nee het is geen Ikea meubel, op te halen in Tilburgquote:Op zaterdag 4 april 2009 11:35 schreef Prosac het volgende:
Ikea? waar op te halen? Ik ken misschien een geinteresseerde
het is fineer, de achterkant is dicht, maar er zit natuurlijk wel een opening voor kabelsquote:Op dinsdag 5 mei 2009 23:52 schreef Waterweg het volgende:
is het massief hout of gefineerd?
en van welk hout?
en dat vak boven de deurtjes/laatjes, is dat aan de achterkant ook open?
quote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:42 schreef Stampie22 het volgende:
Waar af te halen? Ik vind de prijs nog véél te hoog maar eerst maar 'ns kijken waar dat ding staat
quote:Op zaterdag 4 april 2009 11:58 schreef gonzo1979 het volgende:
[..]
nee het is geen Ikea meubel, op te halen in Tilburg
Dat het geen ikea meubel is maakt niet uitquote:
ach ja hij staat niet echt in de weg op het moment, dus doe hem nog niet voor een appel en een ei wegquote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat het geen ikea meubel is maakt niet uit.
Dit soort meubels (mits geen designklassieker) leveren gewoon erg weinig op.
Ik heb een tijdje geleden ook een tv meubel en salontafel van 3 jaar oud die samen 600 euro gekost hebben weggedaan voor 50 euro. 2de hands brengt die zut simpelweg niets op (met dank aan Ikea).
Wat heeft Ikea daar nu mee te maken. Als het meubel mooi is en iemand is precies op zoek naar zoiets dan raak je het heus wel kwijt. Om nu de schuld aan Ikea te geven is wel heel erg kortzichtig.quote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:51 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat het geen ikea meubel is maakt niet uit.
Dit soort meubels (mits geen designklassieker) leveren gewoon erg weinig op.
Ik heb een tijdje geleden ook een tv meubel en salontafel van 3 jaar oud die samen 600 euro gekost hebben weggedaan voor 50 euro. 2de hands brengt die zut simpelweg niets op (met dank aan Ikea).
nog maar even 2 nieuwe foto'squote:Op zaterdag 25 juli 2009 14:53 schreef JO3Y het volgende:
Niks mis met het meubeltje hoor maar blijkbaar hebben fokkers toch een andere smaak.
gewoon je kamer een andere kleur gevenquote:Op zondag 16 augustus 2009 00:51 schreef R4m0n_46 het volgende:
[..]
mijn MSN afbeelding![]()
kleur is past niet goed bij m'n kamer, helaas
tja miss toch maar naar de kringloop brengenquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 13:52 schreef Noork het volgende:
Van maart t/m augustus...Misschien moet je het opgeven?
is kuntsstoffineer, maar wel van betere kwaliteit dan leenbakker en kwantum bijvoorbeeldquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |