F1 shizzle ding is wel tof idd!quote:Op donderdag 2 april 2009 21:58 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Het F1 circuit is wel tof, Nördschleife is veel te lang en als je dan online met idioten aan het racen bent is er geen hol aan.
Spa Francorchamps lijkt me gewoon geweldig, 8 man door ieder als eerste door eau rouge willen komen
quote:Op donderdag 2 april 2009 21:58 schreef gamefreek het volgende:
[..]
Het F1 circuit is wel tof, Nördschleife is veel te lang en als je dan online met idioten aan het racen bent is er geen hol aan.
Spa Francorchamps lijkt me gewoon geweldig, 8 man door ieder als eerste door eau rouge La Source willen komen
Liever eigenlijk nog de oude bus stop chicane, maar die is allang niet meerquote:
Heb Forza 2 pas net gehaaldquote:Op donderdag 2 april 2009 21:59 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
F1 shizzle ding is wel tof idd!
Dat dat Forza 2 nog gespeeld wordt
Skate is dan ook echt een knuppel.quote:Op donderdag 2 april 2009 21:59 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Hij heeft er weinig verstand van hoor
ik zit me ineens af te vragen: had hij niet ooit een clip opgenomen?quote:Op vrijdag 3 april 2009 10:07 schreef Dancin_Rhino het volgende:
[..]
Skate is dan ook echt een knuppel.
Dude hij doet altijd het commetaar op eurosport ofzo iets met dat wrestlinggedoe? Dan moet je er toch wel iets van snappenquote:Op donderdag 2 april 2009 21:59 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Hij heeft er weinig verstand van hoor
Bij Gamekings waren ze hem ff aan het doen en hij schijnt heel erg slecht te zijn maar de echte review kwam nog! Maar ik zou het niet doenquote:Op vrijdag 3 april 2009 10:42 schreef DarkShine het volgende:
Is er iemand die hier Larry geprobeerd heeft?
Ik twijfel nog om hem te bestellen...
Met verzenden zou ik hem voor 19 euro hebben bij game.co.uk. Maar dan ben ik blij dat ik hem vooralsnog geannuleerd heb!quote:Op vrijdag 3 april 2009 10:42 schreef AQuila360 het volgende:
Bij Gamekings waren ze hem ff aan het doen en hij schijnt heel erg slecht te zijn maar de echte review kwam nog! Maar ik zou het niet doen![]()
Hij snapt er niks van, grootste event in the biz is op zondag 5 april.. en hij noemt zaterdag 4 april..quote:Op vrijdag 3 april 2009 10:42 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dude hij doet altijd het commetaar op eurosport ofzo iets met dat wrestlinggedoe? Dan moet je er toch wel iets van snappen
[..]
Dan heb je natuurlijk totaal geen inhoudelijke kennis van zakenquote:Op vrijdag 3 april 2009 11:00 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Hij snapt er niks van, grootste event in the biz is op zondag 5 april.. en hij noemt zaterdag 4 april..
quote:Op vrijdag 3 april 2009 10:36 schreef mrsjaak2 het volgende:
Hoe kan ik mij Ipod Video aansluiten op mijn XboX 360.
Ik heb de Optional Media Update al gedownload maar als ik bij Music Library op de XboX kijk geeft ie alleen de Hard Disk en mijn Laptop aan, en dus niet de Ipod.
iemand die mij hiermee kan helpen, op de site van xbox staat er ook niets over
Jep.quote:Op vrijdag 3 april 2009 11:19 schreef Yankee_One het volgende:
moet je je ipod niet instellen als harde schijf?
die stappen heb ik dus al gevolgd, maar hij werkt nog nietquote:Op vrijdag 3 april 2009 11:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
http://support.xbox.com/s(...)ia/useappleipod.aspx
Je gaat hem dus niet kopen vanwege 1 beoordeling?quote:Op vrijdag 3 april 2009 12:29 schreef speknek het volgende:
Hmpf, Riddick krijgt een 7.4 van IGN, had er meer van verwacht. Toch maar niet kopen denk ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |