Heb je daar een grafiek van? De hoeveelheid haat voor Wilders resp. Bin Laden uitgezet tegen de tijd?quote:Op zondag 22 maart 2009 12:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Bin Laden is wordt veel minder gehaat dan Wilders.
quote:Op zondag 22 maart 2009 12:33 schreef Seneca het volgende:
Ik zou liever zien dat de rest van de wereld trots op Nederland was ipv JohnDope, maar ach, wie ben ik?
Bron? Hoe denk jij te weten wie de meest gehate man ter wereld isquote:Op zondag 22 maart 2009 12:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Bin Laden is wordt veel minder gehaat dan Wilders.
Op dezelfde manier dat hij denkt te weten dat niemand in het buitenland weet wie Balkenende is, dat Wilders op handen gedragen wordt door de machtigste mensen op aarde, wie de machtigste mensen op aarde zijn, dat vrijwel alle Islamieten het extremisme aanhangen, etc:quote:Op zondag 22 maart 2009 12:59 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Bron? Hoe denk jij te weten wie de meest gehate man ter wereld is
Veel moslims, wereldwijd, haten Geert Wilders.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:59 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Bron? Hoe denk jij te weten wie de meest gehate man ter wereld is
Islam is de gevaarlijkste en grootste groep van dit moment, niemand kan er agressiever worden dan zij wanneer hun god wordt beledigd.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:59 schreef -Techno- het volgende:
[..]
Bron? Hoe denk jij te weten wie de meest gehate man ter wereld is
Ik zou mijn handen daarvoor niet in het vuur willen steken.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:57 schreef Seneca het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat de mensen waar ik mee omga in het stemhokje niet op een politicus stemmen waarvan de ze denken: WTF?
Er is juist zoveel geweld op straat, dat links zoveel mogelijk uit de publiciteit heeft weten te houden.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Onder "de linkse terreur" heb je in mijn ogen een stuk minder kans dat je persoonlijke veiligheid in het geding komt als je in Nederland bleef, dan wanneer Wilders aan de macht komt. Van Wildersaanhangers mag ik de vergelijking niet maken, maar zijn opkomst vind ik écht enorm op die van een zekere duitser lijken. Ik ben liever weg voor het gedonder uitbreekt.
Je stapelt werkelijk aanname op aanname, gestaafd enkel door anekdotisch bewijsquote:Op zondag 22 maart 2009 13:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Islam is de gevaarlijkste en grootste groep van dit moment, niemand kan er agressiever worden dan zij wanneer hun god wordt beledigd.
Dus mensen die hun tegen de haren in strijken behoren bij de meest gehate mensen van deze wereld.
Want...als...ergo leuk dat er wordt voorspeld dat hij zoveel zetels krijgt alleen zijn er nu geen verkiezingen. Ik denk dat het momentum net zoals bij Verdonk ook bij Wilders verdwijnt.quote:Want als er nu verkiezingen zouden worden gehouden
Zou Wilders in staat zijn zelf een aanslag te plegen, die vervolgens te wijten aan een groep Moslims, om zo zijn electoraat te doen groeienquote:Op zondag 22 maart 2009 12:38 schreef Gia het volgende:
Er zijn voordelen aan de opkomst van Geert Wilders.
Niemand durft nu een terroristische aanslag te plegen. Want dat zou leiden naar nog meer zetels voor Mijnheer Wilders. Dus, zijn we nu betrekkelijk veilig in Nederland, allemaal dankzij Geert!
Loop een keertje een moskee in en zeg dat Allah een homo is, dan praat je wel anders, als je dan tenminste nog kan pratenquote:Op zondag 22 maart 2009 13:03 schreef Seneca het volgende:
[..]
Je stapelt werkelijk aanname op aanname, gestaafd enkel door anekdotisch bewijs
Valt wel mee.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:58 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Bin Laden is wordt veel minder gehaat dan Wilders. En de haat van islamieten naar Wilders is veel agressiever dan de haat van westerlingen naar Bin Laden.
Tuurlijk, de hele islam en alle mensen die uberhaupt maar moslim zijn. Uiteraard. Ook mensen die op moslims lijken, levensgevaarlijk.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Islam is de gevaarlijkste en grootste groep van dit moment, niemand kan er agressiever worden dan zij wanneer hun god wordt beledigd.
Dus mensen die hun tegen de haren in strijken behoren bij de meest gehate mensen van deze wereld.
Daar kom ik ook wel weer over heen.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:05 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Als hij morgen niet uitkijkt bij het oversteken, wat is jouw leven dan nog waard?
Maar welk weldenkend, normaal mens doet nou zoiets? Behandel de moslims normaal, en zij behandelen jou normaal. Zij behandelen Wilders niet normaal, omdat hij hun niet normaal behandeld.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Loop een keertje een moskee in en zeg dat Allah een homo is, dan praat je wel anders, als je dan tenminste nog kan praten
Oeh! Heb jij dat ooit gedaan dan? Of iemand for that matter? Dacht het niet he. Dus is het een puur hypothetische situatie, met een puur hypotethische reactie. In jouw beeld van Moslims zullen ze me helemaal kapot slaan op het moment dat ik in een moskee roep dat Allah een homo is. Ook al is zoiets nog nooit voorgekomen. Maar dat maakt niet uit. Jij hebt je mening al klaar, en verzint daar vervolgens gewoon 'bewijs' om heen.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Loop een keertje een moskee in en zeg dat Allah een homo is, dan praat je wel anders, als je dan tenminste nog kan praten
Zozo nog extremer?? En wat kunnen we daar wel niet van verwachtenquote:Op zondag 22 maart 2009 13:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Daar kom ik ook wel weer over heen.
En de geschiedenis heeft geleerd dat er dan binnen no-time weer een extremere politicus opstaat die dezelfde kiezers weer achter zich krijgt.
Dat is het hele gevaarlijke van de islam, je kan moslims in principe niet herkennen.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:05 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Tuurlijk, de hele islam en alle mensen die uberhaupt maar moslim zijn. Uiteraard. Ook mensen die op moslims lijken, levensgevaarlijk.
Tja dan zal er binnenkort wel een geenceneerde bijna aanslag komen om zijn populariteit te vergroten .... o wacht die is al geweest en kijk eens naar de peilingen ?quote:Op zondag 22 maart 2009 12:38 schreef Gia het volgende:
Er zijn voordelen aan de opkomst van Geert Wilders.
Niemand durft nu een terroristische aanslag te plegen. Want dat zou leiden naar nog meer zetels voor Mijnheer Wilders. Dus, zijn we nu betrekkelijk veilig in Nederland, allemaal dankzij Geert!
Gast, theo van gogh is voor minder weg geschoten.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:07 schreef Seneca het volgende:
[..]
Oeh! Heb jij dat ooit gedaan dan? Of iemand for that matter? Dacht het niet he. Dus is het een puur hypothetische situatie, met een puur hypotethische reactie. In jouw beeld van Moslims zullen ze me helemaal kapot slaan op het moment dat ik in een moskee roep dat Allah een homo is. Ook al is zoiets nog nooit voorgekomen. Maar dat maakt niet uit. Jij hebt je mening al klaar, en verzint daar vervolgens gewoon 'bewijs' om heen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |