Dus je krijgt wel brievenbuspost als je registreert?quote:Op donderdag 19 maart 2009 14:15 schreef TwyLight het volgende:
Net m'n PowNed stickers binnenLag ineens een PowNed envelop op de deurmat
nee maar als je stickers wil moet je een mailtje sturen en dan krijg je ze via de post. Je krijg niks ongevraagd.quote:Op donderdag 19 maart 2009 15:00 schreef BananaSplitje het volgende:
[..]
Dus je krijgt wel brievenbuspost als je registreert?
5.72 x 10 is geen 572 als je het mij vraagt...quote:Op donderdag 19 maart 2009 14:35 schreef Symer het volgende:
[..]
Dat kan! 10 mensen lid maken en je kunt 572 euro op je rekening bijschrijven.
Waarom niet? Ik denk dat autoblog en fok stiekem niet echt de doelgroepen zijn. Sowieso zijn fokkers graag "anti".quote:Op donderdag 19 maart 2009 19:15 schreef Devz het volgende:
Ik vind het ook wel heel vreemd dat het zo langzaam gaat inderdaad, sinds de samenwerking met FOK! en Autoblog is geen enkele piek of versnelling te zien, terwijl het gratis is. Dat kan toch haast niet?
Precies, die teller is gelul. Ze zijn er allang.quote:Op donderdag 19 maart 2009 19:04 schreef henkde_j het volgende:
Ik vertrouw die teller voor geen meter. Het kan gewoon niet dat het zo langzaam gaat. Ze hebben al lang dik 50.000 leden binnen.
als ik mn pimp abbo maar gratis krijg en mn geld terugquote:Op donderdag 19 maart 2009 19:38 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Precies, die teller is gelul. Ze zijn er allang.
https://registratie.powned.tv/autoblog/quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:03 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Jullie haadden het over een DVD-actie? Welke?
Ik denk dat dit zeer aannemelijk is inderdaad. Typisch GeenStijl om straks te zeggen dat ze misschien zelfs al over de 75.000 zitten of zo.quote:Op donderdag 19 maart 2009 19:38 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Precies, die teller is gelul. Ze zijn er allang.
Waarom doen ze dan al die acties. Ik denk dat het helemaal niet zo goed loopt als ze verwacht hadden.quote:Op donderdag 19 maart 2009 20:28 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Ik denk dat dit zeer aannemelijk is inderdaad. Typisch GeenStijl om straks te zeggen dat ze misschien zelfs al over de 75.000 zitten of zo.
Ik 50quote:
ga je echt promoten of gewoon opplakken?quote:Op donderdag 19 maart 2009 22:39 schreef Gorill0r het volgende:
[..]
Ik 50Rosita vond me lief denk ik.
Heb er nog 30 over ongeveer. Ga deze week nog een keer de stad in om te promoten en dan zijn ze op.
Plakkenquote:Op donderdag 19 maart 2009 23:16 schreef TwyLight het volgende:
[..]
ga je echt promoten of gewoon opplakken?ik plak ze gewoon in bushokjes en in de bus enzo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |