Van Gaal weet zelf maar al te goed dat Ajax nog steeds zijn club is.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:17 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Zo in de steek gelaten dat hij weer terugwilde. En nu maar lopen janken dat Ajax z'n club niet meer is.
Ja door wie? Door mensen die tijdelijk bij Ajax zitten.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:15 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hij is wel behoorlijk in de steek gelaten door de club toen hij technisch directeur was.
Tsja. Had nu graag in Donetsk gezeten. Teleurstelling komt weer boven.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:23 schreef Cyberia18 het volgende:
Marseille 2-0 onderuit tegen Shaktar.
Ze hadden hem nooit weg moeten sturen.... Koeman hadden ze gelijk de deur moeten wijzenquote:Op donderdag 9 april 2009 20:21 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ja door wie? Door mensen die tijdelijk bij Ajax zitten.
Club? Wie is Ajax? niet die hendrik die weg is gegaan hoor en jaren voorzitter was.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:15 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hij is wel behoorlijk in de steek gelaten door de club toen hij technisch directeur was.
Als John Jaakke hem in de weg zit tijdens zijn functioneren heeft hij op een gegeven moment toch echt geen andere optie dan weg te gaan. Voor mij blijft van Gaal een held, onder hem werd de CL binnengehaald, dat blijft bij mij meer hangen dan een of ander incident met die korpsbal.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:51 schreef Chadi het volgende:
[..]
Club? Wie is Ajax? niet die hendrik die weg is gegaan hoor en jaren voorzitter was.
Dat geeft toch alleen maar aan dat jullie onnodig verloren hebben? Zou ik nou niet echt blij mee zijn.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:23 schreef Cyberia18 het volgende:
Marseille 2-0 onderuit tegen Shaktar.
Nee, ik heb het inmiddels verwerktquote:Op donderdag 9 april 2009 20:26 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Tsja. Had nu graag in Donetsk gezeten. Teleurstelling komt weer boven.
Ik vrees dat wij het niet veel beter zouden hebben gedaan. Een sterke ploeg hoor dat Shaktar.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:23 schreef Cyberia18 het volgende:
Marseille 2-0 onderuit tegen Shaktar.
Die lul op poten van een Gerets moet er natuurlijk zo snel mogelijk uit.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:08 schreef Rots het volgende:
[..]
Dat geeft toch alleen maar aan dat jullie onnodig verloren hebben? Zou ik nou niet echt blij mee zijn.
In eigen huis zijn ze verdomde lastig te kloppen inderdaad.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:14 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik vrees dat wij het niet veel beter zouden hebben gedaan. Een sterke ploeg hoor dat Shaktar.
Volgens mij waren ze toen al geplaatst.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:20 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Barcelona ging er in de poulefase al ter ternauwernood met de winst vandoor.
Had je eindelijk eens in een stadion vol met in oranje gehesen supporters gezeten die wel echte sfeer maken.quote:Op donderdag 9 april 2009 20:26 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Tsja. Had nu graag in Donetsk gezeten. Teleurstelling komt weer boven.
Graag zelfs. Mij niet gezien in een polonaise van wortels, molens en klompen.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:37 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Had je eindelijk eens in een stadion vol met in oranje gehesen supporters gezeten die wel echte sfeer maken.
Creatief gedaan met die W.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:39 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Graag zelfs. Mij niet gezien in een polonaise van wortels, molens en klompen.
WAXTAP!
quote:Op donderdag 9 april 2009 21:41 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Creatief gedaan met die W.![]()
Verveel me eigenlijk redelijk dood nu. Had liever weer een spannend wedstrijdje Ajax gehad vanavond.
Nope. Toen speelden ze pas een hun 2e wedstrijd.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:34 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Volgens mij waren ze toen al geplaatst.
Hoe zit het dan? Zag laatst een sjaaltje voorbijkomen. Mooi ding was dat trouwens. Driekwart zwart met de juiste kleur oranje.quote:
Moeilijk te zeggen, zo heel vaak was hij er tot nu toe niet.quote:Op donderdag 9 april 2009 23:25 schreef kurk_droog het volgende:
Die huistra ligt wel goed in de groep of niet?
Ze krijgen meteen alweer praatjesquote:Op donderdag 9 april 2009 23:28 schreef TuggsPandaFoundation het volgende:
AJAX sucks btw, volgend seizoen pakken we ze! Kutjoden.
quote:Op vrijdag 10 april 2009 00:32 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Ze krijgen meteen alweer praatjes
quote:Een fijne spanning als ik woensdagavond naar Nederland-Macedonië ga kijken. Hopen dat Wesley Sneijder weer op de bank begint. Niemand zit mooier en verontwaardigder reserve dan Wesley. Boos op alles en iedereen. Op die rotstoelen, die veel te hoog in de dug-out zijn gemonteerd waardoor zijn beentjes net iets boven de grond bengelen.
Boos op Mark van Bommel, gewoon omdat het Mark van Bommel is. Boos op Kees Jansma, die net in de spelerstunnel even een arm om zijn schouder sloeg. Zo vernederend. Goed onthouden dat hij de volgende keer Jansma met zijn hoofd tegen een mengkraan gooit als ze hem in bad gooien. Niemand troost Wesley ongestraft.
Woede, daar is Sneijder goed in. Verontwaardiging als zijn grootheid niet wordt gevoeld. En dat is prachtig om naar te kijken. Een jaar of twee geleden zag ik Sneijder op een amateurveld uit de Ajax-bus stappen. Op hetzelfde moment werd er nog druk onderhandeld over zijn vertrek naar Real Madrid. Dat had híj weer. Moest hij tussen zuur ruikende boeren door lopen, ergens in de bollenstreek.
Ook toen speelde Wesley niet, maar was de lichaamstaal heel anders. Hij vond het wel lekker zo. Henk ten Cate naast hem stond regelmatig op. Om aanwijzingen te geven, of om een jonge speler snel even naar de kant te roepen en uit te leggen hoe erg Nelson Mandela – ook een doorzetter, dus een goede vriend van Henk – had geleden voor de zwarte medemens.
Sneijder keek naar zijn knie. Mooie knie eigenlijk. Een echte Sneijderknie. Dus mooi. Vlak voor hem deed Kennedy Bakircioglu toen al erg zijn best om te verhullen dat hij eigenlijk een middelmatige, vroeg kalende handballer uit het derde district West is. Sneijder zag niets. Hij wilde hier weg. Weg naar een plek waar men zijn talent begreep. Daar waar men hem bewonderde.
Sneijder is de nieuwe Seedorf aan het worden. Altijd miskend, altijd boos, altijd onbegrepen. Ze zijn heel goed, want dat zegt iedereen in het buitenland. Ze hoeven in restaurants nooit te betalen, want ze zijn een door God zelf naar de aarde gezonden geschenk. Net als Clarence Seedorf kijkt Wesley Sneijder alsof hij op de reservebank het wereldvoedselprobleem zit op te lossen. Zulke lieve jonge jongens met zulke oude hoofden. Tobbers van in de twintig.
Altijd maar mensen om je heen hebben die je omarmen, dat doet iets met je. Vraag dat maar aan Glenn Helder. En hoe snel ze je arm weer van je af trekken. Sneijder is door het jarenlange gedweep gaan geloven in zijn eigen goddelijkheid. Jezelf zien als iets unieks, als iemand die met respect moet worden behandeld, dan ben je ver heen. Dan zie ik liever Willem van Hanegem die al een leven lang een arbeidersjongen acteert.
Wesley is de verwende dj die in Manilla aankomt en klaagt over de hitte van het asfalt. Dat is slecht voor zijn platen. Het is de misplaatste grandeur van iemand als Mart Smeets, die een medewerker dwars door Frankrijk schopt als de fles wijn op tafel niet met het etiket naar hem toe staat.
Sneijder beheerst dat allemaal. Hij lijkt me iemand die in Madrid verveeld op een bankje zit te wachten in modehuis Savage Royale, terwijl het personeel een leuke broek voor hem uitzoekt bij de grootste kindermaatjes.
Daarom was het genieten zaterdag. Ik zie Wesley graag reserve zitten. Met tegenzin warm lopen. Expres niet naar Bert van Marwijk kijken. De vernedering moeten ondergaan van een wissel. In Madrid halen ze hem er meestal uit, dus hij weet hoe het voelt. En dan ook nog erin komen voor Robin van Persie, die ooit zijn vrije trap pikte.
Toch gebeurde er iets moois. Wesley ontdooide toen de bal op hem af kwam rollen. Het instinct. De voetballer die geen weerstand kan bieden aan de naar hem toe rollende bal. Wesley reageerde eindelijk weer eens zoals een voetballertje hoort te reageren. Bal. Rollen. Leuk!
Hij accelereerde. Dartelde. Hij gaf een prachtig steekballetje op Klaas-Jan Huntelaar. Forceerde een strafschop. Hij lachte toen Dirk Kuijt de strafschop benutte. Wreef over hoofden. Gras, medespelers, doelpuntje. Er was weinig voor nodig om Wesley weer even gelukkig te maken. Na het laatste fluitsignaal was dat snel over. Sneijder zat al op de bank bij zijn ouders een oude aflevering van Frasier te kijken toen zijn medespelers in Oranje de fans nog bedankten. En toch is er hoop. Wesley schijnt een nieuwe vriendin te hebben.
Zo zit het dus. Wesley wilde gewoon aan haar laten zien dat hij best wel heel goed kan voetballen. Het was gewoon heerlijk schoolpleingedoe. Annelies van klas 3a komt langs en opeens beweegt alles soepeler. De keeper schiet uit en voor het eerst in je leven, omdat zij naar je kijkt, durf je te koppen. Je kijkt opzij en ze doet haar duim omhoog. Dat Wesley dit blijkbaar nog voelt maakt alles draaglijk. Hij gaat ons wereldkampioen maken omdat zijn meisje kijkt.
Ja, verrassend... begon toch redelijk negatief, maar is uiteindelijk best vermakelijk. Onverwacht...quote:Op vrijdag 10 april 2009 09:29 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Van Nico Dijkshoorn toch? Leuk stukkie
Tof stuk jaquote:
Of Kluivert maar eens terughalen en alkmaar uitlachen. Samen met Winter dan Jong Ajax laten doen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:14 schreef bloodysunday het volgende:
Misschien Huistra nieuwe trainer Jong Ajax laten worden? Aangezien Frank de Boer al aangegeven heeft bij de A1 te willen blijven.
Mwah denk dat je dan beter die Huistra trainer kan laten worden, heeft aantal keer stage gelopen, vervangt nu Witschge en weet dus waarschijnlijk ook een beetje hoe het intern gaat. Wat niet weg neemt dat het gewoon leuk is om Kluivert terug te hebben.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:19 schreef Nashje het volgende:
[..]
Of Kluivert maar eens terughalen en alkmaar uitlachen. Samen met Winter dan Jong Ajax laten doen.
Kluivert mag van mij best terug maar bij jong ajax heb ik liever een wat ervaren trainer met daarnaast een rookie.quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:19 schreef Nashje het volgende:
[..]
Of Kluivert maar eens terughalen en alkmaar uitlachen. Samen met Winter dan Jong Ajax laten doen.
Inderdaad. Tijdje geleden nog aanvoerder en nu niet eens meer bij de selectie. Alhoewel dat gewoon komt door zijn slechte vorm, af en toe een goede wedstrijd spelen is niet genoeg..quote:Op vrijdag 10 april 2009 12:31 schreef Houniet het volgende:
Ik ben benieuwd hoe het nu verder gaat met Rasmus.
Doe maar niet.quote:Op vrijdag 10 april 2009 13:05 schreef Chadi het volgende:
Misschien dat Marco weer de beloftes wil doen en Rijkaard het eerste
quote:Gescheurde enkelband kost Gabri seizoen
Gabri komt dit seizoen niet meer in actie voor Ajax. De middenvelder van de Amsterdammers, net hersteld van een kuitblessure, heeft volgens de officiële website van de club een enkelband gescheurd.
De Spanjaard verkeerde de voorbije dagen in onzekerheid over de ernst van zijn kwetsuur. Afgelopen maandag liep hij de blessure na veertig minuten op, toen hij meespeelde in het duel tussen Jong Ajax en Jong Sparta Rotterdam. Eén dag na het nieuws van de blessure werd al bekend dat Gabri in ieder geval de komende twee duels van Ajax zou moeten missen, omdat men er vanuit ging dat hij zijn enkel slechts had verstuikt.
Een MRI-scan heeft nu echter aangetoond dat hij de rest van het seizoen aan zich voorbij dient te laten gaan. Het laatste competitieduel van de hoofdstedelingen, op 10 mei tegen FC Twente, komt nog te vroeg voor de Spanjaard. “Zijn seizoen zit erop. En dat is spijtig”, liet trainer Marco van Basten weten tijdens de persconferentie op vrijdag.
Dus Marco verkiest waarschijnlijk Schilder boven Vertonghen op linksback, als ik dit zo lees..quote:Van Basten kan Vertonghen niets beloven
Jan Vertonghen lijkt dit weekend opnieuw genoegen te moeten nemen met een plaats op de reservebank. De Belgische middenvelder, die voor zijn hamstringblessure altijd zeker was van een plekje bij de eerste elf, is het slachtoffer geworden van een elftal dat goed op elkaar ingespeeld is geraakt. “Jan moet zich nu proberen te onderscheiden tijdens de trainingen en invalbeurten”, zei Marco van Basten op de website van zijn werkgever. Vertonghen was maandenlang zeker van een basisplek, maar raakte geblesseerd in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Zijn vervangers presteerden vervolgens opmerkelijk goed, waardoor Van Basten niet teveel wil wijzigen. In de aankomende thuiswedstrijd tegen Willem II lijkt de coach daarom weer te beginnen met Eyong Enoh en Vurnon Anita op het middenveld en Oleguer en Rob Wielaert in het hart van de defensie.
“Dit zijn moeilijke keuzes”, zei Van Basten, die enkel geen beroep kan doen op Kennedy Bakircioglu, Gabri en Dennis Gentenaar. “Het is de consequentie van het goede spel van de anderen.” De oefenmeester verwacht een zwaar duel in de eigen Amsterdam ArenA: “Willem II is een lastige, fysiek sterke tegenstander. Wij moeten zondag zorgen dat we geen punten morsen.”
Willem II was op 30 augustus 2008 in eigen stadion nog met 2-1 te sterk voor Ajax. “Er is heel wat gebeurd sinds die wedstrijd”, aldus de hoofdtrainer, die in Tilburg een ongelukkige vuurdoop meemaakte. “Inmiddels hebben we veel meer ervaring. We hebben als team de afgelopen maanden te maken gehad met teleurstellingen, maar we hebben ook mooie dingen beleefd. Op voetbalgebied zijn we gegroeid. Met name het balbezitgedeelte is duidelijk beter geworden.”
Ajax heeft momenteel nog één punt achterstand op de huidige nummer twee, FC Twente. Van Basten ziet de laatste fase van de competitie met vertrouwen tegemoet, maar beseft ook dat er nog zware wedstrijden aankomen: “PSV uit is heel lastig, en AZ thuis zal ook niet zomaar gewonnen worden. We moeten ons de komende tijd door blijven ontwikkelen en zorgen dat we op een goede manier met iedere wedstrijd omgaan.”
Dat zou echt schandalig zijn. Denk alleen dat dit om het middenveld gaat.quote:Op vrijdag 10 april 2009 14:36 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Dus Marco verkiest waarschijnlijk Schilder boven Vertonghen op linksback, als ik dit zo lees..
Ik hoop het. Vertonghen zou in principe altijd boven Schilder in de pikorde moeten staan vind ik.quote:Op vrijdag 10 april 2009 14:40 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Dat zou echt schandalig zijn. Denk alleen dat dit om het middenveld gaat.
quote:Van Basten passeert Vertonghen
Uitgegeven: 10 april 2009 14:41
Laatst gewijzigd: 10 april 2009 14:41
AMSTERDAM - Robbert Schilder vervangt zondag tijdens de thuiswedstrijd van Ajax tegen Willem II de geschorste Thomas Vermaelen als linksback. De verdediger uit Amstelveen krijgt de voorkeur boven Jan Vertonghen, die weer op de bank moet plaatsnemen.
“Jan heeft dit seizoen ook als linksback en centrale verdediger gevoetbald”, verklaarde trainer Marco van Basten. “Maar ik zie hem meer als middenvelder.”
Vertonghen was tot zijn hamstringblessure onomstreden bij de hoofdcoach van Ajax. “Maar ik ben nu erg tevreden over ons huidige middenveld”, doelde Van Basten op het functioneren van Ismaïl Aissati, Eyong Enoh en Vurnon Anita.
“Dus het is aan Jan om zich terug te knokken. Dat is uiteraard niet leuk voor hem. Maar Jan is een verstandige jongen. Die kan hiermee omgaan en zal zijn kans proberen te pakken.”
Lindgren
Van Basten heeft de beschikking over een nagenoeg fitte selectie. Rasmus Lindgren, eerder dit seizoen nog aanvoerder, valt eveneens buiten de basiself. Voor de geblesseerde Gabri is het seizoen voorbij.
“Ik ben blij met zoveel fitte spelers”, aldus Van Basten. “We willen graag tweede worden en daar kunnen we iedereen bij gebruiken.”
(c)ANP
Nadere uitleg graag..quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:00 schreef koningdavid het volgende:
Vertonghen is veel beter dan Schilder, zeker verdedigend.
Merkwaardige keuze weer van Marco.
Rare beslissing inderdaadquote:Op vrijdag 10 april 2009 14:58 schreef Nashje het volgende:
Eerste beslissing waar ik het echt niet mee eens ben. Schilder is volgend jaar weg, Vertonghen hoort dan bij de betere spelers van de selectie. Nu ga je de blijver opofferen voor iemand waar je niets meer mee kunt bouwen...
Ja, dat staat letterlijk in het artikel:quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:26 schreef kevin6188 het volgende:
Van Basten ziet in Vertonghen geen linksback.
quote:"Jan heeft dit seizoen ook als linksback en centrale verdediger gevoetbald", verklaarde trainer Marco van Basten. "Maar ik zie hem meer als middenvelder."
Hij is daar toch het seizoen begonnen en heeft het grootste gedeelte van vorig seizoen gespeeld, bovendien is Schilder ook vooral een linkermiddenvelder, dus het argument slaat weer nergens op. Maar goed, we spelen tegen Willem II dus ik verwacht niet dat deze fout veel negatieve gevolgen heeft.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:26 schreef kevin6188 het volgende:
Van Basten ziet in Vertonghen geen linksback.
Ik neem jou ook niks kwalijkquote:Op vrijdag 10 april 2009 15:37 schreef kevin6188 het volgende:
Tsja, ik zeg ook niet dat ik het ermee eens ben. Het is alleen de verklaring voor de keuze van Van Basten.
Dat is inderdaad waar en maakt de keuze van Marco alleen maar belachelijker.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:37 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
...bovendien is Schilder ook vooral een linkermiddenvelder...
Dus je wilt Vertonghen de cruciale weken van het seizoen in laten gaan met amper wedstrijdritme op niveau in Ajax 1 terwijl je daarvoor een eenvoudige kans krijgt doordat Vermaelen geschorst is? Dit slaat echt nergens op.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
Aan de andere kant, waarom zou je een speler die al 7 maanden goed voetbalt op linksback laten vervangen door een speler die er al 5 maanden niet meer gevoetbald heeft en beter is op een andere plek?
Dat Vertonghen de betere voetballer is - duidelijk. Dat Schilder weg gaat - feit. Maar dan hoef je niet per definitie Schilder te laten vervangen door Vertonghen op linksback.
Ongelooflijk dat zo'n belachelijke beslissing nog wordt rechtgepraat. Daar komt nog eens bij dat Vertonghen en stuk beter is dan Schilder.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:52 schreef Emimich het volgende:
[..]
Dus je wilt Vertonghen de cruciale weken van het seizoen in laten gaan met amper wedstrijdritme op niveau in Ajax 1 terwijl je daarvoor een eenvoudige kans krijgt doordat Vermaelen geschorst is? Dit slaat echt nergens op.
Dat is Siem de Jong ook. Niet echt een argument dus.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:53 schreef thewishmaster het volgende:
Daar komt nog eens bij dat Vertonghen en stuk beter is dan Schilder.
Volgens mij begon van Basten met Vermaelen centraal en Vertonghen linksback, om ze vrij snel om te wisselen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:56 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat is Siem de Jong ook. Niet echt een argument dus.
Volgens mij heeft Vertonghen onder Van Basten (bijna?) geen enkele wedstrijd als linksback gespeeld, dus in dat opzicht is die keuze niet eens zo heel gek. Of ik het er mee eens ben is een ander verhaal.
Vandaar ook mijn bijna. Zal niet langer dan 1/2 wedstrijden hebben geduurd voordat onze olijke Belgen van plek wisselden.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:58 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Volgens mij begon van Basten met Vermaelen centraal en Vertonghen linksback, om ze vrij snel om te wisselen.
Als ik de opstellingen zo bekijk op VI.nl speelde Vertonghen alleen de eerste competitiewedstrijd linksback.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:59 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Vandaar ook mijn bijna. Zal niet langer dan 1/2 wedstrijden hebben geduurd voordat onze olijke Belgen van plek wisselden.
Dat is het probleem niet. Iedereen wilde maar één wissel maken: de geschorste Vermaelen vervangen door Vertonghen maar Marco besloot in al zijn wijsheid hoogstwaarschijnlijk voor iets anders.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:58 schreef DJ_Ryow het volgende:
altijd dat gezeik dat er zo weinig mogelijk geschoven moet worden. nu doet Marco dat.. en dan is het nog niet goed
Dat is onjuist. Schilder heeft de laatste tijd toch vaak als linksback gespeeld. En niet eens onaardig. Keuze van Van Basten is eigenlijk aan een kant toch wel te begrijpen eigenlijk.quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:37 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
bovendien is Schilder ook vooral een linkermiddenvelder
Er is een vrij groot verschil tussen als linksback en midmid voetballen he. Daarnaast is Silva ook een tikje beter dan Schilder, maar die zet je toch ook niet op links neer?quote:Op vrijdag 10 april 2009 15:53 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ongelooflijk dat zo'n belachelijke beslissing nog wordt rechtgepraat. Daar komt nog eens bij dat Vertonghen en stuk beter is dan Schilder.
Klopt.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:00 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Als ik de opstellingen zo bekijk op VI.nl speelde Vertonghen alleen de eerste competitiewedstrijd linksback.
Hoe kan zoiets dan positief uitpakken?quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:04 schreef Emimich het volgende:
Laten we maar hopen dat van Basten probeert om Vertonghen te tergen en dat het positief uit zal pakken.
Allereerst begrijp ik niet dat er namen als Siem de Jong en Silva worden bijgehaald, dat zijn tenslotte geen opties als linksback. In die periode van 4 wedstrijden 1 punt stond Schilder linksback en zakte hij behoorlijk door het ijs. Marco is juist degene die lievelingetjes heeft met spelers als Anita en nu dus weer Schilder. Wanneer er links in de verdediging een gat valt door een schorsing kies je voor een speler die niet alleen qua niveau op die positie veel beter is, maar die bovendien ook in de toekomst van Ajax een belangrijke rol kan spelen, itt Schilder. Maar ja, dat is mijn mening, het tactisch geniale brein van Marco zal het wel weer anders zien.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:02 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Er is een vrij groot verschil tussen als linksback en midmid voetballen he. Daarnaast is Silva ook een tikje beter dan Schilder, maar die zet je toch ook niet op links neer?
Schilder heeft het gewoon naar behoren gedaan op linksback, zeker de laatste paar weken. Dan hoef je hem echt niet per direct te wisselen als er iemand die er geen maanden meer heeft gevoetbald op die plek weer fit is.
Iedereen heeft het maar altijd over een grote selectie nodig, strijden voor je plek, etc. Dan horen daar ook teleurstellingen bij, en niet gelijk de lievelingetjes weer in de basis. Goed teken naar iedereen in de selectie. Ook voor een Anita bijv.
quote:Gregory van der Wiel staat in de belangstelling van de Italiaanse club Juventus. Dat weet het Italiaanse Tuttosport te melden. Volgens de krant kan Ajax deze zomer een bod van Juventus verwachten op Van der Wiel, die sinds dit seizoen pas zeker is van een basisplaats bij Ajax.
Juventus wil komende zomer flink verjongen en Van der Wiel is daarbij de beoogde defensieve versterking. Op dit moment wordt de rechterkant in de verdediging bij de Oude Dame gevormd door de Nicola Legrottaglie, Jonathan Zebina en Olof Melberg, allemaal niet de jongste meer. Bovendien krijgt de verdediging van Juventus in Italië nogal wat kritiek te verduren.
Het contract van Van der Wiel loopt in Amsterdam nog door tot de zomer van 2013. Die verbintenis ondertekende Van der Wiel nog geen drie maanden geleden.
Extra motivatie om zichzelf te bewijzen wanneer hij de komende weken weer een kans gaat krijgen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:06 schreef toma het volgende:
Hoe kan zoiets dan positief uitpakken?
Als er één speler is binnen de selectie die niet gemotiveerd hoeft te worden an is het Vertonghen wel. Maar dat denk ik alleen maar.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:08 schreef Emimich het volgende:
[..]
Extra motivatie om zichzelf te bewijzen wanneer hij de komende weken weer een kans gaat krijgen.
Inderdaad. Laat Van der Wiel mooi nog maar even beter worden in Amsterdam.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:08 schreef toma het volgende:
hihi, Juventus kan mooi fluiten naar vd Wiel.
Dat laatste is ook niet van belang mijns inziens. Het beste team moet spelen, niet de 11 beste spelers.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:19 schreef thewishmaster het volgende:
Al die opties en de keuzes van van Basten gaan geheid voor onrust zorgen binnen de selectie, vooral omdat niet altijd de besten spelen.
Inderdaad, daar gaat het ook al jaren fout.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:20 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat laatste is ook niet van belang mijns inziens. Het beste team moet spelen, niet de 11 beste spelers.
Vergeet vd Heijden, Donald, Blind, de Jong en Emanuelson niet.quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:18 schreef RayMania het volgende:
Rare beslissing. Vertonghen kan tegen een tegenstander als Willem II makkelijk op linksback spelen. Waarom een Schilder, die toch al niet zo'n goede indruk heeft gemaakt (en ook nog eens weggaat), laten spelen?
En ik zie Vertonghen ook liever in de plaats van Anita. Luxeprobleem, je hebt volgend seizoen misschien ook nog Lindgren, Gabri en Sarpong voor het middenveld. Veel te veel spelers.
Wat is er woensdag dan?quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:49 schreef versteegrob het volgende:
Je gelooft toch niet dat Schilder in de basis begint ten koste van Vertonghen? Nee dat geloof ik nooit, maar we zullen het zien woensdag?
quote:'Juventus gaat bieden op Van der Wiel'
Juventus heeft interesse in Ajacied Gregory van der Wiel. Volgens de krant Tuttosport gaat de Italiaanse club komende zomer een bod doen op de 21-jarige verdediger.
Juventus wil de selectie vanaf volgend seizoen drastisch gaan verjongen. Van der Wiel, die in Amsterdam nog een verbintenis tot medio 2013 heeft, moet in Turijn de rechtsbackpositie gaan innemen. Voor die plek heeft De Oude Dame nu alleen de geroutineerden Nicola Legrottaglie, Jonathan Zebina en Olof Mellberg in de selectie.
Zie hierbovenquote:Op vrijdag 10 april 2009 17:35 schreef Prosac het volgende:
Tuttosport meldt dat Juventus een bod wil doen op van der Wiel.
[..]
Van der Wiel moet je niet binnenhalen als je de verdediging wilt versterken.quote:
Dat is dan jammer voor ze, want Ajax is niet achterlijk om die jonge spelers zomaar te laten gaan en de speler(s) in kwestie hopelijk ook niet.quote:Op vrijdag 10 april 2009 17:41 schreef RayMania het volgende:
Misschien willen ze Ajax-spelers in een vroeg stadium snel vastleggen, zodat er niet van die monsterbedragen betaald hoeven te worden (Huntelaar, Sneijder, Chivu, Zlatan, Babel).
Ik vind het niet vreemd. Zodra je geblesseerd bent verlies je onder Van Basten je basisplaats...quote:Op vrijdag 10 april 2009 16:19 schreef thewishmaster het volgende:
Al die opties en de keuzes van van Basten gaan geheid voor onrust zorgen binnen de selectie, vooral omdat niet altijd de besten spelen.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 10 april 2009 17:38 schreef _Mike_ het volgende:
Moet hij vooral doen, dan verneukt hij gelijk z'n hele carriere.
Als Juventus met een goed bod voor van der Wiel komt is die weg hoor, dat kan ik je nu al vertellen.quote:Op vrijdag 10 april 2009 17:57 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Dat is dan jammer voor ze, want Ajax is niet achterlijk om die jonge spelers zomaar te laten gaan en de speler(s) in kwestie hopelijk ook niet.
Dat werkt misschien bij kleine clubs.. maar bij clubs als Ajax gaat dat niet zomaar denk ik.
Of je laat weer even blijken dat je alleen maar samenvattingen van Ajax ziet.quote:Op vrijdag 10 april 2009 18:19 schreef Rots het volgende:
[..]
Als Juventus met een goed bod voor van der Wiel komt is die weg hoor, dat kan ik je nu al vertellen.
Maargoed Schilder dus ipv Vertonghen, merkwaardige keus zoals vaker van van Basten. Ik vond hem juist op het middenveld niet goed spelen dit seizoen, maar in de verdediging wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |