Ik weet ook niet alles maar het heeft er vooral mee te maken dat RTL denkt dat de kijkcijfers het hoogst blijven bij een bepaald soort kandidaten en ze zijn er altijd van overtuigd geweest dat jongere kandidaten voor meer kijkers en smsjes zorgen.quote:Op zondag 19 april 2009 20:02 schreef Raug het volgende:
Maar in hoeverre is het dan doorgestoken kaart? En waar hangen hun beslissingen dan vanaf? Waarom die ene keer ( weet niet meer tussen wie het precies ging) Rev & Ros wel door laten gaan terwijl een ander minder stemmen had?
quote:Op zondag 19 april 2009 20:13 schreef Raug het volgende:
Weet je wat is het is SCH? Dat snap ik nu ook wel na de laatste uitzendingen. Dat ze de jongeren er zo lang mogelijk in willen houden. Maar kun je ook iets vertellen dat wij nog niet kunnen weten. Niet lullig bedoeld ofzo hoor maar je komt met aantijgingen maar lees nog niks waaruit ik kan opmaken dat wat je zegt klopt, en het dus doorgestoken kaart is.
Je kan het nergens uit opmaken. Het gaat niet om mij maar om RTL. Geloof je dat de smsjes van het publiek het belangrijkste zijn of denk je dat de uitslagen (ook) via andere lijnen lopen.quote:
En dit is ook wat anders dan je nu zegt:quote:
Volgens jou stond het allemaal al vast, nu zeg je dat het er allemaal een beetje vanaf hangt en dat het publiek toch wel heel veel invloed heeft.quote:Op vrijdag 10 april 2009 23:37 schreef SCH het volgende:
[..]
Chantage.
Nou ja, als jullie het echt willen weten. Gisteren is er vergaderd over wie er de komende 4 uitzendingen in de singoff moeten staan en wie er de top 5 worden. Dat staat al vast, maakt geen zak uit wat het publiek zegt. Irma had vanavond meer stemmen dan Rev n Ross en dan Jamal maar er was afgesproken haar er vanavond uit te laten gaan.
Komende donderdag wordt besloten wie er de komende 2 weken uitgaan.
Ik denk dat iedereen wel weet dat Lisa een grote kans maakt, dat ze de jongeren erin willen houden, dat er met de smsjes gesjoemeld kan worden.quote:Op zondag 19 april 2009 20:34 schreef Raug het volgende:
Tuurlijk het gaat om RTL. En ik geloof zeker niet dat smsjes zoveel invloed hebben , als ze ons doen geloven. Maar jij begint dit topic met:
[..]
En dit is ook wat anders dan je nu zegt:
[..]
Volgens jou stond het allemaal al vast, nu zeg je dat het er allemaal een beetje vanaf hangt en dat het publiek toch wel heel veel invloed heeft.
Vandaar dat het me nu even om jou gaat en in hoeverre je iets weet van wat er zich achter de schermen afspeelt. Wie stelt, bewijst is het toch?
Waarom is dat zo belangrijk?quote:Op zondag 19 april 2009 20:37 schreef Raug het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen wel weet dat Lisa een grote kans maakt, dat ze de jongeren erin willen houden, dat er met de smsjes gesjoemeld kan worden.
Maar jij deed het voorkomen alsof je meer wist dan de rest van Nederland. Is dat nou zo, of niet?
Het boeit mij niet wat jij vindt. Dieze topicreeks loopt al jaren en iedere keer zijn er weer users die gaan lopen ouwehoeren over wie ik ben en wat ik weet. Het topic gaat over de vraag of het al dan niet doorgestoken kaart is.quote:Op zondag 19 april 2009 20:43 schreef Raug het volgende:
Kijk als dit het grote ' laten we hier speculeren over wel of geen sjoemelgedrag bij Xfactor -topic' was geweest dan had je mij niet gehoord ( of ik had lekker meegespeculeert)
Maar nu is het een topic geopend door iemand die met boute uitspraken komt maar vervolgens niks kan onderbouwen. Sterker nog, wanneer ik vraag hoe je erbij komt dan is dat opeens niet zo belangrijk.
Ben gewoon niet zo kortzichtig en hou niet van jokkebrokken.quote:Op zaterdag 11 april 2009 00:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Het blijft een van de mooiste dingen die ik op FOK! heb meegemaakt. Het mooie was dat het zo onschulidg begon en ik gewoon wat opmerkingen maakte over mijn vermoeden dat het allemaal allang vast stond. Twee dagen later werkte ik er achter de schermen en ik groeide steeds meer in mijn rol. Ik hoefde er ook niet over te liegen want hield het altijd keurig vaag en ik werk nu een maal bij de omroep en in Hilversum. Dat mijn FOK!-icoontje de tv heeft gehaald, is 1 van de hoogtepunten in mijn leven
En jij was een beetje de perswoordvoerder van het geheel. Dat van die HMG-flip was ik al weer vergeten. Geweldig
Voor de rest was het een schoolvoorbeeld van hoe kortzichtig de media soms te werk gaat en hoe gemakkelijk je verhalen en geruchten de wereld in kan helpen.
Ja dit dus!!quote:Op zondag 19 april 2009 22:24 schreef therealdeal het volgende:
Sommige stemmers kregen pas een week later een bericht binnen bedankt voor je stem.
Tja, dat hoeft natuurlijk 0,0% te maken te hebben met of ze wel of niet die stemmen echt meetellen.quote:Op zondag 19 april 2009 23:34 schreef Yscoo het volgende:
Oeps ik kan niet echt met quotes overweg...
Maar ik hoorde ook van meerdere die op haar gestemd hadden dat ze geen berichtje terugkregen..
![]()
Helemaal mee eens. Het lijkt mij bovendien echt gewoon strafbaar als ze het publiek 'voor niets' laten bellen en sms'en, daar zal ongetwijfeld toch enige vorm van controle op zitten. Ik wil niet zeggen dat het helemaal doorslaggevend is, maar het zal toch zeker een rol spelen voor de sing off.quote:Op zondag 19 april 2009 23:50 schreef cygnusx het volgende:
Leuk en aardig dit doorgestoken kaart verhaal. Ik denk toch echter wel dat stemmen via sms en telefoon relevant zijn. Ik denk aan de andere kant wel dat ze een aantal minuten voor het eind van de stemmogelijkheid al vaststellen wie er in de singoff komen om hun filmfragmenten en terugblikken klaar onder de cue te hebben staan (en wellicht deels afgemaakt) voor de uitslagshow.
Als het echter echt zo zou zijn dat alles vooraf bepaald zou worden zou SCH wel met controleerbaar bewijs komen en zou dit verhaal uberhaupt allang ooit zijn uitgelekt in de media. mensen kunnen grof geld verdienen als ze kunnen bewijzen in de media dat dit gebeurt.
Leuke theorie, maar in grote lijnen is dit een 9/11 conspiracy verhaal in een glas water.
Dat lijkt me dan wel weer erg vergezocht. Puur toeval denk ik. Bovendien: waarom zou een presentator van zo'n programma zoiets al weten??quote:Op maandag 20 april 2009 08:31 schreef lighted het volgende:
Iemand die op viel dat tijdens de reclame tussen de TV Kantine en de Uitslag er een reclame was van 1 of ander middagprogramma voor de volgende dag er iets discutabels werd gezegd?De presentator zei "Morgen zijn de afvallers van X-Factor in ons programma."
Vond het erg toevallig dat ze al over afvallers sprak.. (Rev n Ross dus)
Tsjah....... mensen 'beweren' dit. We zullen er HELAAS wel nooit achter komen of dit nu 100% zeker waarheid is.........quote:Op dinsdag 21 april 2009 13:36 schreef FP128 het volgende:
Komop zeg,jullie worden wel erg laat wakker. Merendeel van die shows van RTL (mijn tent is top,gooische meiden e.d.) is allemaal doorgestoken kaart omdat het om kijkcijfers en geld gaat.
SMSén en dan stemmen voor de persoon van jouw keuze? Ja,mijn hoela. Dat is allang vantevoren bekokstoofd. Tis allemaal gescript en voorgekauwd maar wordt gewoon uitgesmeerd over een bepaalde periode zodat de zender en vulling heeft en gelijk geld genereerd van zowel sponsors en natuurlijk jij die braaf sms'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |