quote:Op maandag 30 maart 2009 20:56 schreef texelonia het volgende:
Even snel, na mijn laatste post is het erg snel gegaan. Ik had toen al bijna direct persweeën en de vk toen de vk kwam mocht ik dus meteen persen! Om 18:52 is onze dochter geboren: HannahAlles erop en eraan. Owjah toch een thuisbevalling dus
@Wennie29,quote:Op maandag 30 maart 2009 21:29 schreef wennie29 het volgende:
Sorry had het vorige topic gesloten. Tex, nogmaals van harte gefeliciteerd met jullie prachtige dochter Hannah,wat een mooie naam. Geniet maar lekker, al is dat overbodig om te zeggen.
![]()
@Mikoxx, vanaf het begin loop ik eigenlijk bij een verloskundige en heb al die tijd 2 x een afspraak gehad bij de gynaecologe ter extra controle. Omdat het zo goed bleef gaan, hoefde ik pas sinds vorige week elke week naar de gynaecologe voor een ctg. Ik loop ook nog steeds bij een verloskundige en vindt dat nu eigenlijk een beetje overbodig worden. Zal het er morgen wel eens over hebben .
Heerlijk he die voorbereidingen. Kleertjes van Jip en Janneke hangen nou al zolang in de kast, ik kan ze wel weer gaan wassen![]()
Haha ik wilde ook een gedicht schilderen, maar had ,in tegenstelling tot normaal, geen inspiratie, heb dus op internet maar het liedje " slaap kindje slaap" besteld en dat op de muur geplakt, was nog veel werk al zie je dat er niet van af(zie topic foto's van de kinderkamer).
Doe maar lekker rustig aan hoor, we moeten inderdaad niet voor niets eerder stoppen, zijn er toch 2 he.
@MamaNik, gisteren is redelijk goed gegaan, ik kan gewoon nog heel weinig, dus dat huishouden, nou eh lekker belangrijk hoor ;-) Heb vannacht goed geslapen, er maar 1x uitgeweest en mijn zoontje is voor het eerst in weken ook niet wakker geworden s' nachts, moest hem zelfs wakker maken. Als ik redelijk goed slaap, heb ik een stuk minder klachten merk ik. Ik hoop zo dat vanavond tijdens de echo blijkt dat er al eentje een beetje ingedaald is...quote:Op dinsdag 31 maart 2009 07:26 schreef MamaNik het volgende:
[..]
@Wennie29,
Las is het vorige topic dat je je niet meer zo goed voelt! Balen man!
Hoop inderdaad dan voor je dat ze je willen inleiden, maar dat zal toch wel, je bent zover gekomen
en de kindjes zijn toch groot genoeg!
@Mikoxx,
Bij mijn eerste zwangerschap kwam ik bij 17 weken in het ziekenhuis te liggen met te hoge bloeddruk en ben dus sindsdien aan de medicijnen op het laatst had ik 12 pillen per dag, was aan het afbouwen en had er nu nog 2 per dag, en toen was ik weer zwanger. En dus van een tweeling, ik hield me hart vast en dacht als dat maar goed komt, maar wonder boven wonder blijft mijn bloeddruk tot nu toe redelijk
al is hij nu wel weer aan het stijgen en zijn mijn medicijnen alweer opgehoogd.
Ik vind het niet zo erg om bij de gyn te lopen daarvoor hoor, het enige wat ze doen is de kindjes nog wat beter in de gaten houden en je bloeddruk extra meten. Het heeft ook zijn voordelenlekker vaak een echo!
Maar goed de eerste keer dacht ik ook dat wil ik helemaal niet en dat wordt ik zo;n medisch geval.
Maar je moet maar zo denken, we dragen er toch 2 dus een medisch geval zijn we toch al, en met hoge bloeddruk moet je in het ziekenhuis bevallen maar ook dat moeten we al met de 2 wonders.
Succes dalijk Noli, hoop dat alles oke is.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:16 schreef Noli. het volgende:Palindroom. Dat was één van de eerste dingen die onze kraam zei bij Hanne toen. (Hanne heet officieel ook Hannah)
Ik mag me zo even tussendoor melden bij de vk.![]()
Het blijft bij mij raar rommelen + de hoofdpijn/duizeligheid van gisteren en de rare buiken gisteren, vannacht en deze morgen. De hoofdpijn sluimert ook nog op de achtergrond vond ze genoeg reden om daar even te controleren.
Ik merk nu zeker verschil met de 1e. Toen deed ik alles eigenlijk nog met 40 weken, was ik veel minder moe, ging op het allerlaatste moment met zwangerschapsverlof, en had nog een hoop energie.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:40 schreef Troel het volgende:
Een vraagje voor de moeders die zwanger zijn van de tweede (of derde, of vierde)
Hebben jullie ook ervaren dat je veel eerder last hebt van kwaaltjes? Ruben optillen doe ik zo min mogelijk, dat levert me echt behoorlijk pijnlijke steken op en ik kan me niet herinneren dat toen ook al zo vroeg gehad te hebben. Sterker nog, ik heb tijdens die eerste zwangerschap toch nog best wel lang gewoon met alle boodschappentassen gelopen, zonder last te hebben.
Dat is het paard dat vroeger de post rond bracht. Denk ik. Geloof ik.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:44 schreef innepin het volgende:
Miss sly, ik heb ook nog geen moment zo'n energiepiek gehad hoorIk ben net zo'n postpaard als BE wtf is een postpaard, BE?
met traplopen, heb véél meer slaap nodig, en loop eigenlijk alle werkdagen te gapen
JOGGEN?! Ben je mal johquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:47 schreef miss_sly het volgende:
Dat meisje zondag vertelde ook dat ze een boek had over zwangerschap waarin bij deze periode een foto stond van een vrouw met een bescheiden beginnend buikje dat aan het joggen was. En telkens als ze daarnaar keek, dacht ze: wat een stomme foto, zo voel ik me echt niet
Ik loop ook de hele dag te gapen, en sleep me vanaf een uur of 2-2.30 echt naar 6 uur toe. En dat duurt laaaaang
Goh. Wij hebben altijd gewoon menselijke postbezorgers gehadquote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat is het paard dat vroeger de post rond bracht. Denk ik. Geloof ik.
En die had het heel zwaar en dus liep hij te hijgen?Zoiets?
Dat was in de oudheid.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 09:51 schreef innepin het volgende:
[..]
JOGGEN?! Ben je mal joh![]()
[..]
Goh. Wij hebben altijd gewoon menselijke postbezorgers gehadBest knap van zo'n paard.
![]()
Ja dat hoofdje heeft ze van mij qua omvang, en de hersenen gewoon ook johquote:Op dinsdag 31 maart 2009 10:12 schreef wennie29 het volgende:
Huup, kan me voorstellen dat je niet helemaal gerustgesteld bent, maar wat je zelf al zegt, de bouw van de ouders is ook van belang. Gelukkig liggen de hersentjes wel mooi op schema, zelfs iets erboven![]()
Hoop dat de echo volgende week jullie wel een gerustgesteld gevoel gaat geven.
Sterkte!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |