Goede recensies voor zover ik kan zien; ben hem momenteel aan het downloaden.quote:Op donderdag 23 april 2009 18:33 schreef Intocable het volgende:
Iemand assasins creed al geprobeerd?
Je moet ze als het ware met je vinger de vulkaan in kicken.quote:Op zaterdag 18 april 2009 13:05 schreef newyorkcity het volgende:
[..]
Heb het net gekocht.. Het is wel grappig, maar ook doelloos.
Iedereen is zo enthousiast.. maar geloof dat ik het niet heel bijzonder vind..
Hoe gooi je er 1 in de vulkaan?
quote:Windows-gebruikers kunnen een nieuwe tool downloaden, waarmee je de gegevens van je iPhone op de desktop kunt uitlezen. De naam van deze tool is iTwin en het is gratis te installeren. Net als iPhoneManager, iXfer en iFunBox kun je de inhoud van je iPhone-backup inlezen. Het bijzondere is dat je geen jailbreak hoeft uit te voeren.
Een andere bijzonderheid is dat de ontwikkelaar veel aandacht aan de vormgeving heeft besteed: je krijgt geen lelijk logbestand te zien, maar de gegevens worden zoveel mogelijk getoond zoals je dat op de iPhone gewend bent.
iTwin is een hobbyproject van een Duitse ontwikkelaar (vandaar de Duitstalige screenshots), die gefascineerd raakte door de iPhone en iPod touch en besloot om de interne databases van deze apparaten eens wat nader te bestuderen.
iTwin is met name bedoeld om je SMS-berichten, afspraken in de agenda en contactpersonen te tonen. Ook de verjaardagen van contactpersonen zijn in een lijstje te raadplegen. Het uitlezen van de interne database kan op twee manieren: via Wi-Fi of door het backupbestand van iTunes te openen. Voor de eerste manier is een jailbreak nodig, voor de tweede manier niet.
Toffe app lijkt mequote:Op zaterdag 25 april 2009 21:47 schreef TNA het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Veel heb ik er niet aan, maar wel tof gemaakt. Ik wacht vooral op een applicatie waarmee ik mijn springboard kan indelen via mijn PC.
Dan máák je maar tijd, want ik blijf eindeloos slepenquote:Op zondag 26 april 2009 22:50 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
Toffe app lijkt meEn jouw idee is ook erg goed! Het is dat ik geen tijd teveel heb anders zou ik er eens naar kijken
ik begin het maar een kutspel te vinden. Ik zit in dat kutriool voor de duizendste keer een of ander onmogelijk stel kutsprongen te maken. Dat ding is zo buggy afgesteld dat je op de mm nauwkeurig moet richten. Geen zak aan zoquote:Op vrijdag 24 april 2009 20:50 schreef AssyriskaFF het volgende:
Ja inderdaad. Assasins Creed is echt fucking tof. Mooi gemaakt. Leuk spel.
Ik ga dat programma maar eens proberen, en je SB via je pc kunnen organiseren zou echt geweldig zijnquote:Op zaterdag 25 april 2009 21:47 schreef TNA het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Veel heb ik er niet aan, maar wel tof gemaakt. Ik wacht vooral op een applicatie waarmee ik mijn springboard kan indelen via mijn PC.
Jailbreak of niet?quote:Op maandag 27 april 2009 10:24 schreef mrsjaak2 het volgende:
Ik heb net een paar dagen mijn iPhone maar als ik een app open sluit ie weer af naar het home-scherm, in het begin had ik hier geen last van
En je hebt alle updates van de app binnen? Om welke app gaat het eigenlijk?quote:
het gaat om alle apps en heb ze allemaal pas de afgelopen 2 dagen gedownload dus de updates zullen t probleem denk ik niet zijnquote:Op maandag 27 april 2009 11:01 schreef Bellerophon het volgende:
[..]
En je hebt alle updates van de app binnen? Om welke app gaat het eigenlijk?
quote:Op maandag 27 april 2009 10:24 schreef mrsjaak2 het volgende:
Ik heb net een paar dagen mijn iPhone maar als ik een app open sluit ie weer af naar het home-scherm, in het begin had ik hier geen last van
quote:Op vrijdag 24 april 2009 15:47 schreef ikheetmartijn het volgende:
Al een keer gereboot?
Naar de appstore gaan en een gratis app downloaden en installeren. Probleem zou opgelost moeten zijn, heb ik ook gehad.quote:
iemand?quote:Op zondag 26 april 2009 13:44 schreef newyorkcity het volgende:
Monkey ball is leuk!
Maar even een vraagje, je hebt 4 aapjes waarmee je kan spelen, zijn dat dat ook 4 save games? Als ik met die tweede verder ga, blijft mijn voortgang van die eerste dan staan?
Censuur hèquote:Volgens PC Magazine heeft ontwikkelaar Jonah Grant een bijzondere applicatie voor de iPhone ontwikkeld. Zijn Adobe Flash Mobile-plugin voor de iPhone en iPod touch werd afgelopen vrijdag bij de App Store ingeleverd. De ontwikkelaar beweert dat hij geen enkele regel van Apple overtreedt, al is dat moeilijk voor te stellen omdat de plugin is bedoeld voor de Safari-browser. Tot nu toe zijn geen plugins voor Safari toegelaten in de App Store.
In Apple’s ontwikkelaarsovereenkomst staat: “an Application may not itself install or launch other executable code by any means.” Sectie 3.3.2 van de overeenkomst verbiedt een generieke Flash PLayer, waarmee je direct games en applicaties naar je iPhone zou kunnen downloaden. Apple zou een uitzondering voor Grant moeten maken en die kans is niet zo groot. Daarbij speelt mee dat Flash eigendom is van Adobe, die het huidige applicatie-icoon niet zomaar zal toestaan. Adobe is al maandenlang zelf bezig met het ontwikkelen van een Flash Player voor de iPhone, maar het schiet niet op: de ontwikkelaarsovereenkomst en zit in de weg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |