Vogels twirpen.quote:
quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:44 schreef B.E.D het volgende:
Twitteren?
Ik zie een koolmeesje al met zoeen pcket pc in de boom zitten.
meer graagquote:
Dat constante getweet van die kutbeestenquote:Op vrijdag 3 april 2009 12:44 schreef B.E.D het volgende:
Twitteren?
Ik zie een koolmeesje al met zoeen pcket pc in de boom zitten.
Die rechter heeft gespierde benen!!!!quote:
Ja natuurlijk. Die heeft al aan veel kussengevechten mee gedaan.quote:Op vrijdag 3 april 2009 14:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Die rechter heeft gespierde benen!!!!
Dat is vast de wereldkampioene!quote:Op vrijdag 3 april 2009 14:24 schreef Zaith het volgende:
[..]
Ja natuurlijk. Die heeft al aan veel kussengevechten mee gedaan.
Hoe weet jij wat haar beroep is?quote:Op vrijdag 3 april 2009 14:22 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Die rechter heeft gespierde benen!!!!
kijk eens waar ik op reageer lieverdquote:Op vrijdag 3 april 2009 14:31 schreef B.E.D het volgende:
[..]
Hoe weet jij wat haar beroep is?
En welke van de 3 bedoel je?
Hoezo leiden kussengevechten jou van je werk af in je pauze? Misschien kan je beter, in plaats van jezelf druk te maken over andere mensen die plezier hebben, die tijd besteden aan het volgen van een cursus Nederlands.quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:26 schreef Zaith het volgende:
Dus TS is lekker aan het werk op vrijdagmiddag.
Lekker aan het werk + vrijdagmiddag, wat klopt hier niet.. hmm.
TS geniet lekker van de zon terwijl hij rustig van zijn pauze geniet. TS hoort vogeltjes twirpenterwijl de TS Fok! checkt.
Terwijl de TS rustig een broodje kaas in zijn mond propt kijkt de TS vredelievend naar buiten.
Maar wat vind de ts?
Een stel randdebielen die met kussens, die er uit zien als reuze tampons, elkaar halfnaakt lopen te slaan op het balkon. De pauze is inmiddels zojuist afgelopen; en wat ziet de TS, dat die stelletje sukkels nog steeds met die reuzen tampons op elkaar aan het rammen zijn. Dit leid de TS ongelovelijk af van zijn werk. Eerst FOK! die de TS afleid, daarna reuze tampons. What's next?
Klacht: kussengevechten tussen twee debielen leid af van het werk en verpest de goede sfeer.
Subklacht: Lelijke kussens die op tampons lijken
Gelukkig kan ik wel begrijpend lezen. Niet zoals een zeker iemand.quote:Op vrijdag 3 april 2009 14:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hoezo leiden kussengevechten jou van je werk af in je pauze? Misschien kan je beter, in plaats van jezelf druk te maken over andere mensen die plezier hebben, die tijd besteden aan het volgen van een cursus Nederlands.
Het is afleidend 'na' de pauze; aangezien het mij van mijn werk houdt.quote:De pauze is inmiddels afgelopen; en wat ziet de TS, dat het stelletje sukkels nog steeds met dezelfde reuze tampons op elkaar aan het rammen zijn.
Werk jij dan buiten in een plantsoen? Of sorteer je toevallig pallets?quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:00 schreef Zaith het volgende:
[..]
Gelukkig kan ik wel begrijpend lezen. Niet zoals een zeker iemand.
[..]
Het is afleidend 'na' de pauze; aangezien het mij van mijn werk houdt.
Jezelf storen aan wat kleine spellingsfoutjes op een forum is pas zielig.quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:03 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Werk jij dan buiten in een plantsoen? Of sorteer je toevallig pallets?
Leg eens uit hoe jou dat precies stoort terwijl jij aan het werk bent. Of erger je je gewoon aan de wetenschap dat mensen plezier hebben terwijl jij werkt?
Er hebben zelfs mensen seks, terwijl jij werkt!!!!!!!! Hoe durven ze! En jij maar zielig werken
.
Ocharme, knul toch. Ja, 't is me wat hoor..
Ik weet niet of je het kent, maar het heet een raam. Je kan er door heen kijken. Dus dan zie je misschien nog eens wat.quote:Werk jij dan buiten in een plantsoen? Of sorteer je toevallig pallets?
Wow, je begint eindelijk begrijpend te lezen. Good job.quote:Of erger je je gewoon aan de wetenschap dat mensen plezier hebben terwijl jij werkt?
Ik stoor me er niet aan, maar ik vind het in iedergeval méér beklagenswaardig dan mensen die een onschuldig kussengevecht hebbenquote:Op vrijdag 3 april 2009 15:07 schreef Zaith het volgende:
[..]
Jezelf storen aan wat kleine spellingsfoutjes op een forum is pas zielig.
Maar ja, jij bent dan ook een echte baas.
Oh, dus als je er nou eens gewoon niet naar kijkt, dan heb je er geen last van? Dan lijkt me de oplossing vrij voor de hand liggend.quote:[..]
Ik weet niet of je het kent, maar het heet een raam. Je kan er door heen kijken. Dus dan zie je misschien nog eens wat.
Nee, niet echt eigenlijk.quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:19 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik stoor me er niet aan, maar ik vind het in iedergeval méér beklagenswaardig dan mensen die een onschuldig kussengevecht hebben
[..]
Oh, dus als je er nou eens gewoon niet naar kijkt, dan heb je er geen last van? Dan lijkt me de oplossing vrij voor de hand liggend.
Sowieso, als je dáár al last van hebt heb ik medelijden met jouw omgeving. Jij hebt er zeker ook last van als op de achtergrond de radio aan staat? Je collega een doos opent? Iemand een broodje eet? Het waait buiten?
Ik denk dat de meeste mensen liever iets anders zouden doen dan werken. Maar of ze zich dan gaan storen aan mensen die wél plezier hebben? Ik denk het niet hoor. Ik zat liever ook op m'n motor die nu in de zon staat te wachten op een ritje. Stoor ik me nu aan de vele motoren die ik hier voorbij hoor komen? Nee, totaal niet.quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:27 schreef Zaith het volgende:
[..]
Nee, niet echt eigenlijk.
Ik stoor me wel aan onnodig commentaar in dit topic. Maar goed, ik zal je dan maar een uitleg geven.
For the record, ik werk op de pc en mijn set-up staat zo dat ik alles wat buiten gebeurD kan zien. Daar verder op in gaanD, ik had pauze toen die twee met het onschuldige kussengevecht begonnen. Toen was het niet afleidend. Het is juist afleidend omdat het onschuldig is; ik heb nergens in dit topic iets getypt waaruit blijkt dat ik het haat. Het is juist het tegenovergestelde; omdat zij zo leuk met 'onschuldige' dingen bezig zijn en genieten van hun vrije tijd, leidt dat mij, een werkend persoon, af. Aangezien ik graag iets soortgelijks wil doen.
Het zelfde geval met valek, link: click.
Ik zie daarom niet in waarom dit topic apart of zielig is. Het is redelijk normaal.
Nee, klopt. Maar ik vind het een passend topic, vooral nu met het warme weer. Plus het is vrijdag, dus dan kunnen meer mensen zich hierin thuis voelen.quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:32 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen liever iets anders zouden doen dan werken. Maar of ze zich dan gaan storen aan mensen die wél plezier hebben? Ik denk het niet hoor. Ik zat liever ook op m'n motor die nu in de zon staat te wachten op een ritje. Stoor ik me nu aan de vele motoren die ik hier voorbij hoor komen? Nee, totaal niet.
Oh, die paar spelfouten boeien me vrij weinig hoorquote:Op vrijdag 3 april 2009 15:37 schreef Zaith het volgende:
[..]
Nee, klopt. Maar ik vind het een passend topic, vooral nu met het warme weer. Plus het is vrijdag, dus dan kunnen meer mensen zich hierin thuis voelen.
Ik heb die foutjes even aangepast.![]()
Sorry, maar ik neem meestal niet de tijd om mijn posts door te lezen. Zelfs als ik het doe en ik maak een paar foutjes, is één of twee foutjes toch niet benoemenswaardig?
Ik heb geen zin om de OP aan te passen, dus die laat ik maar zoals het is.
Ja, sja. Ik ben vandaag lichtgevoelig.quote:Op vrijdag 3 april 2009 15:47 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Oh, die paar spelfouten boeien me vrij weinig hoor. Ik vond 't wel leuk hoe je hapte. Nog een half uurtje en ik houd het hier voor gezien.. bijna weekend
.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |