Laten we GL voor de vorm 3 stemmen geven.quote:Op zondag 12 april 2009 16:05 schreef Zith het volgende:
Wel jammer van de poll nu inderdaad, mijn excuusAls je GL eruit denkt dan klopt hij weer
quote:Op zondag 12 april 2009 16:30 schreef DikVoormekaar het volgende:
GroenSlinks de anti Nederland partij met de dhimmy hoer FH aan het roer ondersteund door de extreemlinkse islamfascist T.D . En met de vazal van Erdogan, J.L die naast Turkije ook Rusland, Oekraïne, Albanië en Marokko wil toelaten.
Een partiij die dus niet opkomt voor de belangen van de autochtone Nederlander en de allochtone stemmers van de PvdAllochtonen inpikt.
Je stem is vastgelegd, bedankt voor het stemmen .
Poll: Wat stem jij 4 juni?
Je hebt gestemd op: PVV
Je kunt het ook weer niet laten heh, om meteen op de man te gaan.quote:Op zondag 12 april 2009 17:02 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
![]()
![]()
en dan vragen mensen zich nog af waarom PVV stemmers niet serieus worden genomen en als dom, racistisch en achterlijk volk worden gezien.
Zo werkt het nu al. Als de EP iets verwerpt en de EC neemt iets aan dan kan het alleen aangenomen worden als de Raad unaniem het advies van de EC over neemt.... wat dus slechts zelden gebeurt.quote:Op zondag 12 april 2009 17:14 schreef Saphire het volgende:
Ehm nee. De schijndemocratie van deze europese unie weiger ik aan mee te werken. Laat ze eerst is beginnen met een echte trias politica te vormen voor ze het weer een democratie durven te noemen.
Dus niet door het EP geaccepteerd houd in terug naar de tekentafel, niet dat de EC het alsnog kan doorvoeren.
Waar gaat D66 naar overstappen?quote:Op zondag 12 april 2009 17:28 schreef Schadenfreude het volgende:
Wat een bijzondere populatie heeft FOK toch ook. Het is ofwel links-liberaal-elitair (GL, D66) ofwel rechts-conservatief-provinciaals (PVV).
OT: voor mij GL, D66 of PvdA. Hangt er ook vanaf bij welke fractie ze zich gaan ansluiten. Ik had begrepen dat D66 misschien gaat overstappen. Ik moet me er echt meer in verdiepen...
Die stemmen op GL kloppen niet. Zie boven, de poll is verneukt.quote:Op zondag 12 april 2009 17:28 schreef Schadenfreude het volgende:
Wat een bijzondere populatie heeft FOK toch ook. Het is ofwel links-liberaal-elitair (GL, D66) ofwel rechts-conservatief-provinciaals (PVV).
Ik moet zeggen dat ik de liberalen in het EP beter en doortastender vindt. Terwijl de VVD in Nederland gewoon elitaire kaalvreterspartij is die liberaliseringen heeft doorgevoerd, daar pakken de liberalen in het EP meestal beter door.quote:
Ja , op die partij die boven in de poll staat.quote:Op zondag 12 april 2009 16:06 schreef Zith het volgende:
Is het trouwens mogelijk om op buitenlandse partijen te stemmen?
De VVD in Nederland is misschien economisch liberaal te noemen, politiek al lang niet meer en neigen ze meer naar kapitalisme.quote:Op zondag 12 april 2009 17:51 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik de liberalen in het EP beter en doortastender vindt. Terwijl de VVD in Nederland gewoon elitaire kaalvreterspartij is die liberaliseringen heeft doorgevoerd, daar pakken de liberalen in het EP meestal beter door.
Ze zouden bijv. nooit de argumentatie van de VVD gevolgd hebben bij het min of meer bewust creeeren van rayonkartels. De VVD hier vindt dat geen probleem (zie hoe de zorg en TV-markt regioneel is verdeeld tussen de private partijen waardoor de tarieven straffeloos kunnen worden verhoogd), daarmee creeer je 'kampioenen' vindt de VVD maar in Europa zouden de liberalen dat no way pikken.
Principieeler dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |