Jupz.. hier nog iemand,,quote:Op zondag 12 april 2009 18:34 schreef The-Brahma-Bull het volgende:
[..]
Ik zat daar ook aan te denken ja. Maak de Engelsen sterker lijken, en dan het allermachtige Amerika dat wint op het einde. Het blijft natuurlijke een Amerikaanse show.
Nou sorry, maar die domme, misplaatste, uberslechte grappen van die Gus maken het er voor mij niet beter op.quote:Op maandag 13 april 2009 20:26 schreef roepdeman het volgende:
De manier van Gus is juist goed om MMA meer mainstream te krijgen dan dat achterlijke commentaar wat Goldberg soms uit zn bek krijgt. De laatste tijd wordt hij wel beter, maar sommige dingen slaan totaal nergens op. Dan maar liever een MLB commentator die de sport wel serieus neemt en serieus doet overkomen.
Ik wil ze eerst op zijn minst naast elkaar zien. Een team dat in een potje tussen eerste divisie teams domineert kan er ook beter uitzien dan een eredivisie team. Als de Amerikanen steevast 10lbs zwaarder blijken hebben we ook nog naar verschillende gewichtsklassen zitten kijken.quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:02 schreef Dacide het volgende:
[..]
Jupz.. hier nog iemand,,
Maar goed.. als ik de gevechten zo bekijken geef ik de engelsen nog steeds de edge.
Ik vind 'm geweldig, hij mag dan niet de ideale schoonzoon zijn maar hij doet zich tenminste niet anders voor dan ie is. Keepin' it realquote:Op dinsdag 14 april 2009 20:54 schreef n00cL30n het volgende:
Ik blijf het toch jammer vinden dat je je zo respectloos op moet stellen.
quote:Vinny Magalhaes vs. Mike Ciesnolevicz
Denis Kang vs. Xavier Foupa-Pokam
Nate Quarry vs. Jason MacDonald
David “The Crow” Loiseau vs. Ed Herman
Mark Bocek vs. David Bielkheden
Ryo Chonan vs. TJ Grant
Sam Stout vs. Matt Wiman
3 jaar is wat overdreven. Volgens mij was Tito Ortiz de laatste rond de jaarwisseling van 2006/2007. En daarna heeft ie niet veel meer gevochten.quote:Op woensdag 15 april 2009 13:27 schreef Jajong het volgende:
Chuck heeft al 3 jaar niemand ge KO'd of TKO'd. En Shogun is nog nooit 'rocked' geweest.
december 2006 idd, maakt het gewoon 2,5 jaar hoor.quote:Op woensdag 15 april 2009 13:30 schreef Breach het volgende:
[..]
3 jaar is wat overdreven. Volgens mij was Tito Ortiz de laatste rond de jaarwisseling van 2006/2007. En daarna heeft ie niet veel meer gevochten.
Maar ik denk dat dat meer aan Silva lag dan aan Lidell. Ik zeg niet dat Lidell gaat vegen, maar de Rua die ik gezien heb maakte bijzonder weinig en vooral een ongeinteresseerde indruk op mij. So we'll see.quote:Op woensdag 15 april 2009 13:35 schreef Paxlie het volgende:
[..]
december 2006 idd, maakt het gewoon 2,5 jaar hoor.
Hij kreeg Wanderlei ook niet KO en die heeft hij meerdere keren vol geraakt.
Alsof Liddell de laatste jaren wel indruk maakt. Ja God, hij gaat elke keer mooi KO maar voor de restquote:Op woensdag 15 april 2009 13:39 schreef Breach het volgende:
[..]
Maar ik denk dat dat meer aan Silva lag dan aan Lidell. Ik zeg niet dat Lidell gaat vegen, maar de Rua die ik gezien heb maakte bijzonder weinig en vooral een ongeinteresseerde indruk op mij. So we'll see.
Heb sowieso erg zin in deze UFC. Leuke fights en een hoop gevechten moeilijk te voorspellen.
Hij was tenminste niet na een halve ronde gassed.quote:Op woensdag 15 april 2009 13:57 schreef Jajong het volgende:
[..]
Alsof Liddell de laatste jaren wel indruk maakt. Ja God, hij gaat elke keer mooi KO maar voor de rest.
quote:Op woensdag 15 april 2009 13:59 schreef Breach het volgende:
[..]
Hij was tenminste niet na een halve ronde gassed.
quote:Op woensdag 15 april 2009 14:09 schreef Jajong het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hij ziet er hier toch aardig vermoeid uit
quote:Op woensdag 15 april 2009 14:09 schreef Jajong het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hij ziet er hier toch aardig vermoeid uit
Check, tegen Colin Robinson was het de jab die het afmaakte. Eddie Sanchez (quote:Op woensdag 15 april 2009 17:53 schreef Breach het volgende:
Ik snap ook niet echt waarom mensen hier de voorkeur bij Hardonk leggen. Hardonk moet het vooral van zn lowkicks hebben en als die niet draaien dan heeft hij een probleem, dat was tot nu toe in alle UFC-gevechten. En in zijn laatste 2 gevechten had hij net zo goed zelf een KO kunnen oplopen. Dus als ik geld zou moeten inzetten, dan ook op Kongo. Hoe zeer me dat ook spijt.
Edit: Check, het was maar één iemand
Nog even teruggekeken. Het ging mij vooral om de eerste minuut, maar volgens mij gaat Hardonk down door een accidental headbutt. Dus dat neem ik terug. Desalniettemin gaat ie niet winnen van Kongoquote:Op woensdag 15 april 2009 23:24 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Check, tegen Colin Robinson was het de jab die het afmaakte. Eddie Sanchez () is met een linker hoek naar de grond geslagen, tegen Mike Wessel maakte hij het op de grond af.
Begrijp me niet verkeerd, als ik geen Nederlander was dan had ik m'n geld ingezet op Kongo. Desalniettemin heeft Hardonk zeker wel een kans om van Kongo te winnen!
Hoe kom je er trouwens bij dat hij in zijn laatste 2 gevechten zelf een KO had kunnen oplopen? Eddie Sanchez, ok, die sloeg Hardonk immers naar de grond, maar Mike Wessel? Nah
Akkoord, no big deal.quote:Op donderdag 16 april 2009 10:08 schreef Breach het volgende:
[..]
Nog even teruggekeken. Het ging mij vooral om de eerste minuut, maar volgens mij gaat Hardonk down door een accidental headbutt. Dus dat neem ik terug. Desalniettemin gaat ie niet winnen van Kongo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |