad.
Bij mij werd het zelfs fijner en makkelijker naarmate de buik groeide, het contragewicht zorgde er voor dat het soms zelfs fijner liep dan zonder kind op mijn rug
Heerlijk, zowel voor mij als voor mijn moeder. Overigens draagt zij Ruben op haar buik met de Yamo. Bert vond het ook niet verkeerd, die heeft ook een aantal keer gedragen, maar nog niet van harte (maar die klaagt wel steeds meer dat Ruben op de arm nemen zwaar wordt, dus die begint steeds meer redenen te krijgen om het wel te doenquote:Op vrijdag 17 april 2009 10:35 schreef Guuzewuus het volgende:
Oeh Troel, dat is vervelend.
Hoe bevalt jou de Yamo?
Ik droeg de eerste maanden alleen maar in de ergo omdat het omdoen van de doek (gebukt staan enzo) me pijn deed.quote:Op vrijdag 17 april 2009 10:31 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Maar met een doek lijkt me wel anders dan met zo'n band van zo'n voorgevprmde drager of niet?
En knoopte je dan nog om je buik?
Dank voor je reactie, maar ik denk dat ik toch maar gewoon de gok waag. Dat past beter bij mij dan uitgebreid vooronderzoekquote:Op vrijdag 17 april 2009 10:36 schreef Macka66 het volgende:
De enige fysieke winkel waar je ssc's zou kunnen passen is Nature Babies in Terborg. Bij sommige webwinkeliers ben je thuis van harte welkom om te passen, en draagdoekenmeets zijn ook goede plekken.
ik zou naar de meet Yamo, Ergo en twee verschillende Medleys mee kunnen nemen. owlet heeft een Manduca, is ook errug fijn.
Ok skon, maar toch niet zo mooi als die groene ergoquote:Op vrijdag 17 april 2009 10:59 schreef Macka66 het volgende:
Graag gedaan en bedankt GuuzewuusHeb je de Bondolino al gezien? Da's een bijzondere makkelijke ssc, heupband gaat met klittenband en de schouderbanden knoop je. Maar de Ergo is wel weer een jaar langer te gebruiken. (Zo, voorbereiding klaar
)
Met een gewoon lapje stevige stof kun je wel dragen maar niet lang achter elkaar, het mist een bepaalde rek (niet teveel maar ook niet te weinig) die zorgt voor aansluiting en meebewegen met het lichaam. En daardoor ondersteunt het te weinig. (BH's zijn ook niet van jute...) Met een gewone lap stof kun je nog het beste torsodragen. Zoals hier, Maja op mijn rug in een Afrikaanse katoenen lap:quote:Op donderdag 16 april 2009 22:58 schreef Zweefvliegje het volgende:
(En ik maar denken dat ik alleen maar in het zwangerschap en geboortetopic constant op F5 zou drukken, hahaha!)
Heeft er trouwens ook iemand ervaringen met zelf een doek maken? En dan bedoel ik niet een MeiTai of een Ringsling zoals in de OP staat, maar "gewoon" een doek van 0,7m bij 4,6m als in een "lapje stof"? Is dat mogelijk? Mijn schoonmoeder vond het onzin dat ik zoveel geld aan een geweven draagdoek zou gaan uitgeven en zei dat ze er wel 1 voor me wilde maken.
Volgens mij krijg je toch nooit zo'n mooie zachte doek?
Het is een LE van vorig jaar volgens mij. Birdiesroom zal wel nog een restpartij hebben. Ik heb geen idee hoe het zit met bestellen bij birdiesroom. En ik mag van mezelf alleen nog maar ruilen en ik denk niet dat birdiesroom dat wil!quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:28 schreef texelonia het volgende:
Ik had de foto gejat van het andere forum ja, maar zag de doek eerst op birdiesroom.com Daar hebben ze hem ook in maat 5 cattie
Maar is dit een hele oude limited edition ofzow? Want laatste tijd niet tegen gekomen met al die nieuwe limited editions. Maar waarom heeft birdiesroom ze dan nog wel? En kun je daar beetje fatsoenlijk bestellen vanuit NL eigenlijk? Of krijg je dan torenhoge verzendkosten en douanekosten enzow?
Je kan toch ook een doek verkopen en dan de roze indio kopen. Da's ook ruilen, tegen geldquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:38 schreef cattie het volgende:
[..]
Het is een LE van vorig jaar volgens mij. Birdiesroom zal wel nog een restpartij hebben. Ik heb geen idee hoe het zit met bestellen bij birdiesroom. En ik mag van mezelf alleen nog maar ruilen en ik denk niet dat birdiesroom dat wil!
niet als je het niet dagelijks doetquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:37 schreef Ticootje het volgende:
dat ontkleuren, heeft dat niet vreselijk invloed op je stof? En dan bedoel ik dat je de stof kapot maakt?
heb je zo maar een wellen lookalike gecreėerd! (alhoewel dat misschien weer geen compliment voor je verfkunsten isquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:33 schreef Reinhilde het volgende:
Davinia, het is geen Wellen, maar een standaard grau-natur, geverfd door moi
Ik ben zo benieuwd! Wil nu ook een pfau..een korte pfau gewoon voor makkelijk onderweg, snelle schuifknoop erin en klaar. Na alle berichten over hoe lekker ze dragen...en dan moet ik zeggen, in het begin vond ik ze spuuglelijk, en ik ben ze gewoon mooi gaan vindenquote:
Is dat een bewuste samentrekking van Einstein en Reinhilde omdat ik zo slim was mijn duffe doek te verven?quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:34 schreef cattie het volgende:
Hij is mooi geworden Einhilde! Zo zie je maar wat je met suffe doeken nog kunt doen.
Idd, waarom had ik vorig jaar nog geen dochterquote:Op vrijdag 17 april 2009 12:59 schreef cattie het volgende:
Waarom was ik begin vorig jaar nog niet verslaafd? Pink Silk Millefiori, indio Flamingo, indio Ziegel...
En niet iedereen leest 'daar'.quote:Op vrijdag 17 april 2009 12:28 schreef owlet het volgende:
Zo he Cattie! Da's echt wel heel mooi![]()
En hoewel het een beetje dubbel is, zo op twee fora dezelfde post, plaats ik het hier ook maar even omdat dit voor mij toch wel de moeder aller draagdoekenhoekjes is!
Nou, daarom!quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
En niet iedereen leest 'daar'.![]()
Gaaf hoor! Ik ben heel benieuwd naar het eindresultaat!
Oeh als je dat zou willen doen, graag!quote:
Klopt, ik heb m'n hemp daar vandaan en met douanekosten erbij is het een hele dure doek gewordenquote:Op vrijdag 17 april 2009 13:12 schreef texelonia het volgende:
Verzendkosten volgens birdiesroom zijn 45 dollar en dan heb je wrs nog kans op hoge douanekosten
Dank je, je bent een schat!quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:19 schreef Reinhilde het volgende:
tex, ik heb haar een pm gestuurd en het in het topic gevraagd. Hoop voor je dat ze 'm wil vasthouden voor je!
Ik hou je op de hoogte!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 26% gewijzigd door #ANONIEM op 17-04-2009 13:30:54 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |