Nou kijk, daar heb je je songfestivalkenner alquote:
quote:Op woensdag 15 april 2009 23:51 schreef Ofyles2 het volgende:
Net Als Toen?
Oke, ik wist niet dat dat de gewoonte was.quote:Op woensdag 15 april 2009 23:53 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
We hebben weer een blok van 250 topics vol geraden.
Tong weigerde om de lapo te plaatsen bij editie 1497 ofzoietsquote:Op woensdag 15 april 2009 23:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Oke, ik wist niet dat dat de gewoonte was.
Heeft tong80 vals gespeeld?
Nee, geweigerd een topic vol te posten. Dat flikt hij altijd.quote:Op woensdag 15 april 2009 23:59 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Oke, ik wist niet dat dat de gewoonte was.
Heeft tong80 vals gespeeld?
Toch een fighter dus..quote:Op donderdag 16 april 2009 00:02 schreef LaStrange het volgende:
[..]
Het IS niet eens een bommenwerper
Het is de allerallerbekendste uit de 2e Wereldoorlogquote:Op donderdag 16 april 2009 00:03 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Toch een fighter dus..![]()
Hoe heet ie nog maar..
jaja!quote:Op donderdag 16 april 2009 00:08 schreef slaveloos het volgende:
spitfire?
zeker!quote:
Is dat een vraag?quote:Op donderdag 16 april 2009 00:22 schreef ASroma het volgende:
das toch die viezerik die een oma neukt?
quote:
wie?quote:was een Duitse denker die belangrijke invloed heeft gehad op de (politieke) filosofie, de economie, de sociologie en de historiografie; hij was een van de grondleggers van de arbeidersbeweging en een centrale figuur in de geschiedenis van het socialisme.
woonde en werkte in Duitsland, Frankrijk, België, Nederland en Engeland. Hij had een bewogen leven, dat hij deelde met zijn vrouw Jenny von Westphalen en met zijn grote vriend Friedrich Engels, die hem - onder andere financieel - zijn hele leven heeft gesteund en die na de dood van
belangrijke werken van hem persklaar maakte.
Stand deel 1501:quote:Op donderdag 16 april 2009 00:31 schreef Siniti het volgende:
Karl Marx
quote:
ahaquote:Op donderdag 16 april 2009 00:43 schreef Siniti het volgende:
[..]
Das een elektronisch muziekgenre, ik ken er zelf ook niks van though
het antwoord veranderde nietquote:Op donderdag 16 april 2009 00:42 schreef Siniti het volgende:
[..]
Niet je bericht editen, gewoon nieuwe post maken.
+1quote:
Ja cker!quote:Op donderdag 16 april 2009 00:54 schreef kraaksandaal het volgende:
Jefferson?
Het lijkt me niet dat ze op Curacao de langste beweegbare hebben.quote:Op donderdag 16 april 2009 00:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
De botenbrug in Willemstad op Curaçao?
..al was het wel cool geweest als ze dat wel hadden gehadquote:Op donderdag 16 april 2009 00:59 schreef kraaksandaal het volgende:
[..]
Het lijkt me niet dat ze op Curacao de langste beweegbare hebben.
Nee, het gaat dus echt om beweegbaar gedeelte, dat kan heffen zijn draaien of omhoog klappen.quote:
Die hele brug kan naar de zijkant draaien, bijzonder handigquote:Op donderdag 16 april 2009 00:59 schreef kraaksandaal het volgende:
[..]
Het lijkt me niet dat ze op Curacao de langste beweegbare hebben.
Ik denkdat het hier om zo'n hefbrug gaatquote:Op donderdag 16 april 2009 01:02 schreef kraaksandaal het volgende:
[..]
Die beweegt alleen met aardbeving.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |