quote:Op maandag 13 april 2009 18:41 schreef owlet het volgende:
Het lijkt me ook wel leuk om een keer een draagdoekenmeeting te houden die met iets meer structuur is opgezet. Een beetje zoals de borstvoedingsochtenden/moedergroepen vaak gaan: een vaste begintijd en een voorstelrondje waarbij even geinventariseerd wordt welke vragen er zijn. Mijn ervaring is dat je door de verschillende ervaringen van verschillende mensen heel veel leert waarbij er voor iedereen wel wat uit te pikken is.
En dat het ijs heel snel breekt
Yayquote:
quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:20 schreef Reinhilde het volgende:
Het gaat dit keer om een gestructureerde, niet al te grote meet, die begint op een vast tijdstip, en verder laat ik het even aan Owlet wat en hoe verder.
quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:24 schreef Troel het volgende:
Structuur? Moederbijeenkomsten?
Tja, wat mij betreft is iedereen welkom bij mij thuis (Ijsselstein). Grote woonkamer, fijne achtertuin en speeltuin voor de deur, maar het woord moederbijeenkomst schrikt mij af hoor
Lijkt mij een prima plan! Juist door vragen van anderen kan je dingen leren waar je zelf idd mss niet aan gedacht hebt.quote:Op maandag 13 april 2009 18:41 schreef owlet het volgende:
Het lijkt me ook wel leuk om een keer een draagdoekenmeeting te houden die met iets meer structuur is opgezet. Een beetje zoals de borstvoedingsochtenden/moedergroepen vaak gaan: een vaste begintijd en een voorstelrondje waarbij even geinventariseerd wordt welke vragen er zijn. Mijn ervaring is dat je door de verschillende ervaringen van verschillende mensen heel veel leert waarbij er voor iedereen wel wat uit te pikken is.
En dat het ijs heel snel breekt
True, maar dat werkt lang niet altijd. Het ene kindje wil nou eenmaal om 10 uur eten en het volgende kindje eet om 11 uur en dan die daarna om 12 uurquote:Op dinsdag 14 april 2009 11:32 schreef Reinhilde het volgende:
Ik vind het juist heel prettig om een gestructureerde meet te doen. Dat je er echt wat van leert.
Lijkt me fijn!
Als ik mijn ervaringen even op een rijtje zet:quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:43 schreef Reinhilde het volgende:
Ja, idd BE.
Kijk, het lijkt me superleuk om een keer een draagdoekwandeling te gaan doen (bv op het strand), maar het idee gisteren was om er dus wat meer structuur aan te geven en het kleinschalig te houden.
Op dit moment heb ik er meer behoefte aan om te leren van elkaar dan een 'gezellige thee/foto-meet'.
Jullie mogen een voor een in Rubens zandbak gaan staanquote:Op dinsdag 14 april 2009 11:53 schreef TearSong het volgende:
Klinkt goed Troel! (dan doen we die strandwandeling toch vast nog wel eens?)
Ik ookquote:Op dinsdag 14 april 2009 12:28 schreef LovelyLady het volgende:
Ik had ook aangeboden maar blijkbaar niet centraal genoeg
Ik heb nog wel plek in de auto, mocht ik ook gaan dan hequote:Op dinsdag 14 april 2009 12:23 schreef Webkim het volgende:
Een beetje makkelijk OV-bereisbaar zou ik erg fijn vinden.![]()
En is er behoefte aan oefenmateriaal? Pop, verschillende doeklengtes, wat andere dragers?
Bij Troel vind ik prima; redelijk centraal ook. Voordeel van hier zou wel zijn dat het wat makkelijker is een 'leermeet' te maken, omdat ik hier een fijne zwik oefenspullen heb. Maar goed, er kan wel e.e.a. in een sleurkarretje mee de trein in.
quote:Op dinsdag 14 april 2009 13:12 schreef owlet het volgende:
ik vind een zaterdag fijner voor een meeting, omdat je dan nog een vrije zondag hebt om even uit te rusten![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |