Ligt er aan hoe lang je zelf bent, wat je prettig vindt. Onze commode is 94cm hoog, dat is volgens mij best hoog, maar wij zijn allebei best lange mensen. Mijn broer heeft gewoon een plank op een lage ladenkast, dus ach.quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:34 schreef mefke79 het volgende:
Daarover nog een vraagje: hoe hoog moet een commode zijn? Anders moeten we em nog effe ophogen.
Die van ons is 95cm hoog gemaakt door mij. Ons keukenblad is al 94cm hoog omdat wij geen kleine mensen zijn.quote:Op vrijdag 17 april 2009 20:34 schreef mefke79 het volgende:
Zo leuk om te zien dat iedereen zijn eigen stijltje heeft! Die loopmotor is gaaf, net als de stippen. En de berekening van de afschrijving van billendoekdoosjes helemaal hilarisch. Ik moet trouwens nog iemand (weet niet meer wie) bedanken voor de tip van de actie bij decorette. We hebben vandaag plisées besteld voor de babykamer. Uiteindelijk in wit, dan kunnen ze bij een volgend kamertje weer en met 25% korting.
We hebben de kleur groen net gekozen op een flexa staaltje en zondag gaan we maar eens beginnen met uitruimen van de kast die commode gaat worden, kan daarna het kamertje leeg en de commode geschilderd. Daarover nog een vraagje: hoe hoog moet een commode zijn? Anders moeten we em nog effe ophogen.
Oi!quote:Op vrijdag 17 april 2009 21:07 schreef innepin het volgende:
[..]
Ligt er aan hoe lang je zelf bent, wat je prettig vindt. Onze commode is 94cm hoog, dat is volgens mij best hoog, maar wij zijn allebei best lange mensen. Mijn broer heeft gewoon een plank op een lage ladenkast, dus ach.![]()
Miss sly, lief die letters!
Ik zeg toch ook niet dat er iets mis mee is? Hoef je niet meteen te spanken hoorquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:14 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Oi!![]()
ik heb straks ook een plank op een ladenkast jah!Mijn commode gaat niet veel hoger dan dat hij nu is, lief en ik zijn allebei 1.68m dus hoger dan dat hij nu is is niet echt nodig verder.
Je kamertje is tof geworden
Lief! Het heeft ook geen haast verder. Zal Djeez maar ff de link van dit topic pm-en voor de zekerheid.quote:Op donderdag 16 april 2009 12:58 schreef huuphuup het volgende:
[..]![]()
inderdaad een goeie tip!
En bij de Xenos hebben ze deze week voor 5 euro nogwat een klamboe/hemel in de aanbieding, roze met dreaming erboven. (ook in het wit). Misschien ook wat voor jullie meisje-meisje? Zitten alleen geen stippels op dan
-edit-
[ afbeelding ]
deze bedoel ik. In wit en roze.
En ze hebben tafelkleden voor 1,50 ook met stippels, met een beetje behangplak enzo kun je daar wel een kastje ofzo mee transformeren
jawel! Slaan! Gelijk! Daarna pas vragen stellenquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:19 schreef innepin het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook niet dat er iets mis mee is? Hoef je niet meteen te spanken hoorhoewel in het geval van mijn broer die plank toch echt wel even vastgezet mag worden, vind ik, maar ja
Ik gebruikte het juist als illustratie van het feit dat álles kan, wat je maar het prettigst vindt
Deze letters zijn niet zo groot, hoor, daar kun je ook best een iets langere naam mee spellenquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:14 schreef huuphuup het volgende:
Miss_sly wat een lieve lettersergens vind k et soms wel jammer dat wij een wat langere naam hebben haha, gelijk die hele muur vol met letters
Oh ja jouw letters, ik wilde nog zeggen dat ik ze heel ergquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:48 schreef miss_sly het volgende:
Ja he, zoet he?
Het is helemaal niet de bedoeling dat het kamertje enzo heel erg zoet worden, maar dit was te mooi en meisjeachtig en zoet om te laten liggen![]()
quote:Op vrijdag 17 april 2009 00:16 schreef poemojn het volgende:
[..]
Ons billendoekjesdoosje gaat al bijna 5 jaar mee. Als je er elke dag heel veel plezier van hebt, en je wilt meer kinderen, zijn de dagelijkse afschrijvingskosten dus ongeveer 14,95/(5*365) = 0,8 eurocent. Als dat geen forse overschrijding van jullie kinderkamerbudget inhoudt zou je deze investering in overweging kunnen nemen.
Plus: als je dit jaar nog gastouder wordt kun je uitrekenen hoeveel tijd je het doosje voor je gastkinderen hebt gebruikt, en daarvoor een evenredig percentage van de aanschafprijs aftrekken bij je belastingaangifte 2009.
quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:39 schreef bixister het volgende:
innepin, wat een geweldige kamer is 't geworden. echt heel erg leuk, en ik vind 't ook niet te druk. leuk behang op die andere muur! (of heb je dat er ook met de hand op geschilderd?).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |