Volgens de dame bij wie je de 29e blijft slapen wel. Nu heeft zij er wel vaker naast gezeten in mijn geval.quote:
Slaap lekker!quote:Nog veel plezier vandaag![]()
Ik was te verbouwereerd om nog wat uit te brengen.quote:ps: ik had die buurvrouw echt elk scheldwoord dat ik kende laten horen
Ik ben inmiddels bekend met het fenomeen PM, maar je moet dit topic ook zien als een soort educatietopic voor de jongere usertjes onder ons. Een soort cursus 'Hoe pap ik aan met een jonge vrouw met verstand op het wereldwijde web.' 'De elektronische balts voor gevorderden.' Of zoiets.quote:Op maandag 20 april 2009 12:09 schreef Isabeau het volgende:
Wist je dat er iets als PM bestaat!
Tenzij je niet durft, dan begrijp ik dat best, ik sta bekend als iemand die bijt. Met giftandjes.
Dat ik toevallig een man ben, wil natuurlijk niet zeggen dat ik ook maar enig verstand heb van computers. Aventura heeft ooit het internet bij mij geïnstalleerd.quote:
Dat was het zeker!quote:
Is er eindelijk weer eens een vrouw in nood, kan ik niet anders dan toekijken. Hopelijk is het tele2-probleem snel opgelost. Een verstoorde balts is geen goede balts natuurlijk.quote:Maar de balts moet even pauzeren, want een vrouw zonder internetverbinding is een vrouw in nood.
Ik ben bekend met internettoegang op meerdere plaatsen.quote:Ik besef dat dit een vreemde zin is als ik dit als bericht op het internet achterlaat.
Dat is niet zo mooi.quote:Op maandag 20 april 2009 14:32 schreef Isabeau het volgende:
Het tele2 probleem zal niet snel opgelost zijn![]()
Begin je nu al?quote:En ik heb hoofdpijn.
Ik hou niet van beperkende voorwaarden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |