Kun je hier het fragment terugvinden?quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:21 schreef addict.for.dramatics het volgende:
Er was vorige keer bij Holland's Got Talent een meisje met grijs vest die rapte op een nummer, met in het refrein een heel hoge, soort van piepstem. Weet iemand heeel misschien welk nummer dat was?
IS t niet van james bond oid of mission impossible (en niet de standaard deuntjes?)quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:41 schreef TheMaestro het volgende:
Wie weet hoe dit nummer heet en door wie gespeeld? Het klinkt te bekend maar kom er maar niet op. De clip is verder niet heel boeiend
Doet me een beetje denken aan een 3dMark soundrack. En moest ook meteen zoals Flaccid denken aan James Bond/M:I (dan wel de Moby varianten). En dat spel Project: I'm Going In had ook een score die daar erg op leek.quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:41 schreef TheMaestro het volgende:
Wie weet hoe dit nummer heet en door wie gespeeld? Het klinkt te bekend maar kom er maar niet op. De clip is verder niet heel boeiend
quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:41 schreef TheMaestro het volgende:
Wie weet hoe dit nummer heet en door wie gespeeld? Het klinkt te bekend maar kom er maar niet op. De clip is verder niet heel boeiend
Hehe, bedankt manquote:Op dinsdag 7 april 2009 23:05 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Komt ook van de soundtrack van Kill Bill.
Het nummer heet Far Far Away van Harry Gregson-Williamsquote:Op dinsdag 7 april 2009 23:29 schreef zagevent het volgende:
Volgens mijn moeder is dit stukje ofwel van Bach, ofwel van Händel ofwel een tijdgenoot van hun. Ik heb geen flauw idee.
http://www.speedyshare.com/441307680.html
quote:Op donderdag 9 april 2009 11:26 schreef Paul-89 het volgende:
Ben opzoek naar de het nummer wat op 4.10 begint, volgens mij heet het summertime nu nog de uitvoerend artiest.
Top, Bedankt voor je snelle reactie.quote:
Geen dankquote:Op donderdag 9 april 2009 11:44 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Top, Bedankt voor je snelle reactie.![]()
Dit?quote:Op donderdag 9 april 2009 13:35 schreef Flappekz het volgende:
Iedereen weet dat in het nummer "Right round" van Flo Rida () een sample wordt gebruikt van Dead or Alive uit de jaren 80.
Maar in de uitvoering van Flo Rida zitten ook stukjes "rap". De melodie van deze stukjes doet me erg sterk denken aan de melodie van een nummer dat een jaar of 5/6 geleden hoog in de Top40 stond.
Maar ik kan gewoon echt niet op naam van die artiest en de titel van het nummer komen!
Het ligt op het puntje van mn tong, zoooo irritant
Wie kan me helpen?
Jepquote:Op donderdag 9 april 2009 19:09 schreef innepin het volgende:
Ixnay, was dat niet de Indecent Proposal opdracht?
quote:Op donderdag 9 april 2009 19:07 schreef Ixnay het volgende:
Vandaag werd rond 13:30-13:45 op 3FM een wat ruiger punk/rock nr gedraaid.
Ik heb het op de site opgezocht. maar hij staat er niet bij.
Het kwam na Def Rhymz () en voor Adele.
Het nummer heette volgens mij "I'm Not Sorry" en de zanger leek qua stem op Billy Talent.
Wie weet welk nr ik zoek?
quote:Op donderdag 9 april 2009 21:17 schreef Leffe het volgende:
De namen van de nummers uit de volgende trailer..
http://www.apple.com/trailers/independent/theinformers/
Niemand?quote:Op donderdag 9 april 2009 19:02 schreef JeffreyW het volgende:
Enig idee hoe deze twee nummers heten in de film 'the secret'
en
Uit de OP:quote:
quote:Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
Als ik het goed hoor New Order - Blue Monday.quote:Op donderdag 9 april 2009 21:51 schreef Leffe het volgende:
Niicee, thanks. Iemand ook een idee wat het eerste nummer is?
quote:Op donderdag 9 april 2009 22:43 schreef MaddoxX het volgende:
Hoe heet dat liedje wat begint op 1:00 bij die trailert ?
quote:Op donderdag 9 april 2009 22:46 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Zoals je ook onder het filmpje had kunnen lezen...
Moest je weer computers hacken?quote:
eerste is Trailblazing van Steve Jablonskyquote:Op donderdag 9 april 2009 19:02 schreef JeffreyW het volgende:
Enig idee hoe deze twee nummers heten in de film 'the secret'
en
quote:Op donderdag 9 april 2009 22:37 schreef Veerboot het volgende:
Je hebt gelijk, ik twijfelde al. Nu dan wel het volgens mij juiste antwoord:
http://milner.nl/contactformulier.aspquote:Op vrijdag 10 april 2009 16:51 schreef plattepoes het volgende:
Hoi,
Ik heb eigenlijk bizar weinig informatie denk ik.. maar ik ben op zoek naar het nummer uit de nieuwe milner reclame. Die is denk ik pas zo'n 2-3 weken op tv, en gaat over ''Milner Jong in een handige familieverpakking''. Naja, dat is allemaal heel leuk, maar ik kan nergens terugvinden welk nummer in die reclame wordt gebruikt.. heb ook geen youtube-linkje waarbij ik jullie de reclame kan laten zien![]()
Wat weet ik er verder nog van.. euhm.. een of andere vrouw (en niet degene uit een eerdere milner-reclame) zit te picknicken geloof ik. En de muziek zelf begint eerst met zang alleen meen ik en daarna komt er een soort piano bij..
Hoop dat iemand begrijpt welke ik precies bedoel..
Als je series de Bones en CSI bedoeld dan is het Damien Rice - 9 Crimesquote:Op vrijdag 10 april 2009 19:30 schreef deepart het volgende:
Op ik geloof RTL5 is er een promo filmpje te zien waarin verschillende series voorbij komen, de muziek onder die promo is een beetje "Dramatisch". Zo'n rauwe manne stem..
Wie kan mij helpen?
Super bedankt!!quote:Op vrijdag 10 april 2009 01:41 schreef based het volgende:
[..]
eerste is Trailblazing van Steve Jablonsky
tweede is The Journey van X-Ray Dog
quote:Op vrijdag 10 april 2009 19:31 schreef Butterfly91 het volgende:
[..]
Als je series de Bones en CSI bedoeld dan is het Damien Rice - 9 Crimes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |