Volgens het CB hier is doorslapen wanneer ze 5 uur achter elkaar slapenquote:Op zaterdag 11 april 2009 09:07 schreef Guuzewuus het volgende:
[..]
Wat is doorslapen? (Stella sliep namelijk pas de hele nacht door met 9 maanden ofzo, en ik zou nummertje twee best graag eerder zo ver hebben![]()
)...
hier ook nog geen tekenen van doorslapen..ze komt zelfs weer 2 keerquote:Op zaterdag 11 april 2009 09:19 schreef Guuzewuus het volgende:
Oh wauw, wat lekker voor jullie.
En ik roep vast een hele discussie op door dit nu te schrijven, maar volgens mij is dat dus echt het grote voordeel van flesvoeding. Borstvoeding is lichter verteerbaar toch? Al had ik natuurlijk een vriendin wiens dochter wel met een maand doorsliep op borstvoedingIn elk geval ging Stella bij de overstap op flesvoeding zoveel langere stukken slapen
.
quote:Op zaterdag 11 april 2009 09:47 schreef freecell het volgende:
Hier wel doorslapen, van 's avonds 19:00 tot 's morgens tussen 6:30 en 7:30
Dus BV kindjes kunnen het soms wel(ook pas sinds hier actief bijgevoed wordt hoor)
Hij heeft ontdekt dat hij kan bijten. In mijn neus, mijn tepel, mijn duim, gisteren had hij zelfs ineens mijn blote teen te pakken
En hij bijt best hard! Gelukkig nog geen tand te bekennen!
dat effect had t hier ook netquote:Op zaterdag 11 april 2009 11:04 schreef Igraine het volgende:
Doen wij ook af en toe hoor. Hier ook een dametje die graag wil staan en alles wil zien. Ik zet haar ook weleens op de bank in een stapel kussens gepropt, dan zit ze wel een beetje rechtop, maar toch comfy.
In de wipstoel gaat ze zelf naar voren hangen om nóg meer rechtop te zitten
quote:Op zaterdag 11 april 2009 12:26 schreef texelonia het volgende:
Hoeveel spugen is eigenlijk 'normaal'? Hannah geeft eigenlijk na elke voeding wel iets terug, maar ook zeker een paar keer per dag dat ze echt veeel uitspuugt. Het komt er dan ook met een flinke golf uit, soms wel een meter verIs dit net zoiets als spuitpoep, of iets om in de gaten te houden?
Jaaa Lotte!!! Wat goed!!!!quote:Op zondag 12 april 2009 08:47 schreef mrien het volgende:
* mrien breekt ff in zonder bijlezen
Ze Staat!!!! (sinds gisteren)
hier ook langs r wang strijken, als ze dan haar hoofd mijn kant op draait moet ze drinkenquote:Op zondag 12 april 2009 12:46 schreef DolleMina het volgende:
Wat ik doe om er achter te komen of Annicka honger heeft, is met mijn hand langs haar wangen strijken of met mijn vingers langs haar lippen. Hapt ze naar mijn hand, dan heeft ze negen van de tien keer honger. Misschien lukt dat bij Maarten ook wel en gaat ie rustiger een voeding in. Misschien helpt dat een beetje tegen het spugen?
* DM blijft maar wat roepen*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |