die laatste is zo lief en stoer tegelijkquote:Op zaterdag 11 april 2009 19:00 schreef pumpkinsoup het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
net gehaald
Ik had hem met 25% korting.quote:Op zaterdag 11 april 2009 00:47 schreef Noortje. het volgende:
[..]
Jawohl, danke schön. Ik vind hem te duur though.Maar hij blijft super.
dan is het nog leukerquote:Op zaterdag 11 april 2009 20:21 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ik had hem met 25% korting.En mama betaalde.
Ja, bij de Manfield zijn ze daar ook heel erg op gebrand. Ik moest ook altijd vriendelijk zijn, altijd hallo en daag zeggen als er iemand kwam en ging, ook al kochten ze niks, altijd een praatje maken en zulk soort dingen. Maar goed, daarom heeft de Manfield ook een redelijk grote vaste klantenschare.quote:Op zaterdag 11 april 2009 15:32 schreef Psych-case het volgende:
[..]
Leuk om te horen! Ben nl. vandaag supergoed geslaagd bij de Manfield. Superaardige en behulpzame mensen zeg! En de garantievoorwaarden zijn ook netjes. Ik mag nog een keer terugkomen voor een gratis oppoetsbeurt en ik heb een kortingsbon van 31 euro gekregen. Dus volgende paycheck ga ik waarschijnlijk weer voor een bruin paar!
En bedankt voor alle H&M-ers hier die dit soort offtopic geneuzel tolereren!Dat is op sommige forums wel anders.
Leukquote:Op zaterdag 11 april 2009 19:00 schreef pumpkinsoup het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
net gehaald
van maandag tot vrijdagquote:Op zondag 12 april 2009 10:20 schreef Ratjepoepe het volgende:
Kan iemand zeggen of die shop vaak aangevuld wordt? Vind dit namelijk wel een leuk zomerjack maar niet in de kleinere maten te bestellen op dit moment:
[ afbeelding ]
Ja en zo hoort het ook. Kunnen ze bij de Douglas nog wat van leren, maar goed da's weer een heel ander verhaal.quote:Op zaterdag 11 april 2009 20:23 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, bij de Manfield zijn ze daar ook heel erg op gebrand. Ik moest ook altijd vriendelijk zijn, altijd hallo en daag zeggen als er iemand kwam en ging, ook al kochten ze niks, altijd een praatje maken en zulk soort dingen. Maar goed, daarom heeft de Manfield ook een redelijk grote vaste klantenschare.
Yup bijna elke dag wel aangevuld rond 6:00-8:00 uur. Ik heb die jas ook in beide kleuren zelfsquote:Op zondag 12 april 2009 10:20 schreef Ratjepoepe het volgende:
Kan iemand zeggen of die shop vaak aangevuld wordt? Vind dit namelijk wel een leuk zomerjack maar niet in de kleinere maten te bestellen op dit moment:
[ afbeelding ]
Hmm, dat klinkt niet echt positief. Zal er nog eens even over nadenken, want een zomerjas draag ik sowieso bijna nooit dus meer dan 50 euro heb ik er niet voor over.quote:Op zondag 12 april 2009 16:36 schreef Desmonkey het volgende:
[..]
Yup bijna elke dag wel aangevuld rond 6:00-8:00 uur. Ik heb die jas ook in beide kleuren zelfs. Alleen ik vind de jas gesloten een beetje vormloos en te strak aan de mouwen en onderkant.
ik had vorige keer dus ook een mail met bestelling gewijzigd, 4.44 uur, ik lag toen toch echt op bed hoorquote:Op zondag 12 april 2009 13:50 schreef CherryLips het volgende:
Goed, heb ik blijkbaar midden in de nacht een mailtje gekregen van de H&M: je hebt je bestelling veranderd. Ojajoh? Blijkbaar heeft H&M zelf een vest uit m'n bestelling gekiept die gewoon nog op voorraad is.
Bij m'n laatste bestelling zat trouwens een bon van iemand anders (plus die van mij), moet ik H&M daar even over mailen?. Iemand die veel bikinitopjes had besteld, dus dat ben ik niet.
Dat kan even duren hoor, zeker met het paasweekend en goede vrijdag ertussen.quote:
I know.. maar ik wil gewoon m'n spullen en moest dit topic nog tvpenquote:Op zondag 12 april 2009 22:35 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Dat kan even duren hoor, zeker met het paasweekend en goede vrijdag ertussen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die wil ik ook, maar ik kan 'm niet vinden?quote:Op zondag 12 april 2009 12:50 schreef PeRi het volgende:
Ook weer wat dingetjes besteld; ben benieuwd. Half april geleverd.
[ afbeelding ]
welkom bij H&M anonymousquote:Op maandag 13 april 2009 17:31 schreef Leonoor het volgende:
Ik heb zojuist voor het eerst ooit 5 dingen 8 dingen besteld bij de online shop, levering eind april en ik vind het nu al kei-spannend.
Mja, ik dacht, als Michelle Obama in H&M kan verschijnen, kan ik ook best in H&M naar mijn werk. Maar H&M op zaterdag/koopavond is een soort hel op aarde, en ik kan tussen alle zooi (sorry, nofi) vaak de mooie dingen niet vinden. Maar ik ben helemaal lyrisch over mijn jurkje/truitjes/vestje/topjes op de foto, dus we zullen zien, zo eind april bij mijn Kiaaaaala-punt.quote:
Staat bij de women sale, bij topjes, 1e pagina, helemaal rechts.quote:Op maandag 13 april 2009 16:50 schreef Ingridh007 het volgende:
[..]
Die wil ik ook, maar ik kan 'm niet vinden?
Misschien eens een keer je wachtwoord veranderen..??quote:Op maandag 13 april 2009 18:10 schreef Gerard-Joling het volgende:
Iemand welleens gehad dat bij je gegevens je adres veranderd is? Nu dus mooi een pakketje is er ergens anders hier in de stad afgeleverd. Mevrouw vd klantenservice snapte er niks van hoe zoiets kan. Is al de 2e keer dat mijn adres veranderd is in een andere straat![]()
Maar goed er komt een nieuw pakketje aan
Ik trek idd de kosten ervanaf die ik terug stuur en dan moet je er 1 eurie bij tellen voor de verzendingskosten enzo.quote:Op maandag 13 april 2009 20:58 schreef snickertje het volgende:
Hoi
Ik heb net voor mijn zoontje een lading kleertjes besteld met 20 euro korting
Maar als ik nu wat wil retourneren hoe gaat dat dan in zijn werk met de betaling?
Ik betaal met een acceptgiro.
Kan ik dan het bedrag in mindering nemen of moet ik eerst het volledige bedrag betalen?
20 euro korting is nl wel heel lekker. En wil anders zometeen ff op mijn ouders adres ook een bestelling plaatsen. Maar dan wil ik wel ff van te voren weten hoe t retourneren in zijn werk gaat.
Anders bestel ik veel te veel, en gaat t me iets te veel geld kosten. haha
Dat heb ik ook een keer gehad, van ene Linda uit Duitsland.quote:Op zondag 12 april 2009 13:50 schreef CherryLips het volgende:
Bij m'n laatste bestelling zat trouwens een bon van iemand anders (plus die van mij), moet ik H&M daar even over mailen?. Iemand die veel bikinitopjes had besteld, dus dat ben ik niet.
Samequote:Op dinsdag 14 april 2009 11:45 schreef pumpkinsoup het volgende:
Mijn bruine veterschoentjes (die hakken) komen nu pas begin mei binnen ipv eind april, maar dan ben ik op vakantie. sukkels
Ja, dan hebben ze er al een code op geplakt maar nog niet verzonden. Pas als er staat dat ie onderweg is heeft het nut te klikken, dan staat ie waarschijnlijk nog een tijdje manco en pas daarna is het echt onderweg.quote:Op dinsdag 14 april 2009 13:48 schreef Leonoor het volgende:
Hmmm mijn bestelling staat nu bij "geleverde artikelen" en er staat ook een T&T-nr bij, maar via de tntsite kan ik mijn pakket niet vinden, en ook via Kiala is het niet bekend. Ben ik nu te ongeduldig (jaaaa!)?
Dat zeiden ze idd ook een keer bij mij, dat is echt GELUL. Een keer had ik idd niets besteld, een week lang, toen werd ie idd in behandeling genomen. Andere keer had ik de dag ervoor nog wat bij mn bestelling gegooid en de dag erna was ie al in behandeling genomenquote:Op dinsdag 14 april 2009 13:31 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
SameNog steeds niet in behandeling "omdat je nog wat erbij had bestelt". Ja als mijn origenele bestelling na een WEEK nog steeds niet in behandeling is genomen!
H&M is echt gaar wat dat betreft.quote:Op dinsdag 14 april 2009 13:38 schreef Dipkip het volgende:
Alles wat bij mij nog niet in behandeling was genomen is ineens verplaatst naar half juniik heb het maar weer terug gezet naar eind april, waar het eerder ook stond. En een shirt is van kleur verandert dus die heb ik er uit gegooid.
Inderdaad. Volgens hen kan het niet meteen in behandeling genomen worden omdat de leverancier maar 4 keer per maand rijdt en het magazijn niet in het land is. Doe het gewoon als Esprit ofzoquote:Op dinsdag 14 april 2009 15:41 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Dat zeiden ze idd ook een keer bij mij, dat is echt GELUL. Een keer had ik idd niets besteld, een week lang, toen werd ie idd in behandeling genomen. Andere keer had ik de dag ervoor nog wat bij mn bestelling gegooid en de dag erna was ie al in behandeling genomen![]()
Slappe excuses.
![]()
AHWWWWW mijne stonden eerst ook op begin mei maar toch weer eind april maar ik laat alles in 1x doen...quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:45 schreef pumpkinsoup het volgende:Mijn bruine veterschoentjes (die hakken) komen nu pas begin mei binnen ipv eind april, maar dan ben ik op vakantie. sukkels
ik heb wel eens gehad dat er een pakketje bij mij werd geleverd die helemaal niet van mij was! Zelfde straat, zelfde achternaam. Alleen huisnummer en voorletter is verschillend. Mijn moeder al helemaal kwaad omdat ik niks mocht bestellen en er toch wat binnenkwamquote:Op maandag 13 april 2009 18:10 schreef Gerard-Joling het volgende:
Iemand welleens gehad dat bij je gegevens je adres veranderd is? Nu dus mooi een pakketje is er ergens anders hier in de stad afgeleverd. Mevrouw vd klantenservice snapte er niks van hoe zoiets kan. Is al de 2e keer dat mijn adres veranderd is in een andere straat![]()
Maar goed er komt een nieuw pakketje aan
die creme schoentjes met hak worden pas half juni geleverdquote:Op dinsdag 14 april 2009 16:44 schreef miss-piggy het volgende:
[..]
ik heb wel eens gehad dat er een pakketje bij mij werd geleverd die helemaal niet van mij was! Zelfde straat, zelfde achternaam. Alleen huisnummer en voorletter is verschillend. Mijn moeder al helemaal kwaad omdat ik niks mocht bestellen en er toch wat binnenkwam![]()
![]()
![]()
Zo had diegene een keer mijn medicijnen opgehaald en lag er dus niks klaar toen ik bij de apotheek kwam. Ze vragen daar kennelijk alleen maar naar achternaam en straatnaam, sufferds.
En nu wil ik ook bestellen maar mag wederom niet.... Iemand iets wat pas begin juni geleverd word?
Ik had die hakjes al uh, begin maart besteld ofzo. Ze zijn gewoon lui verdommequote:Op dinsdag 14 april 2009 13:31 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
SameNog steeds niet in behandeling "omdat je nog wat erbij had bestelt". Ja als mijn origenele bestelling na een WEEK nog steeds niet in behandeling is genomen!
Ik krijg dus ook niet die melding en de artikelen staan dan ook niet bij de bevestiging. Dus waarschijnlijk zit er ergens een fout in de webshop.quote:Op dinsdag 14 april 2009 23:14 schreef Ratjepoepe het volgende:
Nou wil ik ook voor de eerste keer wat bestellen via de site, gelukkig alles op voorraad. Maar als ik dan naar de kassa ga, geeft ie bij elk artikel aan Lev. Info: niet leverbaar dus nu heb ik zoiets van 'laat dan maar zitten'. Kan sowieso niet verder gaan met bestellen ivm technische fout op de site, maar is het nog wel mogelijk dat ik de artikelen binnen 2-3 weken heb of is dat nu wel uitgesloten?
Nice!quote:Op woensdag 15 april 2009 11:54 schreef 3lmo het volgende:
Deze 2 trouwens besteld, zag het staan en vond het wel leuk.Maar eens kijken of het wat is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die wil ik dus ook! Maar dan in het wit...alleen kan ik niks bestellenquote:Op woensdag 15 april 2009 11:41 schreef Deliah het volgende:
[ afbeelding ]
Ik wil deze bloes graag in deze lichte blauwe kleur en dan istie er nooit.
quote:
ik ook iets van 6 maart ofzoquote:Op dinsdag 14 april 2009 23:22 schreef pumpkinsoup het volgende:
[..]
Ik had die hakjes al uh, begin maart besteld ofzo. Ze zijn gewoon lui verdommeVan mij part komen ze die schoenen maar persoonlijk brengen ipv dat ik moet wachten op de postbodemeneer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |