quote:Holla: 'Het was echt een moeilijke keuze'
Danny Holla gaat niet in op de uitnodiging van bondscoach Johan Neeskens van Nederland B. De middenvelder van FC Groningen werd voor het eerst opgeroepen, maar besloot na goed nagedacht te hebben, te bedanken. "Het was een moeilijke keuze."
"De laatste tijd is de vermoeidheid toegeslagen", zegt Holla tegen ELF Voetbal. "Ik zit al anderhalve week tegen griep aan en ook heb ik een aantal kleine klachten. Bij FC Groningen krijgen we vier dagen rust en dat leek me slimmer. Ik moet verstandig zijn en ook aan mezelf denken. Het is pas mijn eerste jaar dat ik zoveel wedstrijden op dit niveau heb gespeeld."
Als Neeskens nog een keer een uitnodiging stuurt naar Holla, gaat hij daar graag op in. "Het is natuurlijk een eer om voor je land te mogen spelen. Persoonlijk is zo'n elftal hartstikke goed voor me. Het is een mooie stap voorwaarts. Het wil zeggen dat je met je club goed bezig bent."
ELF
quote:
Ik denk dat FC Twente er ook tussen hoort te staan, er staat nu 2x FC Groningen.quote:FC Groningen groeit tegen de stroom in
De kredietcrisis raakt ook de bedrijfstak betaald voetbal. Voor het eerst sinds mensenheugenis teren de profclubs in op hun begrotingen. In de eredivisie loopt het totale budget van de achttien clubs terug van 401,1 naar 389 miljoen euro. Alleen FC Groningen, FC Utrecht, FC Groningen en SC Heerenveen melden geringe verhogingen van hun begroting voor volgend seizoen.
De eerste divisie gaat terug van 60 naar 57 miljoen. Op vier BVO's na (Cambuur, Telstar, VVV en FC Zwolle) moeten alle clubs de broekriem aanhalen.
In de eerste divisie moeten vrijwel alle clubs snijden in de begroting. RKC, RBC, MVV, Go Ahead, Haarlem, Veendam en FC Den Bosch snijden minstens 10 procent.
DVHN
Twente ook inderdaadquote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:17 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik denk dat FC Twente er ook tussen hoort te staan, er staat nu 2x FC Groningen.
Nee, dat is omdat wij 2x zo snel groeien.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 08:17 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik denk dat FC Twente er ook tussen hoort te staan, er staat nu 2x FC Groningen.
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 09:48 schreef Prosac het volgende:
[..]
Nee, dat is omdat wij 2x zo snel groeien.
Na-apers.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:35 schreef MaxPower het volgende:
Nevland heeft het maar druk met al die Groningse bezoekers.
quote:“Komend seizoen zal FC Groningen starten met een eigen tv-kanaal. Wij maken in de verkennende fase gebruik van de kennis en expertise van oud-directeur Roel Dijkhuis van RTV Noord. Hij zal zich namens de club oriënteren bij diverse partijen en andere clubs in de Eredivisie, waaronder AZ en PSV. De insteek is volgend seizoen op de vrijdagavond te starten met een programma van twintig minuten op Eredivisie Live en uiteraard ook op onze eigen website. Doel hiervan is onder meer een eigen voorbeschouwing op de wedstrijden aan te bieden en onze achterban hierdoor nog meer in aanraking te laten komen met FC Groningen.”
Nieuwsbrief FC Groningen
Bleghquote:
Ach. Zo erg is zo'n eigen tv-programma niet. Vooral met Martin Drent als presentator en Sjaak Polak als hulpje.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 15:44 schreef Runselpink het volgende:
[..]
Blegh
Moeten we op deze manier aanhangers krijgen uit Limburg?
Eindelijk.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:04 schreef venomsnake het volgende:
Kortom, ik ben blij dat het er eindelijk gaat komen.
Beter laat dan nooit.
hehehquote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:20 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Eindelijk.![]()
Ik weet nog wel een goede verslaggever.
Mo' Money, Mo' Problems...quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:13 schreef Prosac het volgende:
Meer media = meer exposure = meer bekendheid = meer fans = meer geld.
Volgens mij krijgen Ajax, PSV en Feyenoord iedere dag een aantal minuten voor hun club kanaal. De rest moet het met 1x per week doen, op vrijdag.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:34 schreef The_Verve het volgende:
Sowieso goed dat het op Eredivisie Live zal worden uitgezonden. Het zou van de zotte zijn dat op een kanaal van alle Eredivisieclubs alleen Ajax, PSV en Feyenoord een eigen programma hebben.
Dit zegt toch wel veel, vind ik.quote:Er waren ook geïnteresseerde clubs (vooral FC Groningen en AZ, red.) die nog te hoog voor mij zijn. Dit is gewoon een perfecte transfer”, jubelde hij.
Voor zes ton had ik Mertens graag erbij gehad. Nu hij bij Utrecht gaat spelen, is hij voor ons onhaalbaar geworden.quote:Op woensdag 25 maart 2009 14:12 schreef Grulez het volgende:
600.000 euro is natuurlijk geen geld voor een Nederlandstalige speler met een dusdanig potentieel.
Dat had ik wel verwacht.quote:Op woensdag 25 maart 2009 15:04 schreef TvhN het volgende:
Wat moeten we met Mertens als we volgend seizoen Lovre, Garcia en Koc al hebben?
Mij lijkt het ook een goede voetballer, alleen zie ik het nut er niet van in om hem te halen.
quote:Groningen en Cambuur staan open voor alliantie
FC Groningen en SC Cambuur bekijken de mogelijkheden om op korte termijn een samenwerking aan te gaan. Met name op het gebied van een tijdelijke spelersruil verwacht men winst te kunnen boeken. Beide clubs denken hiermee het voorbeeld van SC Heerenveen en FC Emmen te volgen, die onlangs al de handen ineen sloegen. Algemeen directeur Hans Nijland van FC Groningen noemt middenvelder Jeroen Veldmate als klinkend voorbeeld bij een mogelijke samenwerking met streekgenoot Cambuur. “Voor zo'n jongen zou het goed zijn tijdelijk eens ergens anders te spelen. Hij komt voor de top bij FC Groningen nog net iets tekort, maar zou in Leeuwarden zeer bruikbaar zijn’, denkt het directielid in de Leeuwarder Courant.
Volgens Nijland vormt voor deze voetballers het spelen in de Jupiler League geen probleem. “En ze willen wel naar Cambuur. Die jongens zeggen: Cambuur is een club met ambitie”. Ook de Friezen denken op dezelfde manier als Nijland. Alex Pama ziet bijvoorbeeld voor het talent Bob Schepers een Groningse stageperiode wel weggelegd. “Wij hebben enkele bovenmatige talenten en die willen we uitlenen.”
“Wij spelen in de Eerste Divisie, bij FC Groningen spelen ze met de jeugd in de eredivisie. Daar wordt onze jeugd beter van. Zo kunnen we elkaar versterken. De speler in kwestie moet natuurlijk wel zelf willen, maar Bob blijft eigendom van Cambuur”, aldus Pama, die bijval krijgt van de KNVB. De voetbalbond is een groot voorstander van een verhogende concentratie van regionale jeugdopleidingen.
VZ
quote:Cambuur wil Paul Matthijs
LEEUWARDEN - Cambuur Leeuwarden wil FC Groningen-speler Paul Matthijs volgend seizoen toevoegen aan de selectie.
Alex Pama, de algemeen directeur van de eerstedivisionist, bevestigt dat de club binnenkort wil gaan praten met Matthijs en zijn zaakwaarnemer. Bij Groningen kwam de middenvelder niet meer in aanmerking voor contractverlenging.
Cambuur heeft eveneens belangstelling voor oud Groningen-speler Antoine van der Linden. De verdediger speelt op dit moment in Portugal voor Marítimo Funchal.
RTVNOORD
quote:'Danny Holla kampte met wat pijntjes en vermoeidheid. Daarom afzeggen vind ik erg teleurstellend', vervolgt Neeskens. 'Wij ontzien uiteraard spelers die niet helemaal fit zijn. We zullen ze niet meer belasten dan dat ze dat hij hun club belast zullen worden. Bovendien is Holla geschorst voor het eerste duel van FC Groningen in de Eredivisie op 4 april. Dus voldoende tijd om weer helemaal fit voor zijn club te zijn. Ik heb ook Bert van Marwijk geadviseerd om jongens als Holla niet te selecteren.'
Dat zal hem lerenquote:
quote:Op donderdag 19 februari 2009 17:18 schreef The_Verve het volgende:
Matthijs hoopt op een buitenlands avontuur. Zal wel Cambuur worden dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |