Ik ook, slechte ervaringen.quote:Op donderdag 9 april 2009 16:38 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik heb echt een graftyfuskakhekel aan kermis.
Als je zo gaat beginnen Ado, ben je snel weer weg hoor. Laten we de SC gewoon SC en leuk houden.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:20 schreef Adothehague het volgende:
ja, waar zijn de mensen met een laag iq die het toen die tijd zo leuk maakten?
Ik denk aan Denthemen, Sjimz.
ach, dat varieert altijd. Maar een tijdje deden ze dat nummer ja. Ze hebben ook een tijdje Ring of Fire van Johnny Cash gedraaidquote:Op donderdag 9 april 2009 19:01 schreef Jasza het volgende:
[..]
Haha dat draaide ze altijd bij WII toch als ze scoorde
fanatiekeling.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:16 schreef Houniet het volgende:
Ik ben hardlopen dames.
Ik heb geen probleem.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:00 schreef Houniet het volgende:
Ado, wat is je probleem man? Tell me, desnoods per PM.
Je moet die blonde chickies bij de botsauto's ook met rust laten. Die zijn gereserveerd voor onze medelanders.quote:
Easy Prosac, ik wil het hier gewoon leuk houden hoor.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:59 schreef Prosac het volgende:
[..]
Als je zo gaat beginnen Ado, ben je snel weer weg hoor. Laten we de SC gewoon SC en leuk houden.
quote:Op donderdag 9 april 2009 19:41 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Easy Prosac, ik wil het hier gewoon leuk houden hoor.
P.S. Groningen - ADO 2-5.
Dat was in het jaar dat jullie keihard degradeerden inderdaad.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:41 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Easy Prosac, ik wil het hier gewoon leuk houden hoor.
P.S. Groningen - ADO 2-5.
One down, en een stuk of 5 to go.quote:Op donderdag 9 april 2009 19:47 schreef Adothehague het volgende:
Ik ben al weg, rustig maar toma.
Banaanvraag voor subforum
Dat dit initiatief door meerdere users zou moeten worden genomen.quote:
zeg eerlijk breach, ik postte altijd leuk mee enzo.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:00 schreef Breach het volgende:
[..]
Dat dit initiatief door meerdere users zou moeten worden genomen.
Daarom, en dat wil je niet. Goed initiatiefquote:Op donderdag 9 april 2009 20:02 schreef Adothehague het volgende:
[..]
zeg eerlijk breach, ik postte altijd leuk mee enzo.
Ik wil alleen weg uit vbl omdat ik altijd bans krijg als ik hier post, wat de inhoud ook is, ik krijg standaard een ban.
Klopt, maar wat een mens wil komt niet altijd uit.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:03 schreef Breach het volgende:
[..]
Daarom, en dat wil je niet. Goed initiatief
quote:Op donderdag 9 april 2009 19:51 schreef Prosac het volgende:
[..]
Dat was in het jaar dat jullie keihard degradeerden inderdaad.
Vroeger (toen toma nog een klein tomaatje was) luisterde ik heel veel hardstyle. Vond het helemaal geweldig. Maar op een gegeven moment kon ik rock steeds beter waarderen en sindsdien luister ik vrij weinig hardstyle meer. Maar op z'n tijd kan ik nog wel eens een nummertje waarderen. Ik heb sowiezo wel een brede muziek smaakquote:Op donderdag 9 april 2009 20:18 schreef venomsnake het volgende:
Op zijn tijd...![]()
Ik was nu gewoon even wat oude (hardcore) feesten aan het kijken op Youtube.
Maar kwam uiteindelijk bij wat hardstyle crap uit, daar zitten ook wel leuke plaatjes tussen.![]()
Al vind ik Oldschool hardcore vaak toch net iets mooier.
Hier zit er nog een. Alleen al de 8 topartiesten op mn last.fm hebben al geen enkele overeenkomst. Ik kan alles hebben behalve hardstyle en nederlandse c-artiesten.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:02 schreef toma het volgende:
[..]
Vroeger (toen toma nog een klein tomaatje was) luisterde ik heel veel hardstyle. Vond het helemaal geweldig. Maar op een gegeven moment kon ik rock steeds beter waarderen en sindsdien luister ik vrij weinig hardstyle meer. Maar op z'n tijd kan ik nog wel eens een nummertje waarderen. Ik heb sowiezo wel een brede muziek smaak
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen sommige nummers van Hazes zijn wel goed.
sommige troep kan ik zeker wel waarderen. Maar er zijn grenzen. Sommige harde nummers van Metallica, Queens of the Stoneage en de Foo Fighters kan ik wel waarderen. Maar troep als Slipknot en Nirvana niet.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:17 schreef Breach het volgende:
Ik vergat trouwens metal-achtige muziek en Nirvana enzo, das echt niet goed voor me.
Sommige wel sommige niet. De bekende nummers van Pearl Jam behoren tot de beste nummers ooit naar mijn mening. Maar ze hebben ook veel nummers gemaakt die ik niet kan waarderen.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:21 schreef Dos37 het volgende:
Pearl Jam, Nirvana, System of a Down prima muziek IMHO
quote:Op donderdag 9 april 2009 21:21 schreef Dos37 het volgende:
Pearl Jam, Nirvana, System of a Down prima muziek IMHO
Die is wel geniaal jaquote:Op donderdag 9 april 2009 21:24 schreef venomsnake het volgende:
Ik heb ook een vrij brede muzieksmaak, maar aangezien ik 'vroeger' enorm veel feesten bezocht blijf ik die muziek gewoon lekker vinden.
@ Breach. Nirvana luisteren is heerlijk op zijn tijd.![]()
Nederlandstalige muziek vind ik 9 van die 10 keer ook helemaal niks.
Als ik in de goeie bui ben dan word ik wel blij van Reggaequote:Op donderdag 9 april 2009 21:32 schreef Aanvoerder het volgende:
Ik vind Reggae volkomen ruk, maar ik schijn de enige te zijn.
Je bedoelt als je een jonko aan het hijsen bent?quote:Op donderdag 9 april 2009 21:34 schreef toma het volgende:
[..]
Als ik in de goeie bui ben dan word ik wel blij van Reggae
nee ik hou het bij bierquote:Op donderdag 9 april 2009 21:40 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Je bedoelt als je een jonko aan het hijsen bent?
Zie dat je Gorki vrij hoog hebt staanquote:Op donderdag 9 april 2009 21:10 schreef Breach het volgende:
[..]
Hier zit er nog een. Alleen al de 8 topartiesten op mn last.fm hebben al geen enkele overeenkomst. Ik kan alles hebben behalve hardstyle en nederlandse c-artiesten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |