Die dusquote:
Nee, daar zit een kroeg..quote:Op donderdag 16 april 2009 20:31 schreef chufi het volgende:
Haarlemmerplein dus, naast de haarlemmerpoort
Dat is goed Dit is de complete foto zoals ik hem had genomen. Die ouwe brandweerkazerne heb ik er afgeknipt, anders was het weggeven geweestquote:Op donderdag 16 april 2009 20:31 schreef chufi het volgende:
Haarlemmerplein dus, naast de haarlemmerpoort
Welkom back en succesquote:Op donderdag 16 april 2009 21:31 schreef Grumpey het volgende:
ha iedereen, dit topic heb ik tijd vergeten zeg, maar ik ben weer terug (was er eerste 10 delen ofzo)...deze foto weet ik niet, maar ik tvp even
"straat" ?quote:Op donderdag 16 april 2009 23:03 schreef chufi het volgende:
Vele topics alhier hebben een gedeelte van de straatnaam in hun titel
Nee heel erg uit de buurt hoewel ik daar vandaag nog wel langs gekomen ben. Ik herken geen woorden van de straat die ik veel in de MEN topictitels terugzie....quote:Op vrijdag 17 april 2009 00:41 schreef svh125 het volgende:
Kan googlemaps niet te pakken krijgen. Maar is het het AE Kokplantsoen?
Juistquote:Op vrijdag 17 april 2009 02:02 schreef Manono het volgende:
plantage middellaan hoek plantage lepellaan? of plantage badlaan
Industrieterrein... Zeeburgerpadquote:Op vrijdag 17 april 2009 02:07 schreef Manono het volgende:
ok zie al aan de omschrijving dat plantage lepellaan goed is
ik wacht op de punten hier alvast de volgende
[ afbeelding ]
Dat heet de Karperweg .. Van mij mag je het punt , want ik had het niet gewetenquote:Op vrijdag 17 april 2009 09:22 schreef Grumpey het volgende:
remise havenstraat? Geen idee hoe dat straatje daar heet.
of wel de , Drieharingenbrug vanaf Prinseneiland.quote:
quote:Op vrijdag 17 april 2009 13:35 schreef chufi het volgende:
[..]
of wel de , Drieharingenbrug vanaf Prinseneiland.
Je kunt beter tinypic gebruiken,want zo is aan de link te zien waar het ongeveer is
Ik weet de naam niet maar het is wel in de buurt maar volgens mij het de straat andersquote:Op vrijdag 17 april 2009 14:01 schreef Grumpey het volgende:
Scala toren, aan de bos en lommerweg?
Ja dat is goed . Kan iemand de punten ook ff aanpassen. Ik loop buiten....quote:Op vrijdag 17 april 2009 14:09 schreef m3nster het volgende:
Leeuwendalersweg?
Tussenstand, nog voor twee foto's::quote:Op vrijdag 17 april 2009 15:27 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja dat is goed . Kan iemand de punten ook ff aanpassen. Ik loop buiten....
Zwanenburgwal maak ik er dan vanquote:Op vrijdag 17 april 2009 16:05 schreef chufi het volgende:
Is om de hoek bij mij ... Sint Antoniesluis ???
Dat is ook wat ik denk.quote:Op vrijdag 17 april 2009 16:05 schreef chufi het volgende:
Is om de hoek bij mij ... Sint Antoniesluis ???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |