Hmm oke. Welke andere elementen? En is dit mbv css moeilijk te maken? Of is het gewoon slechts div in div gooien en zorgen voor een stukje transparante achtergrond?quote:Op woensdag 29 april 2009 14:01 schreef Roy_T het volgende:
[..]
Geen idee, het is geen industrieterm iig
Maar ja, ik heb uiteraard ervaring met het principe (maar dan niet per definitie met div's, soms heb je andere elementen beschikbaar).
Zoek eens op faux columns.quote:Op woensdag 6 mei 2009 01:37 schreef cablegunmaster het volgende:
[ afbeelding ]
vraagje hoe los je het op dat de losse helften links en rechts naar beneden doorgaan?
ik krijg het niet voor elkaar. height: 100%; is het niet. en een vast aantal pixels kan niet want de midden inhoud kan verschillen van lengte.
quote:Opgelost:
float: absolute;
margin-left:130px;
![]()
Het is inmiddels gelukt. Best wel wreed gewordenquote:Op woensdag 29 april 2009 17:36 schreef Roy_T het volgende:
Ja, dat is de manier. Maar het is heel afhankelijk van de situatie en hoe je HTML eruit ziet.
In Safari & Opera ziet het er prima uit, het ligt dus (zoals meestal) in ieder geval aan IE, verder zou ik de afbeeldingen in het menu met de css regelen daar de afbeeldingen ('>'-pijlen) geen onderdeel van de content maar van de opmaak zijn, de site laadt tevens weer wat sneller.quote:Op donderdag 7 mei 2009 15:26 schreef Nashje het volgende:
[..]
Het is inmiddels gelukt. Best wel wreed geworden.
Ik nu heb een mooi dropdown menutje. Ziet er strak uit in FF, maar in IE is het minder mooi... Heb geen flauw idee waar het aan kan liggen.
Menu is hier te vinden.
1 2 3 | list-style: url(../images/menu_bullet.jpg) inside; } |
Gewoon met een externe .css, en met hele basic php kan je ook de html centraal houden voor als je dat aan moet passen, scheelt bakken met werk.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 11:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
Is het mogelijk om in .css het menu te beheren?
Heb nogal een lijst van 32 html bestanden, en het wordt een gedoe als ik dit 1 voor 1 moet aanpassen omdat er iets veranders moet worden of iets toe te voegen.
MIsschien is het handig om test.html te hernoemen naar test.phpquote:Op zaterdag 16 mei 2009 12:26 schreef SpeedyGJ het volgende:
Ik heb dit gedaan echter gebeurd er maar weinig.
Klik hier
Ik heb eerst een test pagina gemaakt voor ik de hele website ombouw.
In de bron zie ik het gewoon twee keer staan.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 @ 13:39 schreef SpeedyGJ het volgende:
Yup maar is deze skin daar ook in te krijgen dan?
Ik heb een tijdje met PHP Fusion gedraaid, toch als je kijkt naar de hackers die de website plat gooien, geeft me niet echt een lekker gevoel daarom dus html.
Euhm voor de rest lijkt alles goed te staan, hij verdubbelt alleen die content, beetje vreemd gezien deze helemaal niet dubbel staat.
Conditional comments gebruiken.quote:Op zondag 17 mei 2009 17:25 schreef Flaccid het volgende:
Hoe kan je een bepaalde div hiden alleen in IE6?
met javascript iets van if brwoser=ie6 {getelementbyid.divnaamblaat.display=none}
1 2 3 | ** IE6 stylesheet laden ** <![endif]--> |
Is dit css, t is toch geen javascript?quote:Op zondag 17 mei 2009 18:56 schreef Light het volgende:
[..]
Conditional comments gebruiken.
[ code verwijderd ]
Zoek eens op "url(../images/dot.gif)"quote:Op maandag 18 mei 2009 11:27 schreef Mirel het volgende:
Er staan een aantal stippellijnen in de tabel onderaan, en ik heb geen idee waar ik dat kan veranderen.
Die ook, maar die kan echt niet tippen aan Firebug. Daarmee had ik dit iig niet in 30 seconden gevonden.quote:
CSS > View Style Information > selecteer de cel van de tabel met de stippellijn. 5 sec.quote:Op maandag 18 mei 2009 14:55 schreef Roy_T het volgende:
[..]
Die ook, maar die kan echt niet tippen aan Firebug. Daarmee had ik dit iig niet in 30 seconden gevonden.
Nu wil ik het plaatje dus bepaalde afmetingen geven, zodat ie netjes in de header past.quote:Body {
width:750px;
margin:0 auto;
margin-top:15px;
}
#header {
width:750px;
height:150px;
background-color:#ffffff;
border: 2px solid #CCCCCC;
font-weight: bold;
color: #666666;
background: url(Pics/FP-moving-gif2.gif) no-repeat center center ;
}
Met css kan je (nog) niet de afmetingen van een achtergrondafbeelding bepalen, je zult dus de afbeelding zelf aan moeten passen naar de juiste afmetingen.quote:Op maandag 18 mei 2009 17:06 schreef Hukkie het volgende:
Ik heb de volgende code:
[..]
Nu wil ik het plaatje dus bepaalde afmetingen geven, zodat ie netjes in de header past.
Maar als ik die maten invoer dan worden de afmetingen van de header aangepast en niet die van het plaatje. Weet iemand wat ik fout doe?
1 2 3 4 | width:750px; margin: 15px auto 0; } |
Jawel hoor dat gaat prima, als ik van een los plaatje de afmetingen ingeef dan gaat dat prima, alleen dus niet bij het plaatje wat ik in de header wil zetten.quote:Op maandag 18 mei 2009 17:16 schreef n8n het volgende:
[..]
Met css kan je (nog) niet de afmetingen van een achtergrondafbeelding bepalen, je zult dus de afbeelding zelf aan moeten passen naar de juiste afmetingen.
[ code verwijderd ]
Volgens mij werkt dit trouwens ook, scheelt weer een regel.
Omdat dat in je header een background is dus dan kan dat (nog) niet.quote:Op maandag 18 mei 2009 17:20 schreef Hukkie het volgende:
[..]
Jawel hoor dat gaat prima, als ik van een los plaatje de afmetingen ingeef dan gaat dat prima, alleen dus niet bij het plaatje wat ik in de header wil zetten.
Maar what about deze methode?quote:Op maandag 18 mei 2009 17:25 schreef Chanty87 het volgende:
Omdat dat in je header een background is dus dan kan dat (nog) niet.
Zou moeten werken, maar ik krijg het niet aan de praat , vandaar dat ik het op bovenstaande manier probeer.quote:div#afbeelding{
background: #D3E6CF url(../_img/para.jpg) no-repeat 0 0;
height: 300px;
width: 225px;
border: 5px solid #618059;
}
Dat is positioneringquote:
Hetzelfde geldt eigenlijk voor optgroup, die blijft in IE maar bold en italic.quote:Op donderdag 21 mei 2009 10:32 schreef markiemark het volgende:
Ik wil children options in een select box een indent geven. Dit gaat niet met padding(-left) of margin(-left). Hoe kan ik dit doen in IE? Firefox doet het wel gewoon..
1 2 3 | option.option_category_0 {background-color:#09F; color:#000;} option.option_category_1 {padding-left: 25px;} |
Een beetje zoals hier onder aan de pagina (Selecteer forum)? Daar zit de padding met & nbsp; in de html-code.quote:Op donderdag 21 mei 2009 10:32 schreef markiemark het volgende:
Ik wil children options in een select box een indent geven. Dit gaat niet met padding(-left) of margin(-left). Hoe kan ik dit doen in IE? Firefox doet het wel gewoon..
Als ik deze pagina bekijk, kan het nog wel eens lastig worden om een <option> of een <optgroup> te stylen. Je hebt ook te maken met browsers die alles zelf bepalen. Er valt natuurlijk ook wel wat voor te zeggen dat een standaardcomponent van het besturingssysteem altijd op dezelfde manier wordt getoond, en dat het dus geen browserding is.quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:14 schreef markiemark het volgende:
[..]
Hetzelfde geldt eigenlijk voor optgroup, die blijft in IE maar bold en italic.
Hier mijn CSS
[ code verwijderd ]
Ik doe het meestal zo:quote:Op maandag 25 mei 2009 10:16 schreef Nashje het volgende:
Er hoeft ook niets van te worden gemaakt. Gaat gewoon om een stukje uitleg.
Hoe stijl jij jouw links in een div?
Ik snap niets van wat jouw h1 ermee te maken heeftquote:Op maandag 25 mei 2009 10:16 schreef Nashje het volgende:
Er hoeft ook niets van te worden gemaakt. Gaat gewoon om een stukje uitleg.
div.classname a {quote:Hoe stijl jij jouw links in een div?
gewoon de float clearen?quote:Op maandag 1 juni 2009 @ 16:32 schreef tim2308 het volgende:
Hoe krijg ik de footer helemaal onder de pagina op http://www.yeuxmarrons.com/ (in Firefox) en op http://www.yeuxmarrons.com/theme/disney/ ? Ik heb de verschillende onderdelen met DIV'jes onderverdeeld maar de footer begint zelfs al tussen de bovenste menuopties. (globalnav)
De CSS staat hier http://www.yeuxmarrons.com/new/yeuxmarrons.css
Dat lijkt me idd beter.quote:Op maandag 1 juni 2009 21:25 schreef jemoeder125 het volgende:
waarom niet gewoon op de footer zelf dan?
Ik kan me ook niet echt voorstellen dat het nodig is. Als je iets heb dat je voor alle P-tags wilt instellen, dan zijn het margins en paddings. Font-dingen stel je op een hoger niveau in (html of body) en dan ben je eigenlijk al klaar.quote:grofweg alle P-tags clearen kan ook ongewenste effecten hebben...
1 |
Dat is t probleem niet denk ik. Zelfs als het scherm groot zat is doet het een beetje raar. Demo op http://joristimes.nl/kutje/quote:Op zondag 7 juni 2009 11:27 schreef cablegunmaster het volgende:
ik neem aan dat je bovenste ding uit 1 plaatje bestaat ? je kan een min-length of min-width instellen![]()
zodat hij niet kleiner word dan dat plaatje wat je boven aan hebt gebruikt
[ code verwijderd ]
dit ter behoeve aan de breedte kijk hoe breed het plaatje is en stel het in?
hierdoor heb je altijd de gewenste grootte is het beweegbaar in de breedte als het langer word.
maar houd het een absolute waarde aan als het kleiner is dan 800px.
vertel het me als het zo is opgelost![]()
merk er niks van in FFquote:Op zondag 7 juni 2009 11:45 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Dat is t probleem niet denk ik. Zelfs als het scherm groot zat is doet het een beetje raar. Demo op http://joristimes.nl/kutje/
Huh? Tijdens dat je je schermpje resizen zie ik mijn top ding niet align met mn body bgquote:Op zondag 7 juni 2009 11:51 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
merk er niks van in FF![]()
*test in IE *
/* ignore 2 plaatjes kunnen niet in 1 div classquote:Op zondag 7 juni 2009 12:01 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Huh? Tijdens dat je je schermpje resizen zie ik mijn top ding niet align met mn body bg
1 2 3 4 5 6 | <div class="contenttop"> </div> <div class="body"> </div> </div> |
Met middle bedoel je het witte vlak? Dat zit vast aan de body, vanwege 100% height.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:14 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
weet ik , probeer de top en middle eens in 1 div te doen?
je kan het makkelijk in 1 css gedeelte maken
https://developer.mozilla.org/en/CSS/-moz-border-radius
zie voorbeeld![]()
je kan het makkelijk zelf na maken![]()
negeer dat maar even, je hebt 2 verschillende plaatjes , dan komt dat niet goed uit.quote:Op zondag 7 juni 2009 12:23 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Met middle bedoel je het witte vlak? Dat zit vast aan de body, vanwege 100% height.
Dat 2e komt in de buurt. van wat ik wil, maar nog niet helemaal. Ik heb besloten om de onderkant ook maar een randje te geven, zodat de 100% height niet per sé hoeft. Nog een kort css vraagje:quote:Op zondag 7 juni 2009 12:24 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
negeer dat maar even, je hebt 2 verschillende plaatjes , dan komt dat niet goed uit.
oplossing 1:
borders recreeren met kleuren en stylen en er een randje aangeven met CSS
oplossing 2:
je vak in een container stoppen (andere klasse)
en de container centreren. en in de container alle andere divs instoppen. ^O^
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | margin: 0 auto; width: 800px; height: 17px; background-repeat:no-repeat; } #top{ background-image:url(img/contenttop.png); } #bottom{ background-image:url(img/contentbottom.png) } |
welke html code gebruikte je?quote:Op zondag 7 juni 2009 12:28 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Dat 2e komt in de buurt. van wat ik wil, maar nog niet helemaal. Ik heb besloten om de onderkant ook maar een randje te geven, zodat de 100% height niet per sé hoeft. Nog een kort css vraagje:
Ik heb nu deze code, ik dacht slim te zijn:
[ code verwijderd ]
En dat ik dan de bovenste div 2 id's gaf, maar dat kan niet ofwel? Hoe moet het dan?
Dat dus. Classes werken nu:)quote:Op zondag 7 juni 2009 12:30 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
welke html code gebruikte je?
kun je verduidelijken wat je bedoelt?
want Classes kun je herhaalt gebruiken en ID's niet![]()
Veranderquote:Op maandag 8 juni 2009 23:31 schreef cablegunmaster het volgende:
http://cablegunmaster.nl/test/index.html
Eigen vraag ik heb 2 plaatjes hoe krijg je het wit gedeelte er tussen weg :P ?
ik kan de spatie / wit nsb gedoe niet vinden. :o
1 2 | <a href="" ><img src="knop_2_test.png" alt ="OVER MIJ"></a> |
1 |
met zijn 2en zo'n beginners fout niet kunnen uitvogelenquote:Op maandag 8 juni 2009 23:34 schreef Light het volgende:
[..]
Verander
[ code verwijderd ]
eens door
[ code verwijderd ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En wat HTML code.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu wil ik bij de active geen background-image hebben aan de onderkant. Een class meegeven met background-image: none werkt niet. Wat doe ik verkeerd?
Probeer "background: transparent" eens? En anders even in Firebug kijken wat er mis gaat; iets met erven of specificity danquote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:10 schreef Flaccid het volgende:
Nu wil ik bij de active geen background-image hebben aan de onderkant. Een class meegeven met background-image: none werkt niet. Wat doe ik verkeerd?
Background color werkt ook niet. Het gaat hier om een gevalletje volgorde. Is nu opgelost.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:26 schreef Roy_T het volgende:
[..]
Probeer "background: transparent" eens? En anders even in Firebug kijken wat er mis gaat; iets met erven of specificity dan
onmogelijkquote:Op woensdag 1 juli 2009 16:33 schreef Nashje het volgende:
Weet iemand of ik dmv een div een foutmelding aan een embed kan geven als de bezoeker geen Java heeft geinstalleerd?
quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:51 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
onmogelijkik denk dat je dan toch even je hoofd moet krabben en afvragen of je CSS wel snapt
.
Het is een opmaaktaal. geen waarchuwings taal of programmeertaal waarin je voorwaardes kan stellen die niet met de opmaak te maken hebben.
Css bemoeit zich niet met java of javascript
dat heeft echter niks met CSS te maken...quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:34 schreef Nashje het volgende:
[..]. Dat zeg ik toch ook niet.
Op een van mijn andere sites gebruik ik een div om te laten zien als de bezoeker geen Flash gebruikt.
Dat zeg ik ook niet. Ik heb het over een div.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:50 schreef RM-rf het volgende:
[..]
dat heeft echter niks met CSS te maken...
Zou het dan geen idee zijn om gewoon zelf een topic op te starten met zulk een vraag ... in plaats die vraag te platsen in een ander 'groot-vragen-topic' waar die eigenlijk geheel niet hoort (sowieso is dat al snel een nadeel van zulke grote vragen-topics, dat mensen niet zelf meer een topic durven op te starten met een legitiem vragje)quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:52 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Ik heb het over een div.
Er was/is geen topic over HTML.
Je kunt cellen gewoon borders geven, dus: ja.quote:Op donderdag 9 juli 2009 22:21 schreef daReaper het volgende:
Is er een manier waarop ik dit effect: http://www.htmlcodetutorial.com/tables/index_famsupp_179.html met CSS kan bereiken?
Elke cell een apparte class geven en dan border-top uitzetten etc...quote:Op donderdag 9 juli 2009 22:21 schreef daReaper het volgende:
Is er een manier waarop ik dit effect: http://www.htmlcodetutorial.com/tables/index_famsupp_179.html met CSS kan bereiken?
Probleem is dat ik alleen controle heb over de CSS, niet over de HTML-output... Hoeveel manieren blijven er dan nog over?quote:Op vrijdag 10 juli 2009 13:40 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Elke cell een apparte class geven en dan border-top uitzetten etc...
Dus hoe de tabel in elkaar zit heb jij totaal geen controle over? Slechts een css ding? mmm, lastig. Probeer dit eens:quote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:47 schreef daReaper het volgende:
[..]
Probleem is dat ik alleen controle heb over de CSS, niet over de HTML-output... Hoeveel manieren blijven er dan nog over?
1 2 3 | border: none; } |
Dan zou je alle cellen een border (boven + links) kunnen geven. Vervolgens de cellen in de eerste rij geen border boven, en de eerste cel per rij geen border links.quote:Op zaterdag 11 juli 2009 12:47 schreef daReaper het volgende:
[..]
Probleem is dat ik alleen controle heb over de CSS, niet over de HTML-output... Hoeveel manieren blijven er dan nog over?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | border: 0; border-top: 1px solid red; border-left: 1px solid red; } table tbody tr:first-child td { border-top: 0; } table tbody tr td:first-child { border-left: 0; } |
tof! Werkt in elk geval prima in IE7 en Moz, bedanktquote:Op zaterdag 11 juli 2009 13:04 schreef Light het volgende:
[..]
Dan zou je alle cellen een border (boven + links) kunnen geven. Vervolgens de cellen in de eerste rij geen border boven, en de eerste cel per rij geen border links.
[ code verwijderd ]
Niet getest. Sowieso gaat het niet werken in IE6, die ondersteunt :first-child niet.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | <div id="main_container"> <div id="box1">box1</div> <div id="Menu"> <div id="box2">box2</div> <div id="box3">box3</div> <div id="box4">box4</div> </div> <div id="box5">box5 dit is een test</div> </div> </body> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 | font-size: 16px; color: #CCF; } a:link { text-decoration: none; } a:visited { text-decoration: none; color: #CCC; } a:hover { text-decoration: none; } a:active { text-decoration: none; } body{ margin: 0; text-align: center; } div#main_container{ margin: 0 auto 0 auto; width: 750px; text-align: left; } div#box1{ float:left; width: 213px; height: 600px; background:url(sitebasis%20copy.jpg); } div#box2{ position:relative; float:none; width: 156px; height: 118px; background-color:#6F0; } div#box3{ position:relative; float:none; width: 156px; height: 142px; background-color:#933; } div#box4{ position:relative; float:none; width: 156px; height: 340px; background-color:#00F; } div#box5{ position:relative; left: 369px; width: 384px; height: 600px; background-color:#C9C; } div#Menu{ position:relative; float:left; width: 384px; height: 600px; } |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | <div id="box1">box1</div> <div id="Menu"> <div id="box2">box2</div> <div id="box3">box3</div> <div id="box4">box4</div> </div> <div id="box5">box5 dit is een test</div> </div> |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 | font-size: 16px; color: #CCF; } a:link { text-decoration: none; } a:visited { text-decoration: none; color: #CCC; } a:hover { text-decoration: none; } a:active { text-decoration: none; } body { margin: 0; text-align: center; } div#main_container { margin: 0 auto 0 auto; width: 750px; text-align: left; } div#box1 { float:left; width: 200px; height: 600px; background:url(sitebasis%20copy.jpg); } div#box2 { width: 150px; height: 118px; background-color:#66FF00; } div#box3 { width: 150px; height: 142px; background-color:#993333; } div#box4 { width: 150px; height: 340px; background-color:#0000FF; } div#box5 { float: left; width: 400px; height: 600px; background-color:#CC99CC; } div#Menu { float:left; width: 150px; height: 600px; } |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 | body { font-family: Arial, serif; font-size: 10pt; } A:visited {text-decoration: none; color: white} A:link {text-decoration: none; color: white} A:active {text-decoration: none; color: white} A:hover {text-decoration: underline; color: lightgreen;} .big-main { position: absolute; background-image: url(bg.jpg); background-repeat:repeat-x; height: 100%; width: 100%; } .topmain { position:relative; height:178px; width:802px; background-image: url('images/header.png'); border:thin #CCCCCC solid; } .menu { position:relative; border:thin #CCCCCC solid; background-color:#1A1A1A; font: Verdana; height:37px; width:802px; background-image: url('images/menu/menubg.png'); background-repeat:repeat-x; color: white; text-align: right; } .menuheader { border:thin #CCCCCC solid; color: white; height: 28px; background-color:#1A1A1A; background-image: url('images/menu/menuheader.png'); background-repeat:repeat-x; } .menuitem { color: white; text-align: left; height: 26px; background-color:#1A1A1A; background-image: url('images/menu/menuitem.png'); background-repeat:repeat-x; } .contentitemheader { color: white; text-align: center; height: 26px; background-color:#1A1A1A; background-image: url('images/menu/menuitem.png'); background-repeat:repeat-x; } .contentitem { color: white; text-align: left; height: 26px; background-color:#1A1A1A; } #container { width:802px; height: 80%; margin: 0; } #div1 { background: #000000; width: 32%; float: left; border:thin #CCCCCC solid; background-color:#1A1A1A; } #div2 { background: #555555; width: 65%; height: 80%; float: right; border:thin #CCCCCC solid; background-color:#1A1A1A; overflow:hidden; } #div3 { background: #000000; width: 32%; float: left; border:thin #CCCCCC solid; background-color:#1A1A1A; } |
Geen height definiërenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 14:20 schreef DirkZz het volgende:
Maar dit is in mijn ogen niet de oplossing, het moet toch mogelijk zijn dat alles gewoon met de tekst meeschuift?
Had ik ook geprobeert, dan gaat div#3 flippen, en er onder staan.quote:
Alles wat onder elkaar moet doe je samen nesten in een div.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 @ 16:54 schreef DirkZz het volgende:
[..]
Had ik ook geprobeert, dan gaat div#3 flippen, en er onder staan.
1. Zonder height ingesteld:
http://i26.tinypic.com/4pv8z5.png
2. met height ingesteld:
http://i28.tinypic.com/19l9xj.png
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | <div id="div1"> <div class=menuheader><b>Karting menu</b></div> <div class=menuitem>Menu items uit database</div> <div id="div3"> <div class=menuheader><b>Autocross menu</b></div> <div class=menuitem>Menu items uit database</div> </div></div> |
Kijk eens naar de post hierboven van Chanty87 (met paint), en pak het op zo'n manier aan.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 @ 17:37 schreef DirkZz het volgende:
[ code verwijderd ]
Heb het nu zo, maar nu verschijnt het 2e menu, in het eerste menu.
1 2 3 4 5 6 7 8 | <div #linkerkolom> <div #boven></div> <div #onder></div> </div> <div #rechterkolom> </div> </div> |
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |