Bron.quote:As vrijdag start de nieuwe programmering van KXradio.
Hou de site vanaf woensdag in de gaten.
Want dan maken we officieel bekend wie er bij gaan komen en hoe de volgorde van de jocks zal zijn.
Ik durf onbescheiden te melden dat we wel weer een paar prachtige namen toevoegen aan de line up.
Groet,
Rob Stenders
Carice van Houten komt ieder geval op de dinsdag, Andrew Makkinga en/of Hans van den Burg zullen wel verdwijnen denk ik.quote:
Inderdaad, veel van CD en veel van tevoren opgenomen uitzendingen. Dat is btw ook meer studiotechniek.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 23:19 schreef broer het volgende:
Trackinfo gaat volgens mij nooit werken, omdat er heel veel van cd wordt gedraaid.
Ze schijnen echter wel bij te houden wat er gedraaid wordt.Ik zou heel blij zijn met iets van een lijst met wat er gedraaid is op de sitequote:Op woensdag 6 mei 2009 00:11 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Inderdaad, veel van CD en veel van tevoren opgenomen uitzendingen. Dat is btw ook meer studiotechniek.
Idd, hoeft niet realtime, maar gewoon een lijst per uitzending ofzo is al genoegquote:Op woensdag 6 mei 2009 00:13 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ze schijnen echter wel bij te houden wat er gedraaid wordt.Ik zou heel blij zijn met iets van een lijst met wat er gedraaid is op de site
En nog effe over die playlists: deden ze 't allemaal maar zoals Hans Hogendoorn dat doet!quote:De allerlaatste Gevonden Voorwerpen vind plaatst op 10 mei tussen 21.00 en 23.00 uur. De afdeling wordt gesloten en komt niet terug in de nieuwe programmering.
Dank voor jullie geweldige bijdragen in de afgelopen jaren. Ik verdwijn zondag feestelijk van de zender. Dus zondag! En anders tot ooit!
Richard
Mwah, Claudia en Roos schelen niet veel wat mij betreftquote:Op woensdag 6 mei 2009 17:24 schreef naatje_1 het volgende:
vandaag de new and improved van 1-05 beluisterdBert van Lent
new and improved met roos heb ik nog niet geluisterd
moet wel gebeuren... nja er zijn geen dj's erger dan claudia
ik hoop dat het wel meevalt tijdens new and improvedquote:Op woensdag 6 mei 2009 17:41 schreef Piles het volgende:
[..]
Mwah, Claudia en Roos schelen niet veel wat mij betreft
Bah! Gevonden voorwerpen was muzikaal gezien 1 van de leukste programma's op KXquote:Op woensdag 6 mei 2009 15:37 schreef DiedjeeJ het volgende:
Van 't forum op de KX-site:
[..]
En nog effe over die playlists: deden ze 't allemaal maar zoals Hans Hogendoorn dat doet!
Dat kon altijd al. Ctrl+U en dan http://82.94.204.69:80 of http://80.247.160.153:4000 gebruiken.quote:
Jep! Ik luisterde 't niet altijd, maar checkte die lijsten wel altijd effe op 't forum. Erg, erg jammer....quote:Op woensdag 6 mei 2009 18:06 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Bah! Gevonden voorwerpen was muzikaal gezien 1 van de leukste programma's op KX
Die hoorde ik ook alquote:Op woensdag 6 mei 2009 18:19 schreef DiedjeeJ het volgende:
Oh, en Shine van de Toppers moet wel 't muzikale dieptepunt op KX zijn, lijkt me zo....
Ach ja, moet een keertje kunnen.... The Beatles maken in ieder geval weer veel goedquote:Op woensdag 6 mei 2009 18:23 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Die hoorde ik ook al
The Beatles maakt het dan wel weer goed![]()
ja dat bedoel ikquote:Op woensdag 6 mei 2009 18:14 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Dat kon altijd al. Ctrl+U en dan http://82.94.204.69:80 of http://80.247.160.153:4000 gebruiken.
Alleen 't nadeel daarvan is dat 'ie dan tussen de rest van je muziek komt te staan....
net gemistquote:Op woensdag 6 mei 2009 18:19 schreef DiedjeeJ het volgende:
Oh, en Shine van de Toppers moet wel 't muzikale dieptepunt op KX zijn, lijkt me zo....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |