nouuuuuuuuuquote:Op donderdag 19 maart 2009 14:34 schreef Armageddon het volgende:
Hopen dat er vanavond wat soeps langs komt voor je.
als je het vergelijkt met uitzending gemistquote:Op donderdag 19 maart 2009 16:02 schreef Maanvis het volgende:
Inderdaad, RTL gemist is echt geweldig. Zelfs op 19'' fullscreen is het nog heel mooi. Daar is nog best wat winst te halen.
wij vonden dat ook zo stom!!! we moesten dezelfde outfits zelfde kapsel, allemaal hetzelfde, pas op afgelopen maandag na veel aandringen van ons mochten we wat anders aan doen.... mijn wasmachine had afgelopen weekend echt overuren gedraaid!!quote:Op donderdag 19 maart 2009 15:56 schreef Dawwa het volgende:
Heeft de kredietcrisis toegeslagen bij RTL5 ofzo,
Kunnen ze geen vervangende outfits betalen voor de '30 vrouwen'..wel schraal
Dat zal wel komen doordat ze allemaal verschillende stukjes programma aan elkaar vast knippen ivm de lengte. Maargoed, het is toch behoorlijk irritantquote:Op donderdag 19 maart 2009 16:14 schreef Fluvo het volgende:
[..]
wij vonden dat ook zo stom!!! we moesten dezelfde outfits zelfde kapsel, allemaal hetzelfde, pas op afgelopen maandag na veel aandringen van ons mochten we wat anders aan doen.... mijn wasmachine had afgelopen weekend echt overuren gedraaid!!
k weet niet wanneer de opnames van afgelopen maandag worden uitgezonden maar dan hebben we allemaal wat anders aan !quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:18 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dat zal wel komen doordat ze allemaal verschillende stukjes programma aan elkaar vast knippen ivm de lengte. Maargoed, het is toch behoorlijk irritant. Vooral oesha met d'r doek die wil ik graag in wat strakkers zien
.
k blijf het ook raar vindenquote:Op donderdag 19 maart 2009 17:16 schreef LeonH het volgende:
Ah hier verder!
Maar bij Deal Or No Deal is dat dan toch beter geregeld qua kleding etc?
Geloof niet dat er daar kandidaten zijn die iedere dag hetzelfde aan hebben.
Spannend dat je over 2 uren op de televisie komt?quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:17 schreef Fluvo het volgende:
k blijf het ook raar vinden![]()
maarja, we mogen eindelijk elke dag een andere outfit, maar alsnog, 1 dag zelfde outfit is 5 afleveringen zelfde outfit
Zat jij ook al in het vorige topic?quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:46 schreef xEllebelx het volgende:
Tja er zijn nou eenmaal niet alleen domme kuthoeren in het programma! (zoals werd verteld in de klaagbaak)
Het programma is niet fake, en wij zijn allemaal echt! En de meeste meiden zijn gewoon zichzelf..
En dat er veel bij een castingburo zijn ingeschreven, zegt niet dat ze gecast zijn.. Iedereen heeft zichzelf op moeten geven en auditie moeten doen voor het programma
Onze nieuwe outfits zijn over 2,5 week vanaf dinsdag te bewonderen! De reden dat we dezelfde kleding aan moesten houden was niet alleen dat het makkelijker te knippen en te plakken is, maar ook dat als alle meiden zich tussen elke aflevering door om moeten kleden, de set een paar uur langer zou duren!
Wij meiden zijn niet zo snel hahaha En met z'n allen in dat kippenhok loop je elkaar ook nog eens steeds in de weg!Oja er was nog een reden.. Als we elke keer dezelfde outfit aanhadden waren we beter te herkennen bij het publiek..
Een outfit kan namelijk je look veranderen
Karina? Ik vond het wel meevallen.. (heb alles meegelezen) Die boeit het niks hoor wat er over haar gezegd word!! Slechte publiciteit is immers ook publiciteit! Die vind het alleen maar leuk als er over haar gesproken word..quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:37 schreef LeonH het volgende:
Was met 1 iemand wat anders meen ik me te herinneren in het vorige topic
quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:50 schreef LeonH het volgende:
[..]
Zat jij ook al in het vorige topic?
Wie ben jij dan?
Lilian en Karina hebben gezegd dat ze gevraagd zijn voor 't programma ipv dat ze zichzelf hebben moeten opgevenquote:Op donderdag 19 maart 2009 17:46 schreef xEllebelx het volgende:
En dat er veel bij een castingburo zijn ingeschreven, zegt niet dat ze gecast zijn.. Iedereen heeft zichzelf op moeten geven en auditie moeten doen voor het programma
hyperactief?? haha..quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:55 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Lilian en Karina hebben gezegd dat ze gevraagd zijn voor 't programma ipv dat ze zichzelf hebben moeten opgeven.Maar wel leuk dat de meesten van jullie op het 1e gezicht hyperactief reageren op de topics op FOK
. Natuurlijk klagen we en zijn we hard voor jullie. Zo zijn jullie zelf ook namelijk, alleen dan met drukknopjes
.
Dat is niet het programma, maar de dame in kwestie zelf.. We hebben de opdracht gekregen om onszelf te zijn.. Sommigen vinden het gewoon leuk om wat te overdrijven voor de showquote:Op donderdag 19 maart 2009 18:01 schreef LeonH het volgende:
Over het algemeen wordt er wel redelijk positief gereageerd op het programma. Had het er vanmiddag namelijk nog over met een paar klasgenoten en die moesten er ook wel om lachen.
Heb alleen wat te klagen op het programma wanneer de vrouwen echt te erg gaan liggen zeiken om een detail bij een man. Alsof die persoon bijv. geen hobby mag hebben (zoals in het poker-geval). Of gaan klagen over het uiterlijk, terwijl ze zelf met 20 tattoos en wat piercings rondlopen wat totaal niet uit ziet.Of als een zoutzak gekleed zijn en wel over andermans kleding gaan klagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |