quote:Op woensdag 15 april 2009 13:23 schreef Lois het volgende:
Hahaha tegelijk! Geen lekkere man gezien, wel kuddes toeristenArme reisleiders met hun stokjes in de lucht, ze waren 2 italianen kwijt in het Begijnenhofje
quote:Op woensdag 15 april 2009 13:25 schreef Vicky het volgende:
[..]
na een discussie tussen de keukenboer en de vaatwassermeneer is er groenlicht voor de reparatie en betaald de keukenwinkel de reparatie
Met een peleton zwangere dames op een bankje??quote:Op woensdag 15 april 2009 13:40 schreef huuphuup het volgende:
Haha Memmel ik ook niet maar ik dacht als we nou met zn allen op zo'n bankje gaan zitten dan komt het misschien vanzelf wel![]()
Jaaaaa doen!!quote:Op woensdag 15 april 2009 13:40 schreef Guuzewuus het volgende:
Of trouwens, misschien moeten Stella en ik ook maar op dat bankje plaatsnemen en mannen kijken
ja wel een beetje goed verdelen graag over het bankje, anders zakken we doorquote:Op woensdag 15 april 2009 13:42 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Met een peleton zwangere dames op een bankje??
quote:Op woensdag 15 april 2009 13:42 schreef Memmel het volgende:
Ik zat tijdens de lunch wel naast een heule lelijke unibrow. Mijn broodje hagelslag smaakte een stuk minder.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |