Morgen even kijken. gebeurd wel een hoop in Venray trouwensquote:Op dinsdag 14 april 2009 10:34 schreef Szura het volgende:
[..]
[..]
[..]
Het zieke is nog wel dat die kinderen gewoon boven in bed lagen![]()
Dat is wel dom idd.quote:Op zaterdag 18 april 2009 23:50 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Zetten ze in de tekst eerst Erik E en een regel daaronder de achternaam van zijn vrouw Engels-Cremers
Wat wil je daar mee zeggen?quote:Op zaterdag 18 april 2009 23:50 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Morgen even kijken. gebeurd wel een hoop in Venray trouwens![]()
Zetten ze in de tekst eerst Erik E en een regel daaronder de achternaam van zijn vrouw Engels-Cremers
wat een flauwekul.quote:Op zondag 19 april 2009 12:59 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Dat je maar beter niet in Venray kunt gaan wonen
Ga huilenquote:Op zondag 19 april 2009 14:08 schreef Szura het volgende:
wat een flauwekul.
Toevallig een idioot die z'n vrouw afmaakt en twee Marokkanen die hun eigen graf graven door drugs te stelen. Het had zo ergens anders kunnen gebeuren. Die vooroordelen altijd
Zit je nou serieus te miepen omdat iemand jouw boerengehucht afkraakt? Dat jij jezelf al wil associėren met zo'n grafdorp zegt al genoeg. Het zal wel symbool staan voor de kneuzen die er wonen.quote:Op zondag 19 april 2009 14:08 schreef Szura het volgende:
[..]
wat een flauwekul.
Toevallig een idioot die z'n vrouw afmaakt en twee Marokkanen die hun eigen graf graven door drugs te stelen. Het had zo ergens anders kunnen gebeuren. Die vooroordelen altijd
jouw discussieniveau is ook al om te huilenquote:Op zondag 19 april 2009 20:34 schreef Twerk het volgende:
[..]
Zit je nou serieus te miepen omdat iemand jouw boerengehucht afkraakt? Dat jij jezelf al wil associėren met zo'n grafdorp zegt al genoeg. Het zal wel symbool staan voor de kneuzen die er wonen.
Dat klopt. Er valt immers weinig te bediscussieren. Ik vind jou kleinzielig en Venray kut. Case closed.quote:Op zondag 19 april 2009 20:45 schreef Szura het volgende:
[..]
jouw discussieniveau is ook al om te huilen
Idd.quote:Op zondag 19 april 2009 22:24 schreef Jor_Dii het volgende:
Geweldig die ironische reconstructie van Peterrrrr
kneusquote:Op zondag 19 april 2009 20:54 schreef Twerk het volgende:
[..]
Dat klopt. Er valt immers weinig te bediscussieren. Ik vind jou kleinzielig en Venray kut. Case closed.
quote:
Volgens zijn theorie is dat bloed afkomstig van de hoofdwond die zijn vrouw opliep bij de duwpartij door die (verzonnen) mannen.quote:Op zondag 19 april 2009 22:58 schreef Boca_Raton het volgende:
Hoe kan die vent nou in hemelsnaam vrijgesproken worden als het bloed van zijn vrouw aangetroffen wordt op het toilet van die vriend en in zijn eigen auto?
Hele vreemde reactie ook vond ik, van die echtgenoot toen hij zijn vrouw vond. Volgens mij bel je dan toch onmiddellijk 112 als je zoveel bloed ziet. Hij gaat op zijn knieėn proberen (volgens eigen zeggen dan!) of er nog iets te redden valt, vervolgens zou ie het halve huis hebben rondgehold, daarna bij de buren hebben aangebeld. Dat laatste heeft hij idd. gedaan want er kwam een buurtbewoner langs met hond die mee naar binnen is gegaan. Pas dįįrna is 112 gebeld.
Nou, heel logisch allemaal.
Idd. Dat viel mij ook op.quote:Op zondag 19 april 2009 23:11 schreef Kw4Kje het volgende:
Wat ik ook raar vind, is dat er helemaal niks gezegd werd over het steekwapen.
Vreemd dat er niets werd gezegd over die kinderen verder. Misschien ook wel bewust.quote:Op zondag 19 april 2009 23:30 schreef VeX- het volgende:
Ik vond het belachelijk dat het Hof hem alsnog vrij heeft gesproken. Het was exact zoals de Vries zei: het Hof is zo erg in theorie opgegaan dat ze de grip op de werkelijkheid zijn verloren. Erg scheef om te zien dat ze de marginale ruimte die er was om die vent niet te veroordelen benutten in plaats van dat ze de meest logische conclusie volgen. Als ik de familie was dan had ik het niet zo laten zitten.
Die vent zorgt nu dus ws. gewoon voor de kinderen van de vrouw die hij ws. heeft vermoord.
Idd, dat was top tvquote:Op zondag 19 april 2009 22:24 schreef Jor_Dii het volgende:
Geweldig die ironische reconstructie van Peterrrrr
Hij ging zo in z'n rol op, dat hij vergat zijn handen te wassen. Ook de kots scene was hilarisch. Oscar waardig!quote:
En bij dat koffertje pakkenquote:Op maandag 20 april 2009 16:21 schreef Twerk het volgende:
[..]
Hij ging zo in z'n rol op, dat hij vergat zijn handen te wassen. Ook de kots scene was hilarisch. Oscar waardig!
Ja, het was echt hoge school recherche werk van Peter weer.quote:Op maandag 20 april 2009 16:22 schreef Urquhart het volgende:
[..]
En bij dat koffertje pakken
Tja, waarom hij dit doet mag Joost weten. Mensen doen soms rare dingen onder die omstandigheden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |