Ik zie het ook nog niet zo zitten. We zijn vorig jaar nog naar de NJ geweest en heb niet het idee dat dit daarmee vergeleken echt vernieuwend is ofzo.quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 21:57 schreef revpolen het volgende:
ok andere vraag, wat vinden jullie van JubJam?
Zelf vind ik het dus helemaal niks.. maar word min of meer gedwongen door bestuur,
en dat terwijl ongeveer 80% niet mee wil maar jubjham een eigen kamp wil.
Ik snap je overweging zeker. Voor het geld dat de JubJam kost kan je een heel leuk eigen kamp organiseren (voor minder geld zelfs).quote:Op zaterdag 3 oktober 2009 22:45 schreef revpolen het volgende:
Nouja bij ons is het ja ze bieden dingen aan die wij als scouting ( land ) niet kunnen doen.
Nu gaan we elk jaar naar VBE waar we varen/zeilen en GPS hike doen en survival doendit kost 15,- voor 3 dagen... We krijgen volgend jaar een nieuw gebouw. en ik vind gewoon dat we beter ons budget daar in kunnen steken IPV in explorers die niet naar jubjam willen ( denk aan een nieuwe bar, waar we dan 10 jaar plezier aan hebben IPV 10 dagen Jubjam ) want ze willen zoveel mogelijk dingen doen zodat we aan de 100 euro komen x 8 kinderen = 800,- nou geef mij en de explo daar maar een bar vooren een leuk EIGEN kamp!
Jubileum Jamboree, het grote scouting nederlandkamp volgend jaarquote:Op zaterdag 3 oktober 2009 23:35 schreef Merel1808 het volgende:
Wij zijn niet zo'n fanatieke groep, wat is jubjam?
ah, dat kan alquote:Op woensdag 28 oktober 2009 16:10 schreef Merel1808 het volgende:
En wie heeft zich ook al aangemeld voor de Winterhike?
ben jij gek, wij slapen gewoon waar het bier isquote:Op woensdag 28 oktober 2009 20:47 schreef Merel1808 het volgende:
De vraag is eigenlijk meer waarom jij niet wist dat je je vorige week in hoorde te kunnen schrijven, en waarom jij niet direct mij hebt gebeld op het moment dat je geen inschrijfformulier zag om 12 uur 's avonds![]()
Gaan jullie ook veteranen lopen?
In de sporthal gaat om half 1 de kraan dicht, in de tent kun je nog een fles Jägermeister in je slaapzak verstoppenquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:19 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ben jij gek, wij slapen gewoon waar het bier is
afgelopen jaren ging het gewoon tot 4 uur door tochquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:20 schreef Merel1808 het volgende:
[..]
In de sporthal gaat om half 1 de kraan dicht, in de tent kun je nog een fles Jägermeister in je slaapzak verstoppen
Misschien dat je zo ver heen was dat je geen besef van tijd had, maar in de sporthal waar ik lag was het rond 1 uur wel voorbijquote:Op vrijdag 30 oktober 2009 12:36 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
afgelopen jaren ging het gewoon tot 4 uur door tochde sporthal waar ik zat wel iig
Veteranenquote:Op vrijdag 6 november 2009 00:49 schreef Merel1808 het volgende:
Jullie zijn ingeschreven voor de Winterhike 2009. Deze tweedaagse
zwerftocht is op maandag 28 en dinsdag 29 december 2009.
Het thema dit jaar is Scouts in Space.
Jullie zijn ingeschreven voor de Veteranen-categorie.
De routes zijn de laatste paar jaar altijd hetzelfde als bij de senioren, ik zag altijd alleen heel erg op tegen het meesjouwen van dat tentje, maar we gaan met 3 koppels in een tent, dus dat scheelt heel veel gewicht in de tasquote:Op vrijdag 6 november 2009 17:41 schreef Remzz het volgende:
[..]
VeteranenDat is wel respect, een keer junioren meegedaan en 1 keer senioren wel leuk altijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |