Achteruit uitparkeren is veel gevaarlijker.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:03 schreef pumpkineater het volgende:
[..]
Precies, mensen die vooruit inparkeren!
Met uitparkeren bedoel je neem ik aan het wegrijden uit een parkeervak.quote:Op donderdag 9 april 2009 09:02 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Achteruit uitparkeren is veel gevaarlijker.
Eerste: Gebrek aan inschattingsvermogen + verkeersveiligheid foutquote:Op woensdag 8 april 2009 16:27 schreef Glijdt_licht het volgende:
Je bent gewoon een n00b. De tweede opdracht is algemeen bekend hoe je die moet doen. De eerste opdracht moet je gewoon een leuk plekje vinden en dan achteruit erin. En nee, bij achteruit inparkeren hoef je als je het goed doet niet twee keer te steken.
Ook gehad, echt loos zoiets. Alsof er een auto naast me zou teleporten op het moment dat ik wegrij.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:07 schreef dahei het volgende:
het overkomt iedereen hoor, ik moest een halve draai maken op een weg die ik 2 kilometer in kon kijken. Er kwam geen enkele auto aan. Ik had de draai gemaakt en niet in de spiegels gekeken toen ik weer weg wilde rijden. Gezakt...
Soms is het meest logische niet altijd het juiste tijdens een examen.
het is verplicht en daar houdt het mee op voor je. Of er nu iets rijdt of niet.quote:Op donderdag 9 april 2009 14:46 schreef -Trinity- het volgende:
Had je bij situatie 2 niet gewoon een halve draai moeten maken?
[..]
Ook gehad, echt loos zoiets. Alsof er een auto naast me zou teleporten op het moment dat ik wegrij.
Dat maakt het niet nuttig.quote:Op donderdag 9 april 2009 15:01 schreef existenz het volgende:
het is verplicht en daar houdt het mee op voor je. Of er nu iets rijdt of niet.
Wie ben jij om te oordelen wat nuttig is met slechts 40 uur aan rijervaring? Waarom weet jij het beter?quote:
Puike paint, zo doet ieder normaal mens dat ja...behalve met rijlessen, want dan mag je je auto opeens niet schuin zetten, maar moet je je auto parallel aan de weg houden........waarom is me ook nog steeds een raadsel.quote:Op woensdag 8 april 2009 16:37 schreef Glijdt_licht het volgende:
@TS
Zo parkeer je achteruit in, en dan hoef je maar 1x te steken. Veel geluk de volgende keer.
[ afbeelding ]
Dat is dus ACHTERUIT inparkeren. Zover ik weet is vooruit inparkeren me niet eens geleerd![]()
Daarom ben je gezakt en nu een gevaar in het verkeer.quote:
Ach, het is altijd wel goed om nog even dubbel te checken, maar in sommige gevallen kán er gewoon niets zitten en weet je dus 100% zeker dat je veilig weg kunt rijden. In die gevallen is het overdreven om nog binnenspiegel-buitenspiegel-schouder te moeten checken, zoals het je geleerd wordt, maar tijdens je examen móet je dat gewoon even doen.quote:Op donderdag 9 april 2009 15:20 schreef existenz het volgende:
[..]
Daarom ben je gezakt en nu een gevaar in het verkeer.
Ehm, ik heb wel meer dan 40 uur aan rijerarving hoorquote:Op donderdag 9 april 2009 15:13 schreef TC03 het volgende:
Wie ben jij om te oordelen wat nuttig is met slechts 40 uur aan rijervaring? Waarom weet jij het beter?
Ik ben niet gezakt?quote:Op donderdag 9 april 2009 15:20 schreef existenz het volgende:
Daarom ben je gezakt en nu een gevaar in het verkeer.
Op het moment van je rijexamen waarschijnlijk niet, daar ging het volgens mij om.quote:Op donderdag 9 april 2009 15:56 schreef -Trinity- het volgende:
Ehm, ik heb wel meer dan 40 uur aan rijerarving hoor.
Mwoh dat praten is onzin.quote:Op woensdag 8 april 2009 19:21 schreef MusiqueArtistique het volgende:
tips voor TS:
vertel je examinator aan het begin dat je erg zenuwachtig bent. hij zal je eerste foutje door de vingers zien.
kom erachter wat de hobby's van je examinator zijn.
begin een gesprek over de hobby's van je examinator.
geef je examinator complimentjes.
kijk heel overdreven in je spiegels.
doe alles zoals het hoort.
probeer niets op je eigen manier op te lossen.
slagen gegarandeerd.![]()
Dat was ook mijn eerste reactiequote:Op woensdag 8 april 2009 16:29 schreef TC03 het volgende:
Ligt het nou aan mij of ben je midden op een kruispunt gaan keren?!111
Het commentaar achteraf ging ook nog over rotondes. Ik stond met mijn voorwielen op de haaientanden, en dat vond hij niet goed. Verder had ie het alleen over deze twee bijz. verrichtingen. Het ging trouwens ook echt goed hoor mijn examen. Dat van die rotonde vond ik dus bullshit, want ik stond er nooit op. Dat met het parkeren vind ik ook bullshitquote:Op donderdag 9 april 2009 17:43 schreef BlueMage het volgende:
Lijkt me stug dat ze je alleen op de bijzondere verrichtingen laten zakken...
Vind ik ook onlogisch jaquote:Op donderdag 9 april 2009 17:39 schreef Phaelanx_NL het volgende:
En het mooie is, zodra je je rijbewijs wel hebt, mag het allemaal opeens wel.
Ik normaal ook heul niet hoor. Was echt gewoon de situatie ter plekke. Veel overzicht, geen enkele andere weggebruiker te bekennen.quote:Op donderdag 9 april 2009 18:11 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Alhoewel ik niet zou keren op een kruispunt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |