quote:Op zaterdag 11 april 2009 13:45 schreef Bravebart het volgende:
Zo, kapper ook weer overleefd
1 keer in mn oor geknipt en een moedervlek aan het bloeden, doordat de kapster er te hard met de tondeuse overheen ging
Incapabele kapsters
Nee, dat mens kan gewoon niet knippenquote:Op zaterdag 11 april 2009 14:03 schreef Susi het volgende:
[..]Dat is ook niet normaal
![]()
Zeker een stagiaire ?
Ik heb een ijsje op en ga nu buiten zitten
Je hoefde toch niet 't volle pond te betalen ?quote:Op zaterdag 11 april 2009 14:10 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Nee, dat mens kan gewoon niet knippenMaar mn 'normale' kapster, die wel kan knippen
, was ziek, dus moest ik wel bij haar
Lekker
Ik zit lekker binnen te werken
![]()
Jawelquote:Op zaterdag 11 april 2009 14:11 schreef Susi het volgende:
[..]
Je hoefde toch niet 't volle pond te betalen ?
quote:Op zaterdag 11 april 2009 14:22 schreef Bravebart het volgende:
[..]
JawelZoveel pijn deed het nou ook weer niet
quote:Op zaterdag 11 april 2009 14:41 schreef Susi het volgende:
[..]
'Oh knipt u nog maar even harder, dit voelde ik niet'
Alsof het normaal is dat je in je oor wordt geknipt. Dat is toch serieus onkunde van die kapster van je
Ai aiquote:Op zaterdag 11 april 2009 13:45 schreef Bravebart het volgende:
Zo, kapper ook weer overleefd
1 keer in mn oor geknipt en een moedervlek aan het bloeden, doordat de kapster er te hard met de tondeuse overheen ging
Incapabele kapsters
Jaja, zelfs bij de kapper beleef ik watquote:
quote:Op zaterdag 11 april 2009 15:39 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Jaja, zelfs bij de kapper beleef ik wat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
quote:Op zaterdag 11 april 2009 17:27 schreef DaFrenk het volgende:
[..]
Bij m'n gebruikelijke kapper is het doodsaai. Die vent zegt amper wat, en als hij wat zegt alleen over.. het weerMaar als ik tijd heb ga ik altijd in de stad naar zo'n € 9,50 zaak waar van die beginnende kapsters zijn. Da's een stuk gezelliger
Haha, uitzicht is ook belangrijk jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja die vrouw vandaag lulde ook 20 minuten over het weerMaargoed, ik lul dan maar wat mee, heeft zij ook weer een leuke dag
Op donderdag 22 november 2012 00:14 schreef ondeugend het volgende:
liefdevolle gevoelens voor de duisternis
2 keer de helftquote:
Omdat jij al post 69 maaktquote:Op zaterdag 11 april 2009 19:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Waarom krijg ik niet zo'n aankondiging?
quote:Op zaterdag 11 april 2009 19:29 schreef Yesse het volgende:
Geef omdat je wilt geven
niet omdat je wilt krijgen
quote:Op zaterdag 11 april 2009 19:29 schreef Yesse het volgende:
Geef omdat je wilt geven
niet omdat je wilt krijgen
Bij mij is het 70quote:
Tijd voor pizzaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit: De film heet geen footsteps. Wel iets in die trant![]()
quote:Op zaterdag 11 april 2009 20:14 schreef Remsjo het volgende:
Ik dacht dat vanavond de film Footsteps komt maar ik weet niet zeker. Kan iemand dat mij bevestigen?http://www.nu.nl/tvgids/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Handig hè, internet![]()
Als je 10 euro op mijn rekening stort als voorschot, kan ik aan de slagquote:Op zaterdag 11 april 2009 20:20 schreef D. het volgende:
[..]
Lijkt me redelijk
waar kan men bestellen?
quote:Op zaterdag 11 april 2009 20:58 schreef Susi het volgende:
[..]
Mijn favoriet. Over drie minuten klaar.
Hou opquote:
Nee, ik mag niet, ik heb een balansdagquote:Op zaterdag 11 april 2009 21:00 schreef Piles het volgende:
[..]
Heb nog een stuk over![]()
* schuift doos richting Bart [ afbeelding ]
FYI niggah!quote:
quote:
Kap eens met die afkortingen, snap er niks vanquote:
quote:Op zaterdag 11 april 2009 21:02 schreef Bravebart het volgende:
Nee, ik mag niet, ik heb een balansdag
Ik slaap er nog een nachtje overquote:Op zaterdag 11 april 2009 20:59 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Als je 10 euro op mijn rekening stort als voorschot, kan ik aan de slag
Sorryquote:Op zaterdag 11 april 2009 21:06 schreef Piles het volgende:
[..]
[..]
Kap eens met die afkortingen, snap er niks van
Nou lach maar, ik ben alweer 73 kiloquote:[..]
Ok, morgen storten is ook goedquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |