Ga op kamers.quote:Op woensdag 1 april 2009 18:54 schreef Daph_ het volgende:
Nou mijn vriend hoeft niet perse dus die zit er wel goed, maar die heeft het geld er in principe wel voor. Wij hebben allebei nog geen vaste baan dus een hypotheek zit er nog niet in.. Ik zie in ieder geval uit naar de dag dat ik kan verhuizen naar mijn eigen heerlijke stekkie..
Ik ga gewoon meer tijd buiten huis doorbrengen. Ik vind het heerlijk om eens bij iemand anders te zijn in het weekend. Daar is het namelijk wel rustig, stinkt het niet en wordt er wel op een normale tijd niet-vet gegeten. En ja, ik irriteer me aan steeds meer dingenquote:Op woensdag 1 april 2009 18:56 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ga op kamers.
Als het echt zo kut is thuis, zou 't me geen hol uitmaken waar ik zou wonen, als het maar ergens anders is.
Kamertje is prima te betalen.
Daarom:quote:Op woensdag 1 april 2009 18:58 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik ga gewoon meer tijd buiten huis doorbrengen. Ik vind het heerlijk om eens bij iemand anders te zijn in het weekend. Daar is het namelijk wel rustig, stinkt het niet en wordt er wel op een normale tijd niet-vet gegeten. En ja, ik irriteer me aan steeds meer dingen
quote:Op woensdag 1 april 2009 18:56 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ga op kamers.
Als het echt zo kut is thuis, zou 't me geen hol uitmaken waar ik zou wonen, als het maar ergens anders is.
Kamertje is prima te betalen.
Geen vaste baan en bovendien is mijn inkomen op basis van wat ik nu heb te laag voor een hypotheek.quote:Op woensdag 1 april 2009 18:53 schreef eer-ik het volgende:
[..]
En waarom ben je ook alweer afhankelijk van je vriend om uit huis te gaan?
Je moet ook niet in een villa willen beginnenquote:Op woensdag 1 april 2009 18:58 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Geen vaste baan en bovendien is mijn inkomen op basis van wat ik nu heb te laag voor een hypotheek.
Wil ik ook niet, maar als ik nu een huisje zou kopen dan zou het echt weinig zijnquote:Op woensdag 1 april 2009 18:59 schreef Piles het volgende:
[..]
Je moet ook niet in een villa willen beginnen
Echt, direct kopen is nergens goed voor.quote:
dan kan je dus op kamersquote:Op woensdag 1 april 2009 19:00 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Wil ik ook niet, maar als ik nu een huisje zou kopen dan zou het echt weinig zijn
Kamer van 10m² is al beter dan nu zo te horenquote:Op woensdag 1 april 2009 19:00 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Wil ik ook niet, maar als ik nu een huisje zou kopen dan zou het echt weinig zijn
Nou hier is het echt een krot wat ik heb voor weinig. Een beetje huis kost echt veel geld hier en dat heb ik gewoonweg niet.quote:Op woensdag 1 april 2009 19:01 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Echt, direct kopen is nergens goed voor.
Wel leuk enzo, maar goed, ik zou 't wel weten.
Weet niet waar je woont, maar er is vast wel wat leuks te krijgen.
Je stufi word erop aangepast, dus dat is echt wel te bekostigen.
Ja, wil je nou weg of niet...quote:Op woensdag 1 april 2009 19:03 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Nou hier is het echt een krot wat ik heb voor weinig. Een beetje huis kost echt veel geld hier en dat heb ik gewoonweg niet.
En teren op m'n stufi is ook niks, over 2,5 maand krijg ik dat niet meer en om er nou op te gokken dat ik gelijk een baan heb
Er zijn meer wegen die naar Rome leiden hoor...quote:Op woensdag 1 april 2009 19:07 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ik wil weg ja, maar ik wil niet over 3 maanden weer terug moeten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |