De vader van Abby heeft hij sowieso op niet al te zachtzinnige wijze omgebrachtquote:Op zondag 21 juni 2009 13:07 schreef the_undertaker het volgende:
Ik denk niet dat het Wakefield is, dat kan niet met nog 3 eps te gaan
Mocht dat waar zijn dan vind ik het alsnog een kutserie.quote:Op zondag 21 juni 2009 19:30 schreef Rainesz het volgende:
Een nu nog mega plot twist zou het wel heel on realistisch maken!
Dus ergens hoop ik 1 ep om Abby te redden,en dan 2 eps een manhunt over het hele eiland om Wakefield zijn laatste rustoord te schenken. dat zou nog wel kunnen zoiets
Madison als sidekick van Wakefield is gelukkig niet volslagen belachelijkquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:01 schreef Symer het volgende:
Daarnaast zou ik het ietwat lame vinden als blijkt dat het de hele tijd idd Wakefield in z'n uppie was.
sullyquote:Op woensdag 24 juni 2009 19:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Madison als sidekick van Wakefield is gelukkig niet volslagen belachelijk.
Verder denk ik niet dat Wakefield in z'n eentje opereert. Die verhaallijn met een mogelijk kind van Wakefield werd niet voor niets geïntroduceerd, er zal vast wel iemand stiekem een zoon of dochter van Wakefield zijn.
Ik heb ergens het idee dat die vriend van Abby weleens zijn zoon kan zijn (ben zijn even kwijt). Dat betekent overigens dat ze een incestieuze relatie zouden hebben en misschien gaat dat weer net wat te ver in de VS.quote:Op woensdag 24 juni 2009 19:13 schreef Merkie het volgende:
[..]
Madison als sidekick van Wakefield is gelukkig niet volslagen belachelijk.
Verder denk ik niet dat Wakefield in z'n eentje opereert. Die verhaallijn met een mogelijk kind van Wakefield werd niet voor niets geïntroduceerd, er zal vast wel iemand stiekem een zoon of dochter van Wakefield zijn.
Jaquote:Op vrijdag 26 juni 2009 07:46 schreef bob1234 het volgende:
Wat een aflevering lekker veel moorden, alleen Chloe en Call![]()
Vooral die laatste zin deed het hem bij mij:quote:Op vrijdag 26 juni 2009 15:18 schreef Christiaan het volgende:
[..]
Ja. Zij waren het leukst van heel de serie.
quote:You can't have me!
Vond ik wel dom ja.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 21:42 schreef Mr.Silencer het volgende:
Ze zijn wel allemaal lekker snugger dat ze Wakefield altijd op een middellange afstand proberen neer te schieten met hun shotguns, en dat terwijl hij alleen maar een steekwapen bij zich heeft.
quote:Op zondag 28 juni 2009 12:20 schreef Adelante het volgende:
Terugvindpost, ben nu bij episode 9 en vind het leuk. Geen idee wie precies de killer is, maar ik vermoed het voormalig vriendje van Abbey, die visman
dan is het niet gek dat de sherrif jimmy en abby niet graag samen zagquote:Op zondag 28 juni 2009 14:01 schreef Adelante het volgende:
Altijd bij je eerste ingeving blijven dus
Jimmy is blijkbaar de zoon van Wakefield en Abbey's moeder en zowel hij als zijn vader handelen uit wrok over niet beantwoorde liefde
Ja inderdaad, wtfquote:Op zaterdag 27 juni 2009 21:42 schreef Mr.Silencer het volgende:
Ze zijn wel allemaal lekker snugger dat ze Wakefield altijd op een middellange afstand proberen neer te schieten met hun shotguns, en dat terwijl hij alleen maar een steekwapen bij zich heeft.
shotgun he.. 2 schoten en dan herladenquote:Op zondag 5 juli 2009 20:51 schreef BC88 het volgende:
Zo ben nu helemaal bij met kijken, echt belachelijk het begin van episode 11. Trish kon Wakefield gewoon neerschieten maar ze besluiten maar weg te rennen... Stukje met Chloe en Cal op die 'brug' was inderdaad wel indrukwekkend.
haha ja das waarquote:Op zondag 5 juli 2009 21:17 schreef BC88 het volgende:
Ja niet in dat gangetje, maar in die kamer zelf. Toen Wakefield met die gast ging vechten had ze 'm ook al lang te grazen kunnen nemen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Rainesz op 09-07-2009 10:52:45 ]Tough Times Never Last, But Tough People Do!
Sja op zn Amerikaans he. Uur serie, uur reclame.quote:Op vrijdag 10 juli 2009 09:06 schreef Rainesz het volgende:
poep,dacht trouwens dat het een 2hr seasons finale was
nah ben iig de 13e ep aan het binnenhalen!!
Wil toch alleen nog maar weten hoe het precies zit
dan wacht ik wel nog een dagjequote:Op zaterdag 11 juli 2009 08:16 schreef Mr.Silencer het volgende:
Aflevering 12 is inmiddels op internet te vinden, alleen is het wel een wmv versie en de kwaliteit schijnt niet erg goed te zijn.
Heb deze,Harpers Island S01E12 HDTV gasp.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 08:16 schreef Mr.Silencer het volgende:
Aflevering 12 is inmiddels op internet te vinden, alleen is het wel een wmv versie en de kwaliteit schijnt niet erg goed te zijn.
Tja, maar dat is toch wel classic horror/slasher materialquote:Op zondag 12 juli 2009 00:18 schreef Jivis het volgende:
...Ook wat domme acties steeds van de personages die wegrennen als ze makkelijk iets kunnen doen enzo...
Dank voor de tip! Ga ook even kijken wat 't isquote:Op woensdag 14 oktober 2009 15:00 schreef Tim86 het volgende:
Er is vandaag een special gereleased..geen idee wat er achter zit, maar ik ga hem in ieder geval even checken
Harpers Island Unsolved WS PDTV XviD-aAF
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |