Andere vraag: "Hoe bestrijden zij ons ?"quote:Op zondag 12 april 2009 15:43 schreef Michielos het volgende:
We mogen de reptilians geen kans tot ademen geven.. hoe kunnen we ze bestrijden denk je? Lambiekje, heb jij een idee?
Ah je hebt die docu inmiddels bekekenquote:Op zondag 12 april 2009 19:23 schreef Ticker het volgende:
http://video.google.nl/videoplay?docid=-4555365073003895154&q=pharmacratic-inquisition.com
Pure onderdrukking van kennis.. Manipulatie.
Niet helemaal. Delen.quote:Op zondag 12 april 2009 19:34 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ah je hebt die docu inmiddels bekeken
Zie je nu wat voor zeer zeer kwalijke wet is door gevoerd ?!
Dit is ook een leuk boek.
Zeitgeist een verzameling van alles samen. Zeitgeist is een opstapje naar echte diepere kennis zoals deze docu. Ik vind dat je Zeitgeist niet kan afbranden op 'fouten'. Deze docu heeft hele wat mensen wakker geschud. Net als dat Loose Change het was met 911. Ook daar vind ik dat Avery credits verdient.quote:Op zondag 12 april 2009 19:36 schreef Ticker het volgende:
[..]
Niet helemaal. Delen.
Maar de materie is bizar. Soort van Zeitgeist maar dan zonder de fouten en nog 10 maal interessanter.
Dat filmpje wat Resonancer had kon je zo wat lizardschubbe zien op de wangquote:
Hee! hij heeft hem opniew uitgebracht!quote:
Dat is idd zeer overtuigend bewijs... Eigelijk moeten wij inderdaad een tegengenootschap oprichten. Indien zij ons bestrijden moeten we ze geen kans geven. Who is in?quote:
Wat gaat het genootschap precies doen?quote:Op zondag 12 april 2009 23:52 schreef Michielos het volgende:
[..]
Dat is idd zeer overtuigend bewijs... Eigelijk moeten wij inderdaad een tegengenootschap oprichten. Indien zij ons bestrijden moeten we ze geen kans geven. Who is in?
We zijn al lang surrenderedquote:Op zondag 12 april 2009 23:52 schreef Michielos het volgende:
[..]
Dat is idd zeer overtuigend bewijs... Eigelijk moeten wij inderdaad een tegengenootschap oprichten. Indien zij ons bestrijden moeten we ze geen kans geven. Who is in?
En dan typ je zijn naam in bij Google en dan zie je dat hij dat gewoon altijd heeft in een bepaalde mate.quote:
quote:Onze huidige manier van samenleven is failliet
Onze samenleving is failliet. Ons financiële systeem is als een zeepbel die ieder moment kan knappen. Onze reguliere gezondheidszorg dient de belangen van de farmaceutische industrie en zorgt voor steeds meer onnodige ziekte en sterfte. Onze reguliere berichtgeving staat bol van de leugens, geheimhoudingen en verdraaiingen. Ons regulier onderwijs is bedoeld om via hersenspoeling eenheidsworst af te leveren, en alle prachtige kinderen met hun unieke talenten die daar niet goed in passen krijgen stempels opgeplakt als PDD-NOS, ADHD, autisme, dyslectie of dyscalculie. Onze wetenschappen hangen van fraude en onbegrip aan elkaar. Onze technologie beschadigt en vervuild Moeder Aarde in steeds ernstiger mate, evenals alles wat op, in of om haar leeft. Onze misleidende religies maken mensen bang en zorgen voor verdeeldheid. We leven in een schijndemocratie waarin volksvertegenwoordigers vooral met zichzelf en elkaar bezig zijn. Onze lucht – onze eerste levensbehoefte – wordt steeds vuiler en zit steeds voller met levensgevaarlijke elektromagnetische straling (niet alleen door alles wat draadloos is, maar ook door spaarlampen, magnetrons en flatscreens). En daarbovenop worden we opzettelijk besproeid met giftige chemicaliën (chemtrails) en daalt het zuurstofgehalte steeds verder naar de voor ons dodelijke ondergrens. Verder zit ons eten en drinken dat we in de gewone supermarkten kopen boordevol schadelijke E-nummers.
Niet alleen alle officiële systemen waarop onze maatschappij is gebaseerd zijn failliet. Ook onze levenswijze is failliet. Vrijwel iedereen is verslaafd aan verdovende- of stimulerende middelen zoals alcohol, nicotine, cafeïne, theïne, geraffineerde suiker en alle overige hard- en soft drugs. Maar we zijn er nog niet, want wat dacht u van de groeiende behoefte aan bijvoorbeeld liefdeloze seksualiteit, dwangmatig gokken, onverschillige verspilling en achteloze vervuiling? We komen inmiddels om in ego-kietelende televisieprogramma’s, bladen en trends, die over elkaar heen buitelend niets anders zijn dan nog meer bewijzen voor het faillissement van onze manier van leven.
meer
quote:Op maandag 13 april 2009 00:25 schreef Mdk het volgende:
[..]
En dan typ je zijn naam in bij Google en dan zie je dat hij dat gewoon altijd heeft in een bepaalde mate.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oftewel: Myth busted
Er zijn namelijk ook oogziektes waarbij dit optreed.
Inderdaad overtuigend. Ik vraag me overigens af of de GReys aan onze kant staan.weet jij hier iets over?quote:Op maandag 13 april 2009 00:40 schreef Ticker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zijn pupillen zijn de ene keer breder dan de ander.
Jij roept: 'ziekte', maar voor de rest weet je er niets over.
Wil je graag geloven, maar ik zie geen reden om dit aan te nemen.
Heb trouwens een vriend die zo'n 'vlek' in zijn pupillen heeft. Dat is 1 oog, en in zijn geval een druppel.
Dit zijn 2 verticale pupillen
quote:Op maandag 13 april 2009 00:57 schreef Michielos het volgende:
[..]
Inderdaad overtuigend. Ik vraag me overigens af of de GReys aan onze kant staan.weet jij hier iets over?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |