 
		 
			 
			
			
			 ) 'oplossing' op het kaartje van Lena!
 ) 'oplossing' op het kaartje van Lena!
 
											 
			 
			
			
			Ik ben bang dat ons bezoek, ook al staan er in vetgedrukte en onderstreepte tekst de tijden dat ik wil gaan slapen, dat ze toch gewoon blijven zitten. Merk zelfs dat nu heeeel vaak gapen totaal geen indruk maakt op sommige bezoekers en dat ze rustig blijven zitten. Het liefst met nog enkele keren de vraag gesteld te hebben, jullie moeten morgenvroeg gewoon werken he? (JA IDD, we werken niet zoals jullie in de horeca of zijn nog student, sorry....)quote:Op donderdag 4 juni 2009 11:07 schreef debuurvrouw het volgende:
Wij hadden bij de oudste ook geen tijden vermeld maar toen bleef de visite 's avonds wel tot 23.00 zitten.Normaal niet zo'n probleem, maar als ik er 's nachts nog drie keer uitmoet... liever niet. Bij tweede dus wel rusttijden genoemd maar vooral die avondtijd.

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 . Weet trouwens net als anderen hier niet wat er nu dan toch op moet komen te staan voor dit tweede wondertje
 . Weet trouwens net als anderen hier niet wat er nu dan toch op moet komen te staan voor dit tweede wondertje   .
 .
											 
			 
			
			
			
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Guuzewuus, da's wel een mooie ja!
Wij zetten trouwens wel iets van "bellen voordat..." op het kaartje, mijn schoonfamilie kennende is dat een heel slim idee...
En grote broer en zus laten we hier denk ik weg, dat zou een beetje raar staan hier.
 
			 
			
			
			sorry schat, scherm stond een beetje lang openquote:Op donderdag 4 juni 2009 11:49 schreef GI het volgende:
Zeg innepin, lees anders het topic even
Pffft. Edit
 
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			luca heeft ook een halfzusje.quote:Op donderdag 4 juni 2009 11:04 schreef MeNicole het volgende:
Wij hebben op het kaartje ook geen achternamen. Dan word het een kaart met alleen maar namen omdat we allemaal een andere achternaam hebben. Er komt wel gewoon op: Broer van Mikael. Misschien voor Kevin niet zo leuk maar er is voor mij geen verschil tussen Mikael en dit kindje. En R. ziet Mikael ook niet als een kind van een ander zeg maar.

 
			 
			
			
			 
  
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Wij hadden het er zo op staan:quote:Op donderdag 4 juni 2009 09:55 schreef peterfan het volgende:
Ik vind "Bezoek uitsluitend in overleg" trouwens wel erg...euh cru zeg maar!
 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 4 juni 2009 14:19 schreef Roönaän het volgende:
[..]
Wij hadden het er zo op staan:
"Wil je teentjes komen tellen,
dan graag even bellen
Tel: .......... "
 
  
  En dan na 'Tel:' moeten ze die teentjes gaan tellen?
 En dan na 'Tel:' moeten ze die teentjes gaan tellen? 
 
			 
			
			
			Bar, ik weet niet of je Thijs erbij wil betrekken in de vorm van een gedichtje, in de link hieronder staan er ook een heleboel, al zitten er wel zware tussen.quote:Op donderdag 4 juni 2009 09:56 schreef _Bar_ het volgende:
Daarom vind ik het nu ook zo moeilijk met *Thijs erbij.
Ach we zullen er wel uitkomen.
 
			 
			
			
			 ik hoor net dat we onze proefdruk kunnen ophalen! We zijn een beetje laat met ons kaartje en wat vertraging van hun kant komt daar ook nog bij, maar ik ben heel nieuwsgierig!
  ik hoor net dat we onze proefdruk kunnen ophalen! We zijn een beetje laat met ons kaartje en wat vertraging van hun kant komt daar ook nog bij, maar ik ben heel nieuwsgierig!  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 ik was aan het wachten op mijn  lief, maar ik geloof dat sommige aspecten van de zwangerschap hem niet zo interesseren. hij wilde een mailtje rondsturen
  ik was aan het wachten op mijn  lief, maar ik geloof dat sommige aspecten van de zwangerschap hem niet zo interesseren. hij wilde een mailtje rondsturen  
 
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Daar hebben we ook al zitten kijken, maar daar staat niks tussen wat ons aanspreekt,quote:Op donderdag 4 juni 2009 15:28 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Bar, ik weet niet of je Thijs erbij wil betrekken in de vorm van een gedichtje, in de link hieronder staan er ook een heleboel, al zitten er wel zware tussen.
Een collega van mij had haar overleden zoontje erbij op het kaartje gezet met zijn naam in een wolkje, vond ik heel bijzonder, vooral bij een kindje is een kruis achter een naam soms zo ''zwaar''
http://www.gedachten-gedi(...)/kindjeoverleden.htm
 pm je snel weer
  pm je snel weer
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Gewoon in je msn naam of op Twitter is toch genoegquote:Op donderdag 4 juni 2009 16:22 schreef oeke het volgende:
Ja precies, famillie en close vrienden wil je toch een kaartje sturen, ik dan toch!
en mailen naar de rest.
Maar hij vond dat wel modern ofzo
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |