ik kan nog steeds de klassiek homeopaat aanradenquote:Op zondag 3 mei 2009 09:39 schreef Vicky het volgende:
Gister had ze helemaal nergens last van, maar vanancht heeft ze weer haar longen uit haar lijf gehoest. Ben er zo klaar mee. Morgen maar weer de ha bellen. Hoestdrank, zetpilletje, puffers.. het helpt allemaal geen bal...
dat heb ik dus nu ook in mijn hoofd. Eerst even kijken wat de ha zegt en dan de alternatieve geneeswijzekant op.quote:Op zondag 3 mei 2009 15:09 schreef Belana het volgende:
[..]
ik kan nog steeds de klassiek homeopaat aanraden
sterkte met je meisje!
Mijn meiske, van 2 jaar en drie maanden, slaapt ook nog smiddags. Soms is zij direct vertrokken naar dromenland en soms niet. Dan ligt ze nog heerlijk een uurtje te keuvelen met der popje.quote:Op zondag 3 mei 2009 15:17 schreef kapitein_pannekoek het volgende:
De meiden houden elkaar wel wakker, maar nooit vervelend. Ze hebben de grootste lol en staan echt te keten. Ik geloof dat het gewoon even een dingetje is. De ontwikkeling (vooral verbaal) gaat erg hard, dus dat moet geoefend worden,natuurlijk.
Misschien moet ik ze later in bed gooien...
Bron?quote:Op maandag 4 mei 2009 20:11 schreef Belana het volgende:
yep...vivi...fase...duurt alleen wel wat lang
Moehahahahaaquote:Op maandag 4 mei 2009 19:26 schreef Vivi het volgende:
Dean (2 jr 3 mnd) slaapt meestal ook nog 's middags, ongeveer anderhalf uurtje. Hij krijgt dan ook ineens enorme wallen.
Ik ben ook blij dat ie 's middags nog even slaapt en vooral de laatste paar dagen want het lijkt wel of ie 30 kilo kleurstoffen ergens heeft verstopt en er stiekem van snoept, zó ontzettend druk is ie!
Ik word er bloednerveus van. En de hele dag een weerwoord he, op allesVan wie zou ie het hebben
.
Ik mag hem ook geen Dean meer noemen maar alleen nog "Tijger". Hij gromt ook constant en het liefst tegen kleinere kindjes die zich een hoedje schrikken. Of hij is "baby" compleet met melodramatisch "Meh Meeeh!" gehuil.
*Mompelt iets over alsjeblieft en fases.
HOI NIKKY!![]()
Oh toe! Gun mij ook een verzetje!quote:Op maandag 4 mei 2009 21:38 schreef Belana het volgende:
Liam doet het niet meer maar die doet dan weer andere dingen, maar daar hebben we het niet over LALALALALA
ja ik denk het wel, alleen is de afspraak pas over 2,5 week....quote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Vicky, gaan ze dan kijken of de amandelen eruit moeten ofzo? Hopelijk knapt ze eerst eens lekker gauw op
kwijlen deed ze net heel erg omdat ze de neuspray vies vind. verder kwijlt ze weinig.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 12:25 schreef chacama het volgende:
Vicky, fijn dat jullie in elk geval iets gekregen hebben. Hopelijk knapt ze nu goed op. Toen Maud in het ziekenhuis lag, werd me verteld dat 'overmatig' kwijlen ook een teken van benauwdheid is, misschien heeft Amber daar ook een beetje last van dan.... in elk geval heel veel beterschap en snel zekerheid bij de KNO.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |