oh oke, dat is wel te zien. Maar ik zie nu net dat 1tje al in de 1ste aflevering een date krijgt dus die zal wel niet zo bekend zijn hier. Had die aflevering nog niet gezien. Zie ook dat ze daar een stukje hebben waarin de 2 die op date gaan een gesprekje hebben maar dat is nu ook niet meer.quote:
Ligt niet aan rtlgemist. Het wordt inderdaad door elkaar heen uitgezonden.quote:Op maandag 23 maart 2009 19:02 schreef eNGine10 het volgende:
volgens mij klopt die volgorde van aflevering bij rtlgemist niet. Zit nu aflevering 2 te kijken en daarin komt weer een meisje voor wat in aflevering 1 volgens rtlgemist een date kreeg
dat kan natuurlijk ook nog. Wel raar moet ik zeggen, helemaal als je er zo een paar achter elkaar kijkt.quote:Op maandag 23 maart 2009 19:06 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ligt niet aan rtlgemist. Het wordt inderdaad door elkaar heen uitgezonden.
Schijnbaar vinden ze dat niet zo belangrijk bij rtl.
De 1995 low-budget remake van Grease misschien..quote:
Of ehm...quote:Op maandag 23 maart 2009 19:32 schreef Janetje het volgende:
[..]
De 1995 low-budget remake van Grease misschien..
quote:Op maandag 23 maart 2009 19:31 schreef Fluvie het volgende:
beetje natnek is t wel
Ik ken hem ook ergens van...quote:
Volgens mij wel jaquote:Op maandag 23 maart 2009 19:34 schreef Freezor het volgende:
Heeft die gast niet in 6pack gezeten?
klopt !quote:Op maandag 23 maart 2009 19:34 schreef Freezor het volgende:
Heeft die gast niet in 6pack gezeten?
die gast zal wel gevraagd zijn dan.quote:Op maandag 23 maart 2009 19:36 schreef Shoombak het volgende:
6pack presentator Michael Maarsen naar 101.tv
quote:Op maandag 23 maart 2009 19:41 schreef Maanvis het volgende:
Is jacobien nog veilig thuisgekomen of ligt ze nu ergens in een gracht?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |