Geen wonder dat er vanmorgen zo weinig treinverkeer voorbij kwam hier.quote:Op donderdag 2 april 2009 08:55 schreef James1988 het volgende:
Sein- en wisselstoring tussen Bd en Gilze-Rijen, vrijwel geen treinverkeer tussen Bd en Tb. Is al sinds 7.30.
Nerd.quote:Op donderdag 2 april 2009 11:04 schreef dennistd het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met DH Den Haag bedoelt? De juiste afkorting is dan Gv voor Hollands Spoor en Gvc voor Centraal
wat n raar bord..? ik gok: samenscholingsverbodquote:Op donderdag 2 april 2009 09:07 schreef bork het volgende:
Merkwaardig verbod op Amersfoort CS
[ afbeelding ]
Nouja, van mij hoef je geen afkortingen te gebruiken, maar als je het doet doe het dan goed.quote:
Volgens mij zouden er nog meer SLT's gestald moeten zijn op de Cartesiusweg.quote:Op donderdag 2 april 2009 10:39 schreef Christiaan het volgende:
Tb - DH nu via Utrecht. Heb wel 2 slt's gezien. 1 op perron (ij geloof) 15 in utrecht en een op het rangeerterrein achter utrecht.
Dan zijn het spitsritten schijnt het.quote:Op donderdag 2 april 2009 13:56 schreef Peterselieman het volgende:
Ze rijden met twee slagen nu geloof ik op Utrecht - Den Haag. De rest van de SLT's hangen overal en nergens uit. De 2601 staat bijvoorbeeld nu in Zwolle voor instructie.
Hij heeft wel gelijkquote:
Ga weg, enge gastquote:
Jongen, ik had je vader kunnen zijn!quote:
Ja, ga jij er ff serieus op inquote:Op donderdag 2 april 2009 16:26 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Misschien zegt dat meer iets over jou, maar ik heb geen echte stalling op FOK!.
quote:De aankomst van de eerste V250-hogesnelheidstrein is opnieuw uitgesteld. De reden is dat de remwagens niet op tijd in Tsjechië waren. De nieuwe verwachte aankomst is begin volgende week.
http://trein.dennistd.nl/?page=nieuws&id=175
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |