Daar heb ik dus niks aan.. Dan kan ik nietquote:Op donderdag 26 maart 2009 19:33 schreef Mylene het volgende:
[..]
bron
Ik denk dat je dan echt geluk moet hebben met net jouw maat enzo.
Ik denk dat het afhangt van de maat en jouw postuur, maar nudie zelf promoot het als Bootcut.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:24 schreef bear87 het volgende:
Iemand die weet hoe duidelijk die bootcut nou is bij de RA?
Op het ene plaatje lijkt het bijna een straight jeans, op het andere plaatje is het weer een overduidelijke bootcut.
Ik wil graag een wat lichtere Nudie nu, niet zo licht als de green wave, maar iets als new used deluxe of used of Cold wash.
Ik heb er 16, 6 daarvan zijn dry, die probeer ik zoveel mogelijk te dragen, de één draag ik vaker dan de ander dus gaat het 'faden' bij sommige wat minder hard. De prewashes draag ik heel af en toe voor de afwisseling.quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:34 schreef SinjiOnO het volgende:
[..]
Ik denk dat het afhangt van de maat en jouw postuur, maar nudie zelf promoot het als Bootcut.
Korte vraag, hoeveel Nudies hebben jullie en hoe vaak dragen jullie ze? Want ik heb er maar 2 en probeer het meer karakter te geven door er heeel onvoorzichtigmee om te gaan en vaak te dragen. Dat lijkt me een beetje veel werk met bijvoorbeeld 3 Nudies
.
Heb je die MASA besteld vanuit de Nudie webshop?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 20:38 schreef Denimicons het volgende:
15 waarvan 4 dry, nummer 5 de masa is onderweg
Vet, welke?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:46 schreef don-diablo het volgende:
Vandaag een GT gehaald bij de Bendorff, ja wel een pre wash, maar heb nog 2 dry's waar ik nog niet op uitgekeken ben. Ik heb 6 Nudies waarvan 3 dry (ESOD, SJDJ, SJDEE)
ja de webshop 'heilig'quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:42 schreef SatanicWarrior het volgende:
[..]
Heb je die MASA besteld vanuit de Nudie webshop?
Ik heb hem ook, erg vette broek, maar zou hem best nog wel een maatje kleiner willen hebben, maarja op dat moment was die niet meer verkrijgbaar, maar nu dus weer wel via de Nudie webshop.
heb hem ook zien liggen... lichte wassing toch. seagreen?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 21:46 schreef don-diablo het volgende:
Vandaag een GT gehaald bij de Bendorff, ja wel een pre wash, maar heb nog 2 dry's waar ik nog niet op uitgekeken ben. Ik heb 6 Nudies waarvan 3 dry (ESOD, SJDJ, SJDEE)
Hij heet Clean Contrast of zoietsquote:Op zaterdag 28 maart 2009 22:16 schreef bear87 het volgende:
[..]
Vet, welke?Vind de prewashes overigens steeds mooier worden van Nudie hoor. Paar jaar terug vond ik ze te duur voor een vrij saaie wassing vaak maar tegenwoordig zijn ze erg mooi
De lichtgrijze is de sunbleach grey. Die lag er ook en die vind ik nog steeds erg tof alleen ga ik er niet de volle mep voor betalen aangezien die veel in de sale lag voor 70e.quote:Op zondag 29 maart 2009 05:03 schreef Denimicons het volgende:
[..]
heb hem ook zien liggen... lichte wassing toch. seagreen?
heerlijk model. heb zelf de gt dry en de licht grijze.. weet even de naam niet meer
Ik ook een beetje... Mn RR is helemaal uitgescheurd beyond repair en mn SJDJ heeft een klein scheurtje bij het kruis.. Zeer spijtig, maar toch blijf ik ze tof vinden. Mn nieuwe GT zit echt te fijn gewoonquote:Op zondag 29 maart 2009 17:17 schreef Mr_DG het volgende:
heb een haat-liefde verhouding met die broeken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |