quote:Overmatig melkgebruik belast het immuunsysteem, waardoor de afweer tegen ziekteverwekkers afneemt. De overmaat aan eiwitten uit de melk wordt afgezet in de wanden van de bloedvaten, hetgeen bijdraagt aan het ontstaan van hoge bloeddruk en verdikking van het lymfevocht veroorzaakt; daardoor ontstaat lymfestuwing en kan het lichaam niet goed ontgift en ontzuurd worden. Naast ongewenste symptomen als diaree, winderigheid en opgeblazenheid stellen melkdrinkers zich ook bloot aan het risico op het ontwikkelen van andere chronische ziekten en kwalen door Lactose intolerantie (doordat men geen enzymen heeft die de melksuikerlactose verwerken).
quote:Als je denkt dat kinderen melk nodig hebben om sterke botten te vormen (of ouderen om ontkalking tegen te gaan), is het hoog tijd voor een "second opinion". In plaats van een beschermend effect door melkconsumptie blijkt het zelfs zo dat diegenen die drie glazen melk per dag dronken méér breuken hadden dan diegenen die zelden melk dronken. Bovendien bevat melk zowel dierlijke eiwitten als calcium. Om dierlijke eiwitten te kunnen verteren heeft het lichaam calcium nodig. Er zit in melk echter precies genoeg calcium om die dierlijke eiwitten daarvan te kunnen verteren. Bovendien is calcium is slechts één van de vele factoren die het bot beïnvloeden. Andere factoren die het bot beïnvloeden zijn onder meer hormonen, fosfor, boor, oefening, roken, alcohol, en medicijnen.
quote:Campbell doet zijn hele leven al onderzoek naar de effecten van melk op de gezondheid. In zijn belangrijkste studie, The China Study, concludeert hij dat mensen die een dierlijk en eiwitrijk dieet volgen, tot zeventien keer meer kans hebben op bepaalde vormen van kanker. De studie heeft deze naam gekregen omdat uit een vergelijking van zuivelconsumptie wereldwijd bleek dat onder Chinezen - die vooral groente en fruit eten - minder hart- en vaatziekten voorkwamen en ook waren er veel minder botbreuken door botontkalking in China.
Ik denk elke dag minstens twee glazen, ben ook nooit ziek en heb zelfs nooit wat gebroken.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:23 schreef 49euro het volgende:
Mij is vroeger geadviseerd geen melk te drinken, en sinds ik het niet meer drink ben ik nooit meer ziek geweest
Dat is alleen maar in de eerste fase van het leven , net als mensenbaby's alleen maar melk drinken.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:25 schreef kree het volgende:
Waarom zullen alle zoogdieren hun kids melk geven als het zo slecht voor je is?
Maar ik rook en drink niet dus dan wordt die kans alweer kleinerquote:
De Mens is ook het enige zoogdier dat als volwassene melk drinkt.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:25 schreef kree het volgende:
Waarom zullen alle zoogdieren hun kids melk geven als het zo slecht voor je is?
Dan gebeurt er niks.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:37 schreef Ladidadida het volgende:..]
Maar ik rook en drink niet dus dan wordt die kans alweer kleiner
Garantie tot de hoek.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:38 schreef Xenomaniac het volgende:
Dan geberurt er niks.
Van geroosterd brood krijg je ook kanker.quote:Op woensdag 25 maart 2009 19:44 schreef Teteteterek het volgende:
kankerverwekkend
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |