Misschien toch te snel afgeserveerd.quote:Op maandag 13 april 2009 12:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Niks aan te doen. Bij Feyenoord en Excelsior was het niets.
Is jou hem opgevallen?quote:Op maandag 13 april 2009 12:40 schreef sjimz het volgende:
[..]
Misschien toch te snel afgeserveerd.
Maar goed, achteraf is het altijd makkelijk praten.
Mag ik hopen van wel ja.quote:Op maandag 13 april 2009 12:53 schreef Blawh het volgende:
Ik ken de naam nog wel, wist niet dat hij nu in Frankrijk balde. Feyenoord krijgt nog wel een opleidingsvergoeding neem ik aan als hij verkocht wordt?
Is het een buitenspeler, want Wikipedia zegt dat hij een verdediger is?quote:
Linksbuiten/Linkshalf/linksback.quote:Op maandag 13 april 2009 13:04 schreef RayMania het volgende:
[..]
Is het een buitenspeler, want Wikipedia zegt dat hij een verdediger is?
Als hij maar een jaartje bij Feyenoord heeft gezeten zullen dat slechts een paar kruimels zijn.quote:Op maandag 13 april 2009 12:53 schreef Blawh het volgende:
Feyenoord krijgt nog wel een opleidingsvergoeding neem ik aan als hij verkocht wordt?
2 jaar onder contract gestaan, toch beter iets dan niets. Feyenoord kan momenteel alle beetje gebruiken.quote:Op maandag 13 april 2009 13:08 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Als hij maar een jaartje bij Feyenoord heeft gezeten zullen dat slechts een paar kruimels zijn.
Wat een idioot ben jij zeg. Reageer normaal of reageer niet.quote:Op maandag 13 april 2009 11:14 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
Zo is dat en nu moet hij eigenlijk nog met Ritmo in debat. Nou ja Gerard heeft het in zich op om in debat te gaan, doch als hij Ritmo een keer in zijn oogies kijkt dan blijft dat fokkertje gelijk van angst in een nat broekje staan..
Of is het wat anders Ritmo ? Nu ik kan je uit je droom helpen. Gerard is getrouwd, dus zoek een vent van je eigen leeftijd .![]()
nee, Ritmo is een helder lichtquote:Op maandag 13 april 2009 13:41 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wat een idioot ben jij zeg. Reageer normaal of reageer niet.
In vergelijking met DikVoormekaar wel ja. Doe niet zo dom.quote:
kan ik het helpen dat ik geen hersenen heb...quote:Op maandag 13 april 2009 14:05 schreef TC03 het volgende:
[..]
In vergelijking met DikVoormekaar wel ja. Doe niet zo dom.
hup Feyenoordquote:
Toch wel typisch dat jullie iemand waar jullie het niet mee eens zijn direct weer dom en achterlijk moeten noemen, dat zegt meer over jullie eigen intelligentie.quote:
ik heb geen gespleten persoonlijkheidquote:Op maandag 13 april 2009 14:12 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Toch wel typisch dat jullie iemand waar jullie
Wel een teken dat het goed zit met de jeugdopleiding.quote:Op maandag 13 april 2009 14:11 schreef Kopbal het volgende:
Belangrijke week trouwens voor de A1, woensdag tegen Utrecht en zaterdag de topper tegen AZ.
Mochten ze die allebei winnen dan is een kampioenschap dichtbij, en dat terwijl er dit seizoen veel spelers uit de A zijn weggeplukt en niemand op zo'n hoge plaats had gerekend. Ook zij hadden trouwens te maken met veel blessures dit seizoen.
die zijn zo dom, daar reageer ik helemaal niet opquote:Op maandag 13 april 2009 14:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb je nog nooit tegen mensen als Happel of Luni in zien gaan.
Iedereen is bang voor hun. Zij zijn dan ook de top boys van deze topicreeks.quote:Op maandag 13 april 2009 14:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb je nog nooit tegen mensen als Happel of Luni in zien gaan.
KNVB.nlquote:Op maandag 13 april 2009 14:17 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wel een teken dat het goed zit met de jeugdopleiding.
Weet iemand een site waarbij de stand, de uitslagen en het programma van de jeugdcompetities bijgehouden wordt?
Grappig dat hij vorig jaar 17 was en nu al 20.quote:Wijnaldum geeft Feyenoord hoop
Door MIKOS GOUKA
ROTTERDAM - De jacht op een ticket voor Europees voetbal is voor Feyenoord weer in volle gang. Na de beschamende nederlaag in én tegen FC Volendam, nam de ploeg van interim-trainer Leon Vlemmings zondag sportieve wraak.
In de eigen Kuip werd gehakt gemaakt van degradatiekandidaat Heracles Almelo: 5-1.
Door de nederlagen van NAC Breda, FC Utrecht en het gelijkspel van NEC Nijmegen heeft Feyenoord plotseling weer volop perspectief om bij de eerste acht ploegen te eindigen. De Rotterdammers, na de driepunter tegen de Almeloërs nog wel bivakkerend op de tiende plek máár met slechts één punt achterstand op de achtste plek, zouden dan niet eens meer afhankelijk zijn van het bekertoernooi. Plek nummer negen geeft immers alleen recht op een plekje in de play-offs als of FC Twente of Heerenveen de beker wint.
Ook tegen Heracles Almelo liep het spel aanvankelijk allerminst soepel met de Rotterdammers. Maar met het grote talent Georginio Wijnaldum (20) in de ploeg heeft Vlemmings wel een troefkaart in handen die de ploeg uit het niets aan doelpunten kan helpen.
Al na drie minuten was de jonge Rotterdammer de gevierde man toen hij na grabbelwerk van doelman Jorg van Nieuwenhuijzen, de vervanger van de geblesseerde Martin Pickenhagen, met de precisie van een driebander de bal op het kopgrage hoofd van spits Roy Makaay legde. De ervaren aanvaller liet Jan Wuytens en Birger Maertens volstrekt kansloos en knikte de bal simpel in het lege doel.
Toen wederom Wijnaldum het publiek op de banken kreeg met een weergaloze assist, leek het een heerlijke middag voor het legioen van Feyenoord te worden. De technicus kapte de arme Mark Looms fraai uit, hield het overzicht en gunde wederom Makaay het laatste tikje: 2-0.
Dat Bas Dost vervolgens de spanning terug kon brengen, zegt alles over de huidige situatie van Feyenoord. Het elftal is erg wisselvallig, leunt wel heel erg op ingevingen van Wijnaldum en de zondag onzichtbare Diego Biseswar. Dost was attent toen Henk Timmer een inzet van Tim Breukers niet afdoende kon verwerken (2-1).
Weer Roy Makaay vloerde de tegen degradatie knokkende ploeg van Gert Heerkes echter definitief. Omdat Birger Maertens wel heel opzichtig Leroy Fer vasthield, mocht de spits vanaf de strafschopstip aanleggen voor zijn derde van de middag. Het buitenkansje werd door de aanvaller vakkundig achter Van Nieuwenhuijzen gemikt: 3-1. Denny Landzaat maakte er uit een vrije trap 4-1 van. Kelvin Leerdam voegde zich bij het rijtje doelpuntenmakers door een terugleggertje van Makaay over de lijn te tikken. De forse zege betekende meteen dat Feyenoord een beter doelsaldo heeft dan NEC en FC Utrecht.
Het eventuele extraatje betekent uiteraard nog lang niet dat Feyenoord zich weer kan opmaken voor een nieuw avontuur in Europa. Twee keer eerder namen de Rotterdammers deel aan het toetje van de play-offs en tweemaal was het na twee duels alweer over en sluiten. Maar de 5-1 zege tegen Heracles gaf het legioen in elk geval weer een flinke dosis hoop.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |