Murray heeft nog niet veel laten zien op gravel..laat hem dat eerst maar eens doen .quote:Op zaterdag 11 april 2009 09:55 schreef XL het volgende:
Waarom staat Murray niet in de OP, in mijn ogen toch veeeeeel meer kanshebber dan Davydenko, Ferrer, Nalbandian, Djokovic
Goed punt. Roland Garros was jarenlang zo ongeveer het enige GS waar je verrassende winnaars had (Chang, Gomez en veel later Gaudio om er maar een paar te noemen).quote:Op zaterdag 11 april 2009 11:40 schreef Norrage het volgende:
[..]
op hardcourt had je nog wel eens een goede roddick, een goede baghdatis, een goede gasquet, een goede davydenko, ljubicic ofzo...Op gravel is het echt helemaal niks. Laatste jaar was het Nadal, Fed Djokovic....De spelers in vorm toen (Almagro en Ferrer) kregen niks gedaan tegen die drie...
De top is veel breder op hard court dan op gravel, wat ik eigenlijk best raar vind want vroeger was het toch wat meer in evenwicht (kijk maar naar de winnaars van RG voordat Nadal er was)
Wie dan?quote:Op zaterdag 11 april 2009 17:49 schreef Szura het volgende:
Hopelijk is de man met de langste naam van het circuit weer tot een stunt in staat
Martin Vassallo Arguello is langer.quote:
Ik had t over de aparte stukjesquote:Op zaterdag 11 april 2009 17:59 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Ruben Ramirez Hidalgo is langer.
Nou, zeg dan dat zijn naam uit de meeste onderdelen bestaat ja.quote:
TheGeneral heeft een nieuwe wiki gemaakt, zie OPquote:Op zaterdag 11 april 2009 09:55 schreef XL het volgende:
Waarom staat Murray niet in de OP, in mijn ogen toch veeeeeel meer kanshebber dan Davydenko, Ferrer, Nalbandian, Djokovic
Not workingquote:
Godver, echtquote:Op zondag 12 april 2009 10:57 schreef Tim86 het volgende:
Kut, ik kan de bracket al niet meer invullen
Nu is het wel logisch..toernooi begon om half 1...maar leek me logisch dat het vanochtend vroeg nog wel konquote:Op zondag 12 april 2009 13:18 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Godver, echt
Dan ben ik ook de zak
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |