Morgenquote:Op woensdag 8 april 2009 09:33 schreef themauster het volgende:
Goedemorgen![]()
Prachtig weer vandaag en natuurlijk Queen in de canon bij stenders
Tjeh, straks zit de hele keet vol bejaarden die elke keer als je opstaat schreeuwen: ZITTEN!!quote:Op woensdag 8 april 2009 08:28 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Dan ga je toch zelf springen voor je stoel? Lijkt me geen probleem
Ja, sprak mijn oma gisteren, die vertelde dat ze 2 kaarten had gekocht voor PSB.quote:Op woensdag 8 april 2009 09:45 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Tjeh, straks zit de hele keet vol bejaarden die elke keer als je opstaat schreeuwen: ZITTEN!!
Gerard had een berichtje op z`n twitter gekregen van een meisje met de vraag of dit weer een zit concert wordt van de PSB. Had ie terug geschreven:" lijkt me sterk, voor 90% van de bezoekers aan een PSB concert is het nogal moeilijk zitten."quote:
Zegt wie?quote:In de verklaring stelt de band dat "Satriani's lied originaliteit mist en geen auteursrechtelijke bescherming verdient."
quote:Op woensdag 8 april 2009 09:47 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ja, sprak mijn oma gisteren, die vertelde dat ze 2 kaarten had gekocht voor PSB.
Ken ik allang johquote:
Ik pak de koffiebekertjes er vast bij.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:49 schreef Sersjee het volgende:
Red Box![]()
Kolere, da's uit m'n basisschooltijd...
Die kan ik er al bij pakken wanneer ik het over mijn basisschooltijd heb. Ik denk dat Sersjee er dan wel 2 nodig heeftquote:Op woensdag 8 april 2009 10:49 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik pak de koffiebekertjes er vast bij.
quote:Op woensdag 8 april 2009 10:53 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Die kan ik er al bij pakken wanneer ik het over mijn basisschooltijd heb. Ik denk dat Sersjee er dan wel 2 nodig heeft
Ja? Ik vind het een heel raar nummer; vooral die coupletten.quote:Op woensdag 8 april 2009 10:57 schreef Piles het volgende:
Blijft een goed nummer, niet geweldig, maar wel
Correct. Gelukkig heb ik hier een pallet koffiebekertjes staanquote:Op woensdag 8 april 2009 10:53 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Die kan ik er al bij pakken wanneer ik het over mijn basisschooltijd heb. Ik denk dat Sersjee er dan wel 2 nodig heeft
Het is wel een beetje 'anders' ja, maar wel leukquote:Op woensdag 8 april 2009 10:59 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ja? Ik vind het een heel raar nummer; vooral die coupletten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |