Jij bent dom...quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:18 schreef spijkerbroek het volgende:
Zie ik net op 't journaal een demonstratie van een handjevol mensen die naar het World Forum in Den Haag willen gaan om te demonstreren tegen de oorlog in Afghanistan, loopt er een tutje mee met een regenboogvlag waarop met grote letters staat PACE![]()
Klacht: kanslozen die niet eens weten hoe ze peace moeten schrijven![]()
Wat een klapjosti's
quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:29 schreef Bob-B het volgende:
en ja hij is er ook in de engelse variant, maar die zie je minder vaak. Enfin, we zijn allemaal blij dat je weer onder je steen vandaan bent TS.
Ik denk dat TS weer onder zijn steen gekropen is. Hij heeft een flinke klap voor zijn ballen gehad met de vlaggenstok.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 15:29 schreef Bob-B het volgende:
en ja hij is er ook in de engelse variant, maar die zie je minder vaak. Enfin, we zijn allemaal blij dat je weer onder je steen vandaan bent TS.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |