Open je brievenbus en lees de brief die DUO op 25 maart verstuurd heeft.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:31 schreef Sodium het volgende:
[..]
Even navraag gedaan. De verwarring is ontstaan doordat de begeleiding van mijn scriptie via zowel het verbonden onderzoeksinstituut (kenniscentrum van de universiteit) als via de universiteit zelf loopt. Het onderzoeksinstituut werkt vrijdag officieel gewoon door, de universiteit gaat dicht. De feestdag is dus zeker niet nationaal geregeld. Echter is het voor studenten elk jaar weer gedoe rondom goede vrijdag en 5 mei. In 2008 besloot de NS bijvoorbeeld dat studenten de kaartjes die zij aangeschaft hadden (omdat de weekkaart niet geldig was), gedeclareerd konden worden, voor 2009 kan ik het mij niet meer herinneren, dus hoe het nu zal lopen is de vraag...
Niets ontvangen. Wat staat er in?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:32 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Open je brievenbus en lees de brief die DUO op 25 maart verstuurd heeft.
Bron?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:14 schreef Dennis101 het volgende:
Edit: excuus, zowel week als weekend OV mensen mogen op goede vrijdag vrij reizen, alleen de dag voor goede vrijdag mogen mensen met een weekend OV niet gratis reizen, dit mocht voorgaande jaren wel.
Dat Goede Vrijdag een feestdag is waarop je met je weekend OV mag reizen.quote:
IB-groep.nl uiteraard...quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:33 schreef Sodium het volgende:
[..]
Niets ontvangen. Wat staat er in?
[..]
Bron?
En dus niet met week-ov, neem ik aan. Dan is dat weer helder.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:35 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Dat Goede Vrijdag een feestdag is waarop je met je weekend OV mag reizen.
Wel met een week OV, dat zeg ik netquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:38 schreef Sodium het volgende:
[..]
En dus niet met week-ov, neem ik aan. Dan is dat weer helder.
Zie edit. Traag van begrip vandaagquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:42 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Wel met een week OV, dat zeg ik net
Dan kies je voor een week-ovquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:48 schreef Jesse_ het volgende:
Stomme IBG/DUO/watdanook, weekend ov mensen hebben al zo weinig dagen waarop ze kunnen reizen
Wees blij dat wij gezellig met jullie mee kunnen reizen komende vrijdag.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:48 schreef Jesse_ het volgende:
Stomme IBG/DUO/watdanook, weekend ov mensen hebben al zo weinig dagen waarop ze kunnen reizen
wie neemt er dan ook een pauper weekend ovquote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:48 schreef Jesse_ het volgende:
Stomme IBG/DUO/watdanook, weekend ov mensen hebben al zo weinig dagen waarop ze kunnen reizen
Spoorknorquote:Op dinsdag 30 maart 2010 14:04 schreef mschol het volgende:
[..]
wie neemt er dan ook een pauper weekend ov
quote:
Wat een randdebiel die dit op de DUO site heeft gezet.quote:Op dinsdag 30 maart 2010 11:38 schreef Sodium het volgende:
[..]
En dus niet met week-ov, neem ik aan. Dan is dat weer helder.
EDITEDITEDIT 2010:
Weekabonnement
gratis reizen van maandag 04.00 uur tot zaterdag 04.00 uur (behalve op feestdagen en van 16 juli 04.00 uur tot 16 augustus 04.00 uur)
gratis reizen op 2 april 2010 (Goede Vrijdag)
(..)
Feestdagen in 2010
1 januari (nieuwjaarsdag), 2 april (Goede Vrijdag), 5 april (tweede paasdag), 30 april (Koninginnedag), 5 mei (Bevrijdingsdag), 13 mei (Hemelvaartsdag), 24 mei (tweede pinksterdag), 25 en 26 december (kerst).
en wie mag dat betalen?quote:Op dinsdag 30 maart 2010 22:49 schreef ReWout het volgende:
Serieus dat hele systeem met week en weekend kaart is echt imens triest. Waarom kunnen studenten niet gewoon altijd gratis reizen 24/7 zoals in andere landen wel het geval is.
quote:Op woensdag 31 maart 2010 12:57 schreef 5128 het volgende:
Waar slaat het op dat je met een weekend-ov niet meer de middag voorafgaand aan feestdagen gratis mag reizen? Nu moet ik op 1 april, 29 april en 12 mei een kaartje kopen!![]()
DUO
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |