Oh ja.quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:27 schreef oh-oh het volgende:
I know, maar ik zuig nog ff mn laatste knots op schatje!
Pas daarna als ik niet meer suck wil ik kicken tog
quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh ja.
Nou ben ik geen man, maar ik kan me ineens levendig voorstellen waarom Goot het zo warm kreeg!
Er zijn mensen in dit topic die Champix gebruiken, of er ook mensen zijn met Niquitin tabletjes weet ik niet.quote:Op woensdag 25 maart 2009 09:17 schreef Sp00k13 het volgende:
21 hours, 55 minutes and 23 seconds. 22 cigarettes not smoked, saving ¤ 5,41. Life saved: 1 hour, 50 minutes.
bijna de eerste 24 uur erop. gaat me makkelijker af dan ik dacht tot nu toe eigenlijk maar laat ik maar neit te vroeg juichen.
Gisteren 3 niquitin tabletjes nodig gehad en vandaag 1 op na het wakker worden, iemand anders die nog van die hulpjes gebruik maakt?
Ja! Kouwe kalkoen inderdaad!quote:Op woensdag 25 maart 2009 12:32 schreef MaartenHaarlem het volgende:
Greys , was jij cold turkey gestopt trouwens?
En aan wie moet ik me melden om hoger in de stoprijtje te komen?
En aan Oh oh ; etter
Ben ik de enige die alleen deze regels lees?quote:Op woensdag 25 maart 2009 13:37 schreef oh-oh het volgende:wat doe ik verkeerd???
Jeeeeeeeeeeetje.
...
Ik dacht als ik wil zuigen dan zal ik zuigen...
Want zuigen zal ik!...
quote:Op woensdag 25 maart 2009 13:43 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
Ben ik de enige die alleen deze regels lees?
Oewww waarom ben k een man...
Echt.. verslaafd aan cola light? Doe dan coke ofzo (ik hou niet van half werk ; )
En waarom cola light? Dat is echt zooo slecht voor je !!! Ik geloof dat er alleen rotzooi in zat ...
Uhmmm ik vind zuigen vreselijk , en heb soms moeite met slikken ... met andere woorden ... ik zou echt een hele slechte homo geweest zijnquote:Op woensdag 25 maart 2009 13:50 schreef oh-oh het volgende:
Oh jij zuigt zeg![]()
Gewoon cola light omdat daar minder suiker in zit dan in echte cola en ik het ook lekkerder vind en ik toch wat moet als ik niet rook.
Zoiets.
Ja je moet eigenlijk om de 2 uur zo een tabletje nemen maar ik doe het met minder tot nu toe en dat gaat wel goed.quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Er zijn mensen in dit topic die Champix gebruiken, of er ook mensen zijn met Niquitin tabletjes weet ik niet.
Ik zal Maes even langs vragen hier, da's irl een vriendin van me en ook een Fok!-ster die wel met behulp van die tabletjes is gestopt
Goed van je!
Die eerste 2 regelsquote:Op woensdag 25 maart 2009 14:12 schreef oh-oh het volgende:
Ik zuig en ik slik alles![]()
Ik ben echt zoooooo makkelijk.
En toch ben ik nog niks aangekomen door het stoppen maar zoals ik al eerder aangaf begint het snaaien er deze week ineens stiekem in te sluipen dus ga ik nu echt goed opletten.
Rare hobby`s heb je...quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:19 schreef oh-oh het volgende:
Ik zit ook op mn werk en ik krijg nu al een week of 5 echt niks gedaan![]()
Oh ja, ik ging vanmiddag ECHT even dat stomme archiefwerk bijwerken
Hou is op lolquote:Op woensdag 25 maart 2009 14:12 schreef oh-oh het volgende:
Ik zuig en ik slik alles![]()
Ik ben echt zoooooo makkelijk.
En toch ben ik nog niks aangekomen door het stoppen maar zoals ik al eerder aangaf begint het snaaien er deze week ineens stiekem in te sluipen dus ga ik nu echt goed opletten.
Hmmz nou ja ik zit nu al ver onder wat ze aanraden dus dat gaat wel goed komen denk ik.quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:16 schreef oh-oh het volgende:
Oh en trouwens ondanks dat ik een hele makkelijke slikker ben krijg ik Pepsi echt niet weg![]()
Ik heb trouwens altijd het idee dat je met die nicotine spullen gewoon 2 keer moet afkicken.
Eerst van je peuken en dan alsnog van je nicotine.
Dat is mij dan weer allemaal te lastig he![]()
Dan liever in 1 keer de hele ellende achter de rug hebben.
quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:22 schreef oh-oh het volgende:
Hooooooooooooooowwwwwwwww tis mn werk, niet mn hobby he
Uhuh.quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:09 schreef MaartenHaarlem het volgende:
Iemand al aangekomen door te stoppen ?
Oh echt, verschrikkelijk.quote:
Hey ... stoppen met roken moet toch ook wel humor hebben toch ?quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:48 schreef Greys het volgende:
Jongens!
Meisjes!
Foei!
Dit topic is haast niet meer geschikt voor onder het werk
![]()
Ja. Dus. Ik ook. En dáárom is het niet meer suitable for workquote:Op woensdag 25 maart 2009 15:02 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
Hey ... stoppen met roken moet toch ook wel humor hebben toch ?Beetje teasen is altijd leuk.
Moet wel zeggen dat ik meer trek krijg in andere dingen dan sigaretten.
Oh heus wel joh, boeie!quote:Op woensdag 25 maart 2009 15:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja. Dus. Ik ook. En dáárom is het niet meer suitable for work
Vandaag vier maand en een dag!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:11 schreef cheqy het volgende:
Vandaag ben ik 4 maanden gestopt.![]()
Op naar de half jaar.
En jij, vergeetmewelletje?![]()
quote:Op woensdag 25 maart 2009 15:26 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Vandaag vier maand en een dag!![]()
Ik was het topic even kwijt.
Misschien juist wel ? Ze zal wel redelijk goed met stokken om kunnen gaanquote:Op woensdag 25 maart 2009 16:13 schreef Gootsteen het volgende:
Goed, stoppen met roken is dus gewoon geil blijkt als je dit topic opent ! Er liep hier net een collega met een veel te mooie kont, ik heb er maar eens wat van gezegd en wat blijkt ? Ook IRL kun je best met gekkigheden strooien, mits met tact. Ze moest lachen, werd rood en zei hihi !
Ik denk 1+1=2 en wou in eerste instantie mijn bed al opmaken vanavond, maar 10 minuten later trof ik haar in het rookhol, dus ze is wellicht niet geil ...
Jeeetje... wat ben jij gevoelloos !quote:Op woensdag 25 maart 2009 16:16 schreef oh-oh het volgende:
Joh Gootsteen, je kan dr toch na de daad naar buiten sturen voor een peukie?
Mooi, ik was al bang dat je het niet gered had.quote:Op woensdag 25 maart 2009 15:26 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Vandaag vier maand en een dag!![]()
Ik was het topic even kwijt.
Gootsteen zn verhaal was redelijk straight en to the point hoor.quote:Op woensdag 25 maart 2009 16:21 schreef MaartenHaarlem het volgende:
[..]
Jeeetje... wat ben jij gevoelloos !
Mannen zijn er niet alleen voor de daad hoor ! We hebben ook gevoelens ! Jullie denken ook alleen maar aan 1 ding he ?![]()
Word er helemaal emotioneel onstabiel van ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |