Da's niet echt iets waarvan ik denk 'he, lekker voor het slapengaan'.quote:Op woensdag 29 september 2010 18:33 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik luister op het moment colleges wetenschapsfilosofie in de auto.
Ik luister het in de auto, terwijl ik degene ben die stuurt, dus niet iets van voor het slapengaan, ik weet niet wat jij doet in de auto?quote:Op donderdag 30 september 2010 10:55 schreef D. het volgende:
[..]
Da's niet echt iets waarvan ik denk 'he, lekker voor het slapengaan'.
Maar ik kan er naast zitten hoor
Ik luister naar de radio of een cd'tje, en vaak zing ik een potje meequote:Op donderdag 30 september 2010 17:40 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik luister het in de auto, terwijl ik degene ben die stuurt, dus niet iets van voor het slapengaan, ik weet niet wat jij doet in de auto?
Maar het is een hoorcollege, universitair niveau en behandeld een (pittige) introductie wetenschapsfilosofie.
Leuk, maar daar gaat het in dit topic dus niet over.quote:Op donderdag 30 september 2010 18:01 schreef D. het volgende:
[..]
Ik luister naar de radio of een cd'tje, en vaak zing ik een potje mee
Ik beantwoord jouw vraag.quote:Op donderdag 30 september 2010 18:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Leuk, maar daar gaat het in dit topic dus niet over.
Hij is echt heel mooi.quote:Op donderdag 30 september 2010 23:27 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Piet, door jouw "review" heb ik Sonny Boy zojuist aan mijn 'te lezen'-lijstje toegevoegd. Ben benieuwd.
Die ligt bij mij nog op de leeslijst, maar luisteren is wel een goed idee eigenlijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:26 schreef Pietverdriet het volgende:
Heb net Stephen Fry's audiobiografie uit, MOAB is my Washpot had ik al eerder door, nu ook The Fry Chronicles. Heerlijk.
Stephen Fry doet de schapen in Animal Farm met scha-a-a-apenstemmetjesquote:Op woensdag 4 mei 2011 16:08 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Ik luister al een paar jaar audioboeken, meestal in het Engels, maar ook in het Nederlands. De Nederlandse stemmen bevallen me echter heel vaak niet, in het Engels is dat vaak beter. Er zijn uitschieters met stemacteurs die voor karakaters in het boek speciale stemmetjes bedenken, als dat goed uitgevoerd is is het een echte dikke plus.
Ik luister ongeveer 2 uur per dag in de auto. Maar als je wat moe bent of het is druk op de weg, dan ben ik meer aan het terugspoelen dan aan het luisteren omdat ik stukken gemist heb. Dat is wel een nadeel van luisteren in de auto.
Die zet ik op de verlanglijst, al heb ik het boek al 2 keer gelezen.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:09 schreef picodealion het volgende:
Stephen Fry doet de schapen in Animal Farm met scha-a-a-apenstemmetjes.
Zo kan ik boeken lezen in de auto.quote:Op woensdag 4 mei 2011 09:31 schreef picodealion het volgende:
[..]
Die ligt bij mij nog op de leeslijst, maar luisteren is wel een goed idee eigenlijk.
De aanbieding is een goede maar de geluidskwaliteit haalt het niet bij CD'squote:Op woensdag 4 mei 2011 16:18 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Ik zie trouwens dat er hier mensen zijn die ze kopen, misschien kennen jullie dit nog niet?
http://www.audible.com/
Is van Amazon en je betaald per maand een prijs (eerste 3 maanden 5 euro, daarna iets van 11 euro omgerekend met de huidige koers) en dan mag je 1 boek per maand downloaden en krijg je korting op andere boeken (je hebt meer abonnementsvormen).
Ik vind persoonlijk de boeken van Audible de beste die op de markt zijn.
In mijn auto hoor je door alle herrie het verschil nietquote:Op woensdag 4 mei 2011 18:11 schreef Pietverdriet het volgende:
De aanbieding is een goede maar de geluidskwaliteit haalt het niet bij CD's
Rij tussen de 1000 en 1500 Kilometer per week, de audioboeken en luistercollege's vliegen er doorheen. Ik heb een hekel aan de Nederlandse radio.quote:Op woensdag 4 mei 2011 19:05 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
[..]
In mijn auto hoor je door alle herrie het verschil niet
Ik zet de Baroque Cycle ook op mijn verlanglijst, ik heb al zijn SF boeken, maar dit ziet er ook interessant uit. Volgens mij wel 2 jaar luisterplezier als ik zo wikipedia bekijk (de serie bestond uit 8 boeken in 3 delen).
Iedereen die veel in de auto zit zou eigenlijk een luisterboek eens moeten proberen. En ik luister in de auto een ander boek dan dat ik thuis voor het slapen gaan lees. Dat kan ook prima.
Het enige nadeel is dat ik nog 18 boeken als luisterboek heb liggen en ondanks dat ik veel luister gaat het niet snel. Je bent zo een maand met een boek bezig (maar dat komt ook door mijn heen en weer gespoel omdat ik soms met mijn gedachten ergens anders ben).
Nee, maar je moet idd goed het engels begrijpen, het is een erg rijk vocabulaire en je kan niet even opnieuw teruglezen.quote:Op donderdag 5 mei 2011 13:56 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Is Neal Stephenson niet te lastig voor in de auto? Mijn Engels is redelijk, lees ook alleen in het Engels, maar die boeken van Stephenson kosten wel wat inspanning bij mij. Maar ik ga er naar op zoek.
De librivox boeken die ik geluisterd heb waren door mensen ingesproken, met leuke details als soms een kanarie op de achtergrond tjilp of verkeer.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:19 schreef wateengedoe2 het volgende:
Dank voor de links, Piet!Gutenberg is m.n. een ebook-site (tekst, dus). Er staat momenteel voor de Nederlandstalige entries (zijn er helaas nog niet zoveel) 1 audioboek, wat een Librivox-opname is. Ze zouden er inmiddels meer kunnen linken, want er zijn al meer van die boeken ingesproken. Ik weet niet in hoeverre de Engelstalige audioboeken daar ook van (bijvoorbeeld) Librivox zijn, of dat ze machine-gesproken zijn. Wellicht een combinatie van beide.
Trouwens, ik zag ineens dat Gutenberg "De Profundis" van Oscar Wilde in het Nederlands heeft (tekst; niet audio)! Juist vorige week het (spiksplinternieuwe) audioboek in het Engels beluisterd en het gaat hier al jeuken om het Nederlandstalige in te gaan spreken ... Mja, er is nog zoveel!
Een reactie op een oude post. Ben sinds een tijdje ook heel erg fan van audioboeken en gebruik onder andere Audible. Ik weet niet wat er allemaal veranderd is sinds deze post twee jaar geleden maar ze hebben een goede iPhone-app en de geluidskwaliteit doet zeker niet onder voor CD-kwaliteit.quote:Op woensdag 4 mei 2011 16:18 schreef snoekiesnoeksnoek het volgende:
Ik zie trouwens dat er hier mensen zijn die ze kopen, misschien kennen jullie dit nog niet?
http://www.audible.com/
Is van Amazon en je betaald per maand een prijs (eerste 3 maanden 5 euro, daarna iets van 11 euro omgerekend met de huidige koers) en dan mag je 1 boek per maand downloaden en krijg je korting op andere boeken (je hebt meer abonnementsvormen).
Ik vind persoonlijk de boeken van Audible de beste die op de markt zijn.
Eens, de goedbedoelde librivox vrijwilligers zijn meestal geen goede vertellers.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:15 schreef Young_David het volgende:
[..]
Een reactie op een oude post. Ben sinds een tijdje ook heel erg fan van audioboeken en gebruik onder andere Audible. Ik weet niet wat er allemaal veranderd is sinds deze post twee jaar geleden maar ze hebben een goede iPhone-app en de geluidskwaliteit doet zeker niet onder voor CD-kwaliteit.
Lees ook een paar dingen over Librevox. Heb het een tijdje geprobeerd, maar uiteindelijk vind ik de verschillende insprekers en de soms tenenkrommende kwaliteit de moeite niet. Liever één goede voorlezer de me echt het verhaal insleept. Ik luister ook vooral in het engels en dan is een goede uitspraak wenselijk.
Lijkt me trouwens wel leuk om een keer wat op te nemen voor LibreVox.
Beetje verwant, podcasts: This American Life, The Moth, Plots zijn leuk met waargebeurde verhalen, maar de Selected Shorts podcast is ook erg leuk. Elke week en uur aan korte verhalen
Dan moet je een 'leuker' boek uitzoekenquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:17 schreef computergirl het volgende:
Ik ben met Audiobooks begonnen in voorbereiding op een operatie aan mijn ogen, maar ik merk dat ik bij luisteren hetzelfde heb als tijdens een vergadering of bijwonen presentatie. Al snel luister ik niet meer maar gaan mijn gedachtes alle kanten op
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |